Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χωρίς να του δίνω δίκιο, μακάρι να είχα κάνει το ίδιο σε κινέζο που του έστειλα πίσω ελαττωματική μπαταρία για αντικατάσταση και από τότε κάνει τον κινέζο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να του δίνω δίκιο, μακάρι να είχα κάνει το ίδιο σε κινέζο που του έστειλα πίσω ελαττωματική μπαταρία για αντικατάσταση και από τότε κάνει τον κινέζο....

 

Δεν άνοιξες case πριν την στείλεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και απο εμένα...έχω εδώ και ένα χρόνο περίπου ένα Α850 Lenovo και σκέφτομαι να το αντικαταστήσω με ένω ElephoneP2000 ή ένα coolpad 7320.Κοιτάω και το Zenfone βέβαια αλλά χάνομαι μέσα στις πολλές επιλογές και τις σελίδες στο φόρουμ...μπορεί να μου προτείνει κάποιος ή έστω να με κατατοπίσει?συνήθως ψωνίζω απο το to2c και αυτο το gearbest που συζητιέται τώρα τελευταία μου φάνηκε κάπως ακριβό!ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει παραλαβει κανεις απο το gearbest αυτό το κινητό: cubot s168, που το δίνει με κουπόνι και δωράκια στα 80δολ ? το μινιντιλ το έχει στα 100 και η διάφορα είναι αρκετή, το μαγαζί είναι ακόμα άγνωστο ή κανό λάθος? αξίζει το ...ρίσκο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και απο εμένα...έχω εδώ και ένα χρόνο περίπου ένα Α850 Lenovo και σκέφτομαι να το αντικαταστήσω με ένω ElephoneP2000 ή ένα coolpad 7320.Κοιτάω και το Zenfone βέβαια αλλά χάνομαι μέσα στις πολλές επιλογές και τις σελίδες στο φόρουμ...μπορεί να μου προτείνει κάποιος ή έστω να με κατατοπίσει?συνήθως ψωνίζω απο το to2c και αυτο το gearbest που συζητιέται τώρα τελευταία μου φάνηκε κάπως ακριβό!ευχαριστώ

Το elephone ειναι αλλης -χαμηλοτερης-  κατηγοριας κινητο αστο να παει στα κομματια ,το 7320 ειναι εκπληκτικο κινητο για το Zenphone δεν εχω αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και απο εμένα...έχω εδώ και ένα χρόνο περίπου ένα Α850 Lenovo και σκέφτομαι να το αντικαταστήσω με ένω ElephoneP2000 ή ένα coolpad 7320.Κοιτάω και το Zenfone βέβαια αλλά χάνομαι μέσα στις πολλές επιλογές και τις σελίδες στο φόρουμ...μπορεί να μου προτείνει κάποιος ή έστω να με κατατοπίσει?συνήθως ψωνίζω απο το to2c και αυτο το gearbest που συζητιέται τώρα τελευταία μου φάνηκε κάπως ακριβό!ευχαριστώ

+1 για το coolpad. To κινεζικο που δεν το αλλαξα μεσα σε 3 μηνες. Ποιοτητα κατα πολυ ανωτερη απο lenovo. 

(και εγω το Α850 ειχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάμπλετ με ανεκτή οθόνη(όχι 1024χ600), με 1GB RAM, τετραπήρυνο, να είναι και 3G και android 4.4, υπάρχει κάτι καλύτερο από αυτό?

 

http://www.tinydeal.com/cube-talk8h-u27gt-8-pls-android-44-mtk8382-8gb-3g-tablet-phone-p-137563.html?currency=USD

 

 

Από το κατάστημα έχει πάρει κανείς?

 

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε ευρωπαϊκή αποθήκη να μην μπλέκω με τελώνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει παραλαβει κανεις απο το gearbest αυτό το κινητό: cubot s168, που το δίνει με κουπόνι και δωράκια στα 80δολ ? το μινιντιλ το έχει στα 100 και η διάφορα είναι αρκετή, το μαγαζί είναι ακόμα άγνωστο ή κανό λάθος? αξίζει το ...ρίσκο?

Είναι καινούργιο, οπότε θα κάνουμε λίγη υπομονή έως ότου παραλάβει κάποιος.

Το κουπόνι θα ισχύει μέχρι 31/12 λένε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και απο εμένα...έχω εδώ και ένα χρόνο περίπου ένα Α850 Lenovo και σκέφτομαι να το αντικαταστήσω με ένω ElephoneP2000 ή ένα coolpad 7320.Κοιτάω και το Zenfone βέβαια αλλά χάνομαι μέσα στις πολλές επιλογές και τις σελίδες στο φόρουμ...μπορεί να μου προτείνει κάποιος ή έστω να με κατατοπίσει?συνήθως ψωνίζω απο το to2c και αυτο το gearbest που συζητιέται τώρα τελευταία μου φάνηκε κάπως ακριβό!ευχαριστώ

Φτιάξανε τα μικροπροβλήματα που ειχε το elephone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες 5.5 ίντσες και δεν σου φτάνουν οι 5 για να πας για coolpad f1(που παραμένει κατά την γνώμη μου το απόλυτο vfm κι ας ανέβηκε η τιμή του), περίμενε που βγαίνει το coolpad f2. Και θα έχεις 2GB RAM και 4G.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για καποιον ταμπλετ ή κινητο με εμφαση στις φωτογραφιες. Τον ενδιαφερει να εχει δυο καμερες και η πισω να βγαζει αρκετα καλες. Δυστυχως το μπατζετ ειναι στα 70 ευρω μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...