Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:cry: ρε μη με μπερδευεται και άλλο.

Σε γνωστα μαγαζια πρεπει να σκασω τουλ 120φευγα ευρω... Δε λεω, επωνυμο, καλο κλπ αλλά για απλη χρηση για τη μαναμ, και οχι για μενα, λιγο δυσκολο να δωσω τοσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

χαχα την μπερδευεις κ αλλο! αφου ειναι για μανα τοτε τελος. παρε το chuwi που ειναι δοκιμασμενο κ εισαι κομπλε. εγω ο βασικοτερος λογος που δεν παρηγγειλα απ εξω ειναι γτ ειχε καθυστερησει ηδη το δωρο 2 μηνες και για λογους εγγυησης να εχω ησυχο το κεφαλι μου.. με chuwi η μητερα σου θα ειναι απολυτα καλλυμένη. bluetooth, gps, klp klp ειναι απολυτως περιττα στην περιπτωση σου! καλη οθονη, καλος επεξεργαστης και ραμ και καλουτσικη αυτονομια σε νοιαζουν εσενα και τπτ παραπερα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκε και Νοέμβρης παιδιά. Πάντα από τώρα ως τα Χριστούγεννα η καθυστέρηση γίνεται πολύ έντονη.

 

Επίσης άσχετο αλλά 2 νέες εμφανίσεις που μπορεί να ενδιαφέρουν 
http://www.vickmall.com/original-coolpad-f2-4g-lte-fdd-mtk6592-mobile-phone-5-5-octa-core-2g-ram-16gb-rom-dual-sim-gorilla-glass-hd-1280x720-13mp-gps.html
http://www.merimobiles.com/jiayu-s3-5-5inch-fhd-mt6752-16gb_p/meri10627.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα guys. Τι προτείνετε μέχρι 100 ευρώ (8'' - μπροστινή κάμερα-wifi ); θέλει ένας φίλος μου να πάρει tabletaki αλλα δεν θέλει να δώσει πολλά... Κοινώς για απλό σερφάρισμα..κανα παιχνίδι να παίζει κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα προβλήματα που είχε το hong kong τον Σεπτέμβριο ίσως; είναι αλήθεια ότι έχω αρχίσει να ανοίγω cases στο ebay και δεν ξέρω που θα πάει αυτό.

 

σε τι προβλήματα αναφέρεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση, μέχρι πριν λίγους μήνες που το παρακολουθούσα το θέμα το Onda V975m στα 150ευρώ ήταν το καλύτερο value for money tablet που υπήρχε, στα ίδια λεφτά αυτή την στιγμή υπάρχει καλύτερο; 

Cube talk 9x ,Onda V989 και Teclast X89 air 3G ειναι τα καλυτερα τωρα.Για το πρωτο ξερω απο πρωτο χερι ,το ταμπλετ ειναι καταπληκτικο και δουλευουν τα παντα και αυτονομια πολυ μεγαλη για ρετινα οθονη.

Για τα αλλα 2 δεν τα εχω πιασει στα χερια μου (ακομα) αλλα ολοι λενε τα καλυτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα g2f μεταχειρο αν βρεις

 

Καινούργιο αυτή τη στιγμή πωλείται περίπου 90 ευρώ. Γιατί να το πουλήσει κάποιος στα 60; Δεν υπάρχει περίπτωση, εκτός κι αν είναι χαλασμένο.

 

Αλλη πρόταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θέλεις το F1 το έχει εδώ και 5% off coupon

Coupon code: FAUYZP0L

Valid till: Nov. 11, 2014

 

Ευχαριστώ πολύ, αλλά δεν θέλω το f1. Αυτο το έχω ήδη. Θέλω κάποιο με καλή αυτονομία και ας έχει 512ram. Για απλή χρήση θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...