Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eδω τι παιζει?Δεν ειναι λιγα τα 180 για το mi3

 

Κοίτα η αλήθεια είναι πως έχει και πολύ καλό feedback και αν δεις στα σχόλια έχει πουλήσεις κ παλιότερα κινητά, gadgetάκια κ.α. και όχι τίποτα καρφίτσες και αυτοκόλλητα.

 

You are very good team Thanks !!!                                  i***6 ( 26iconYellowStar_25x25.gif)                                     During past month  

Original Xiaomi Mi3 M3 16GB Black 2GB RAM 2.3GHz 5inch Unlocked 3G Smartphone (#171356636934) AU 239.46€  

 

Τώρα δεν ξέρω έχει πέσει πολύ φόλα στο ebay γενικά με κινητά και tablets. Βέβαια σύντομα ίσως δούμε αλλαγή στη τιμή του Mi3 με την άφιξη του "κομμένου" Μi4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια πρόταση για 9.7" tablet

Ταβάνι τα 150€ και 2gb ram;

Πιθανή υποδοχή για sim θα προτιμηθεί

Ευχαριστώ

Αν μπορεις να ξεπερασεις το γεγονος οτι δεν εχει καρτα SIM,

τοτε αξιζει να δωσεις τα παραπανω ~15 ευρω για να παρεις το ΟΝDA V989

Google Android 4.4.2 OS
9.7 inch 2048*1536 retina capacitive touch screen
Allwinner A80T Octa Core 2GHz
2GB DDR3 RAM and 32GB NAND FLASH ROM
Front 2.0MP + Rear 8.0MP camera
Supports 128GB TF card external
Support wifi 802.11 b/g/n
Support HDMI/Bluetooth/G-Sensor function

Aν θες αναγκαστικα SIM, κοιτα το Cube Talk 9X U65GT MTK8392

Android 4.4 OS
9.7 inch 2048*1536 Retina Capacitive Touch Screen
MTK MTK8392 Eight Core 1.7GHz
Support WIFI 802.11 b/g/n
Camera 2.0MP+8.0MP With Flash
Support GSM850/900/1800/1900, WCDMA 2100
Support Bluetooth/GPS/3G Function
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαζευα το to2c.com και συγκεκριμένα το http://www.to2c.com/inew-v3-plus-2gb-ram-16gb-rom.html.. απο μέσα μου ελεγα τι ωραιο κινητάκι είναι αυτό κλπ κλπ και μολις εφτασα στο θεμα μπαταρια, απλα εκλεισα με συνοπτικές διαδικασιες την σελιδα.. ωραιο το inew v3 plus αλλα με 1830vAh μπαταρια, δεν πας πουθενα.. χωρις φορτιστη  μονιμα στην τσεπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκανα 4 διαφορετικές παραγγελίες από το ίδιο μαγαζί(Minideal.net) και η τελευταία που έκανα ήρθε ελλάδα( η "νεότερη" ημερολογιακά). Οι άλλες 3 δεν έχουνε έρθει και μέσα από Tracking βλέπω ότι έχουνε φύγει από κίνα.

 

Μίλησα με κινέζο και μου λέει μην ανυσηχώ.

 

Εγώ τι να κάνω? Έχουμε 25 μέρες ακόμα μέχρι το dispute.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτην την περιπτωση τι μπορω να κάνω. μπορω να τους πω να μην μου το στειλουν στην διευθυνση και να το παραλαβω απο τα ελτα; αμα παει στην διευθυνση και δεν με βρει θα παει πισω στα ελτα; ζητάει ταυτοτητα σωστα; σορρυ για τις πολλες ερωτησεις. ευχαριστω

Πήγαινε στο ταχυδρομείο της παλιάς σου διεύθυνσης, πες τους ότι άλλαξες διεύθυνση και ότι θες να σου προωθούν τα γράμματα στη καινούργια. Ισχύει για 6 μήνες και πληρώνεις ένα μικρό ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγειλε κανεις τελευταια απο to2c.net στο chat που τους μιλησα μου βαζανε κατι emoticon χαχαχα :-D :-D :blink:  μου ειπαν 15-30 μερες παραδοση ισχυεi? και ενα χρονο εγγυηση για lenovo... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 15-30 ειναι σχετικο και ο μεσος ορος των περισσοτερων περιπτωσεων. μπορει να κανει κ κοντα 2 μηνες μεχρι να σου ερθει κατι. για μενα, την δεδομενη χρονικη περιοδο απεφυγε οπως ο διαολος το λιβανι, την chinapost. όσες φορες ετυχε να παραγγειλω απο κει, ειχα θεμα με το δεμα κ το ποσο εκανε να ερθει στα χερια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι τετοιο ακουω τελευταια αποτι μου πανε στελνουν με singapore post αυτη ειναι διαφορετικη ? παλια τα παντα μου ερχονται στις 30 μερες απο κινα αλλα να περιμενω 2 μηνες και να μπλεκω με dispute δηλαδη αλλο τοσο καιρο για να παρω τα λεφτα μου πισω ειναι ιστορια

 

οι πανευρωπαικες εγγυησεις ισχυουν για τα κινεζικα?για lenovo λαπτοπ ισχυει για κινητο ομως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ευρωπαϊκες εγγυησεις ειναι μονο για προϊοντα που εισάγονται επισημα στην ευρώπη και μονο. οπότε αν κατι δεν το βρισκεις και σε χώρα της Ε.Ε. δεν εχει εγγυηση. για singapore post δεν μπορω να βαλω το χερι μου στην φωτια αλλα ειναι σιγουρα καλυτερη από china post. και τους τελευταιους μηνες όταν ειχε χρειαστει να παραγγειλω κατι με αυτην, ειχε ερθει παντα μεσα σε 20-22 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανεις εμπειρια με το συγκεκριμενο ? διαβασα σε καποια reviews οτι εχει lag

 

http://www.to2c.com/lenovo-s960-vibe-x-smartphone-2gb-ram-5-full-hd-gorilla-glass3-6-9mm-thin-mtk6589t-1080p.html

 

Φυσιολογικό μου ακούγεται, Full HD με 2 γενιές παλιότερο επεξεργαστή .....  καλύτερα να το προσπεράσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...