Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ότι τα στέλνουν είναι αναμενόμενο (αν και όχι εγγυημενο με κάποια). Το θέμα είναι τι γίνεται σε περίπτωση προβλήματος, αλλά κυρίως σε περίπτωση που χρειαστεί η κάλυψη εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχει ανοίξει νήμα στο myphone "κινεζικα κ εγγυηση "και το παλεύει ένα παιδί να συγκεντρώσει σροιχεια για τα μαγαζιά και τι κάνουν με την εγγύηση αλλά δε ποστάρει σχεδον κανείς. Λογικά πολλοί τα πουλάνε η τα συρτάριαζουν αλλά θα ήταν χρήσιμο να έχουμε μια εικόνα. Όμως πρέπει να γράψετε εκεί δημοσια για να μετρήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα η εμπειρια μου απο banggood ειναι η χειροτερη.. εχω παραγγειλει ενα ταμπλετ απο 1/9. ανοιξα dispute στο paypal  στις 2/10 περιπου. στα emails του μου απαντανε τυποποιημενα λεγοντας μου οτι αν δεν εχει ερθει σε 7 μερες, θα μου στειλουν νεο ή θα μου δωσουν τα λεφτα πισω. απο το 1o εμαιλ που μου το ειπαν αυτο, εχουν περασει 20 μερες.. μολις εκανα claim στο paypal μου εστειλαν παλι email ζητωντας να κλεισω το claim και οτι αν δεν εχει ερθει μεσα σε 5 μερες θα στειλουν νεο. κοινως πηγαν να με παραπλανησουν για να κλεισω το case... τους απαντησα οτι το ιδιο μου ειχαν πει και πριν 10-15 μερες περιπου και τους παρεθεσα το email τους. ακομα περιμενω νεα τους.. ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΝ! στα email μου ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΝ. στο paypal απλα καθυστερουν να στειλουν ακομα και το tracking number για να προχωρησει η διαδικασια του claim.

 

Γενικα κανουν το αδυνατο δυνατον για να μην πληρωσουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα guys, ψαχνω ενα φθηνο ταμπλετακι για τη μητερα μου που η χρηση του θα ειναι να παιζει 5-6 play store games, bejeweled φαση, και ελαχιστο σερφαρισμα. Δηλαδη τιποτα το ιδιαιτερο.. οποτε υποθετω οτι και με 1GB Ram, θα τρεχει χωρις κολληματα. 

 

Τι λετε για το CHUWI V17HD RK3188 Quad Core 7 Inch Android 4.4 OS Tablet PC 1GB RAM 8GB ROM IPS Capacitive Touch Screen 1024*600 White ? Μεγεθος δεν μας πολυνοιαζει... Υπαρχει κατι καλυτερο εως 80€ που να αξιζει τη διαφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα guys, ψαχνω ενα φθηνο ταμπλετακι για τη μητερα μου που η χρηση του θα ειναι να παιζει 5-6 play store games, bejeweled φαση, και ελαχιστο σερφαρισμα. Δηλαδη τιποτα το ιδιαιτερο.. οποτε υποθετω οτι και με 1GB Ram, θα τρεχει χωρις κολληματα. 

 

Τι λετε για το CHUWI V17HD RK3188 Quad Core 7 Inch Android 4.4 OS Tablet PC 1GB RAM 8GB ROM IPS Capacitive Touch Screen 1024*600 White ? Μεγεθος δεν μας πολυνοιαζει... Υπαρχει κατι καλυτερο εως 80€ που να αξιζει τη διαφορα?

επειδη σε βλεπω να λες για την ραμ, αυτό που σε νοιαζει κυριως όταν μιλας για παιχνιδια, οσο απλα και αν ειναι, ειναι κυριως η καρτα γραφικων και μετα η ραμ. λογικα για τετοια παιχνιδακια, ναι μια χαρα ειναι αυτό το ταμπλετακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα ενα κινητο απο Κινα και συγκεκριμένα απο το minideal, μου ήρθε το tracking number το βάζω στο singapure post και μου γράφει στην κατασταση της παραγγελιας οτι received from customer ενω εγω δεν εχει ερθει καν Ελλαδα. Μια βοηθεια παρακαλω περι αυτου του μηνυματος. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα ενα κινητο απο Κινα και συγκεκριμένα απο το minideal, μου ήρθε το tracking number το βάζω στο singapure post και μου γράφει στην κατασταση της παραγγελιας οτι received from customer ενω εγω δεν εχει ερθει καν Ελλαδα. Μια βοηθεια παρακαλω περι αυτου του μηνυματος. ευχαριστ

Σε περίπου 10 μέρες θα έρθει Ελλάδα.Μπορείς να το βλέπεις και από το σάιτ των ΕΛΤΑ http://www.elta.gr/el-gr/%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αυτο με τις 50-60 μερες με ταχυδρομειο απο κινα ισχυει? παλια ηταν 20-30..

Δυστυχώς τελευταία (παραγγελίες τέλος Σεπτεμβρίου) κάνει πάνω από 30 μέρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σε πω; Εχω παραγγειλει απο ebay απο Κινα κατι ψιλομλκς απο τις 22 Σεπτεμβρη και ακομα δε φανηκαν. Αρα ισχυει, αλλά βασικα ειναι με τα κεφια των ελληνων; των ξενων;; δε ξερω τι ακριβως παιζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...