Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε περίπου 10 μέρες θα έρθει Ελλάδα.Μπορείς να το βλέπεις και από το σάιτ των ΕΛΤΑ http://www.elta.gr/el-gr/%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85.aspx

ευχαριστω για το site επειδη εχω την προηγουμενη μου διευθυνση στο Paypal θα μου το στειλουν σπιτι ή παω απο το ελτα και το παραλαμβάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν εβαλες αλλη διευθυνση τοτε μαλλον θα το στειλουν στην αλλη διευθυνση

σε αυτην την περιπτωση τι μπορω να κάνω. μπορω να τους πω να μην μου το στειλουν στην διευθυνση και να το παραλαβω απο τα ελτα; αμα παει στην διευθυνση και δεν με βρει θα παει πισω στα ελτα; ζητάει ταυτοτητα σωστα; σορρυ για τις πολλες ερωτησεις. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για το site επειδη εχω την προηγουμενη μου διευθυνση στο Paypal θα μου το στειλουν σπιτι ή παω απο το ελτα και το παραλαμβάνω 

Το πιθανότερο είναι να σου έρθει χαρτί να πας από το ταχυδρομείο να παραλάβεις.Εγώ περιμένω δύο παραγγελίες από το minideal με singpost και ήρθαν Ελλάδα 10 μέρες μετά που μου έβγαλε ότι τα πήραν στα χέρια τους.Δεν έχω παραλάβει όμως ακόμα γιατί θέλει μερικές μέρες να έρθουν Κρήτη που μένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιθανότερο είναι να σου έρθει χαρτί να πας από το ταχυδρομείο να παραλάβεις.Εγώ περιμένω δύο παραγγελίες από το minideal με singpost και ήρθαν Ελλάδα 10 μέρες μετά που μου έβγαλε ότι τα πήραν στα χέρια τους.Δεν έχω παραλάβει όμως ακόμα γιατί θέλει μερικές μέρες να έρθουν Κρήτη που μένω.

Το χαρτί που θα μου ρθει εφόσον εχει την προήγουμενη διευθυνση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χαρτί που θα μου ρθει εφόσον εχει την προήγουμενη διευθυνση;

Προφανώς στην προηγούμενη διεύθυνση.Μπορείς όμως να παρακολουθείς το σάιτ των ΕΛΤΑ και όταν δεις ότι έφτασε στο ταχυδρομείο της παλιάς σου περιοχής να πας από εκεί με την ταυτότητα να το παραλάβεις.

Δεν είμαι σίγουρος ότι θα σου το δώσουν όμως.Δεν μπορείς να πας στην παλιά σου διεύθυνση μια μέρα μετά που θα έρθει στο εκεί ταχυδρομείο να πάρεις το χαρτί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια γτ πνιγεστε σε μια γουλια νερο; όταν δει ότι εχει ερθει ελλαδα και στα ελτα της περιοχης του, θα παρει ενα τηλεφωνο στο υποκαταστημα της περιοχης τους κ θα τους ενημερωσει ότι θα παει ο ιδιος να το παραλαβει απο εκει. με την αστυνομικη του ταυτοτητα θα παει πολυ απλα κ χωρις κοπο, θα την επιδειξει, θα υπογραψει και θα παραλαβει το δεμα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-D

 

Επεξεργασία:

Δες και για αυτό: http://www.gearbest.com/ce.../pp_88929.html( -20$ with coupon code: S168HF ) στα 79$, δηλαδή 62€!

 

https://www.trustpilot.co.uk/review/gearbest.com

 

καλησπερα παιδια εχει ψωνισει κανεις απο αυτο γιατι βλεπω εδω καποιους καμενους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.trustpilot.co.uk/review/gearbest.com

 

καλησπερα παιδια εχει ψωνισει κανεις απο αυτο γιατι βλεπω εδω καποιους καμενους 

και εγώ έχω ενδοιασμούς για το εν λόγο site αλλά το λινκ που μας έδωσες έχει μόνο 3 reviews όπου και τα 3 είναι ότι να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

panda που ειχα παρει 2 tablets onda v975m, ηρθαν μεσα σε 18-22 μερες. απο τιμες εχει νορμαλ. ετυχα πανω σε προσφορα και το ειχα παρει σε χωμα τιμη τοτε. οποτε ψαξε το κ σε αλλα μαγαζια για να συγκρινεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο λίγο ψάξιμο αυτές τις μέρες καταλήγω στο F1 Coolpad ή στο Lenovo A806...Το θέμα είναι οτι θέλει τώρα και η αδερφή μου ένα κινητό μέχρι 80-90 ευρώ.Πέραν των δυο πρώτων,που ομολογώ τείνω προς το δεύτερο,τί προτείνετε για οικονομική λύση VFM?Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...