Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πραγματι,κανενας δεν εχει παραλαβει απο gearbest....θα περιμενω να παραλαβει καποιος,να γραψει εντυπωσεις και μετα θα το παραγγειλω. :-D

προσωπικα δεν θα περιμενα ουτε καν εντυπωσεις.. με 1700mah μπαταρια και 5αρα οθονη, 2 φορες την μερα φορτιση θα θελει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

προσωπικα δεν θα περιμενα ουτε καν εντυπωσεις.. με 1700mah μπαταρια και 5αρα οθονη, 2 φορες την μερα φορτιση θα θελει!!

Ναι σιγουρα εχεις δικιο αλλα δεν υπαρχει κατι αλλο καλυτερο στα χρηματα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σιγουρα εχεις δικιο αλλα δεν υπαρχει κατι αλλο καλυτερο στα χρηματα του

αν ειναι για δώρο, τοτε οντως κλάιν.. αν όμως ειναι για σενα, προτιμοτερο να δωσεις μερικα ευρώ παραπανω και να παρεις κατι που να μην συχτιριζεις καθε δυο και λιγο που θα μενεις απο μπαταρια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα δεν θα περιμενα ουτε καν εντυπωσεις.. με 1700mah μπαταρια και 5αρα οθονη, 2 φορες την μερα φορτιση θα θελει!!

εγω διαβασα σε gearbest και tinydeal για 1900mah μπαταρια

 οχι οτι ειναι τεραστια αλλα και το thl t6s τετοια φοραει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω διαβασα σε gearbest και tinydeal για 1900mah μπαταρια

 οχι οτι ειναι τεραστια αλλα και το thl t6s τετοια φοραει

Τι να σου πω.. σε 3 site κοιταξα, ο ενας το ειχε 1700, ο αλλος 1800 και ο αλλος 1900.. μονο οταν θα ερθει σε καποιον θα ξερουμε σιγουρα τελικα..

 

Έκανα αγορά από pandawil στις 23/09,σήμερα συμπληρώνει 40 ημέρες.

Στα ΕΛΤΑ εμφανίζεται σταθερά "ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 14-10-2014".

Να ετοιμάζομαι για dispute;

 

 

εχεις περιθωριο για να ανοιξεις dispute μεχρι τις 45 μερες. εγω θα ειχα ανοιξει dispute ήδη στην θέση σου για να ειμαι καλλυμένος. επισης τσεκαρε το track number στο 17track.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

εχεις περιθωριο για να ανοιξεις dispute μεχρι τις 45 μερες. εγω θα ειχα ανοιξει dispute ήδη στην θέση σου για να ειμαι καλλυμένος. επισης τσεκαρε το track number στο 17track.

Και στο 17track δεν εμφανίζει κάτι διαφορετικό εκτός αυτού "2014-10-16 16:49 Despatched to overseas (Country code: GR)"

Θα περιμένω μέχρι αύριο πρωί μήπως φανεί κάτι,διαφορετικά ανοίγω dispute.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο 17track δεν εμφανίζει κάτι διαφορετικό εκτός αυτού "2014-10-16 16:49 Despatched to overseas (Country code: GR)"

Θα περιμένω μέχρι αύριο πρωί μήπως φανεί κάτι,διαφορετικά ανοίγω dispute.

singapore post? αυριο απογευματακι ανοιξε το καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πραγματικα δεν καταλαβαινω πως καποια παιδια προτεινουν ενα κινητο που κανεις δεν εχει πιασει ποτε στα χερια του ,μιλαω για το cubot s168.

Οι φθηνοτερες συσκευες με ΜΤΚ6582 με 1GB ram μεχρι στιγμης ειναι στα 90$ και σ αυτα τα χρηματα ολοι οι κατασκευαστες χρησιμοποιουν λιγο πολυ ιδιας ποιοτητας εξαρτηματα,επομενως και στο S168 ξερουμε λιγο πολυ τις θα παραλαβουμε.

Προσωπικα το προτεινω λογω του οτι ειναι 10$ φθηνοτερο (που ειναι σοβαρη εκπτωση σ αυτα τα χρηματα) απ τα αλλα σε αξιοπιστο σαιτ,ομορφο(υποκειμενικα) και απο μια μικρομεσαια εταιρεια που εχει παρελθον.

Προφανως οσοι το παραγγελνουν δεν περιμενουν ποιοτητα iphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα δεν θα περιμενα ουτε καν εντυπωσεις.. με 1700mah μπαταρια και 5αρα οθονη, 2 φορες την μερα φορτιση θα θελει!!

post-228004-0-76003800-1414950000_thumb.png

 

Απο το inew v3 που έχω, με 1830mAh 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα mAh παιζουν ρολο, αλλα τον συμαντικερο ρολο παιζει η διαχειρηση ενεργειας που κανει η συσκευη. Μετα απο lenovo, inew, thl, star και coolpad κατελειξα σε αυτο το συμπερασμα.

 

Ειναι ο κανονας για εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα mAh παιζουν ρολο, αλλα τον συμαντικερο ρολο παιζει η διαχειρηση ενεργειας που κανει η συσκευη. Μετα απο lenovo, inew, thl, star και coolpad κατελειξα σε αυτο το συμπερασμα.

 

Ειναι ο κανονας για εμενα

 

+1 η ROM που πάει μαζί με το κάθε κινητό είναι ο σημαντικοτεροτερότερος παράγοντας. Είδα κινητά μετά από update να αποκτούν +1-2 μέρες μπαταρία χωρίς καμία αλλαγή. Μέχρι και το One plus one την είχε πατήσει και από bug κρατούσε 1 μέρα η μπαταρία. Με μία διόρθωση εκτινάχτηκε πάλι.

 

Αν είναι σωστή η ROM και το κινητό μπορεί να πέσει σε sleep σωστά, να χειριστεί σένσορες κτλ. τότε όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα mAh παιζουν ρολο, αλλα τον συμαντικερο ρολο παιζει η διαχειρηση ενεργειας που κανει η συσκευη. Μετα απο lenovo, inew, thl, star και coolpad κατελειξα σε αυτο το συμπερασμα.

 

Ειναι ο κανονας για εμενα

Ποιά από αυτά ήταν καλά και ποιά πάτωσαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...