Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

attachicon.gifScreenshot_2014-11-02-14-12-34.png

 

Απο το inew v3 που έχω, με 1830mAh 

Πώς το βλέπεις το V3 μιας και μ' ενδιαφέρει?Τελικα 1,4 ή 1,7GHz :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Inew v3 και star n3+ τραγικα. Lenovo A850 νορμαλ και η μεγαλη αποκαλυψη το coolpad 7320 απλα τα σπαει

 

 

attachicon.gifScreenshot_2014-11-02-14-12-34.png

 

Απο το inew v3 που έχω, με 1830mAh 

Τελικά αποφασιστε. το inew εχει καλή διαρκεια μπαταριας ή όχι;

 

(διευκρινιση. δεν προσπαθω να την "πω" σε κανεναν εδω μεσα. απλα ειναι γενικός κανονας  τόσο μεγάλη οθονη να θελει και την αναλογη μπαταρια για να εχεις αξιοπρεπη αυτονομια. δεν ξερω την χρηση που του κανετε αλλα εγω που του βγαζω την πιστη του κινητου μου με δεδομένα μονιμα ανοιχτα, και πολλα αλλα, τα 1830mah του inew μου φαινονται υπερβολικα λιγα. την ολη κουβεντα την κανουμε για να ¨προστατευτουν" πιθανοι αγοραστες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θυμαμαι αν ηταν το inew H το dg350 που κανανε μοντες με αλλες μπαταριες γιατι ειχε τραγικη διαρκεια. Νομιζω το inew. Μπες στο διπλανο φορουμ εχει εκτενες νημα αν θες να το ψαξεις. Ισως απ το καλοκαιρι που το κοιταζα άλλαξαν ρομ και εστρωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θυμαμαι αν ηταν το inew H το dg350 που κανανε μοντες με αλλες μπαταριες γιατι ειχε τραγικη διαρκεια. Νομιζω το inew. Μπες στο διπλανο φορουμ εχει εκτενες νημα αν θες να το ψαξεις. Ισως απ το καλοκαιρι που το κοιταζα άλλαξαν ρομ και εστρωσε.

 

Το inew ηταν.Αν θυμαμαι καλα ειχαν ξεκολλησει τα παιδια το αυτοκολλητο που εχει η μπαταρια(κατι τετοιο νομιζω) και απο κατω ελεγε 1300κατι mah.Πολυ καλο κινητο,ποιοτικο και με καλα χαρακτηριστικα αλλα μεγαλο fail το ψεμα με την μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θυμαμαι αν ηταν το inew H το dg350 που κανανε μοντες με αλλες μπαταριες γιατι ειχε τραγικη διαρκεια. Νομιζω το inew. Μπες στο διπλανο φορουμ εχει εκτενες νημα αν θες να το ψαξεις. Ισως απ το καλοκαιρι που το κοιταζα άλλαξαν ρομ και εστρωσε.

 

το doogee εχει πολυ σοβαροτερα θεματα απο την διαρκεια που εχει η μπαταρια του...  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια σχεση το V3 με το star και doogee ,το πρωτο ηταν κορυφαιο κινητο -για τα λεφτα που ζηταγε- με μικρη μπαταρια και τα αλλα ειναι σαβουρες αναξιες λογου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια σχεση το V3 με το star και doogee ,το πρωτο ηταν κορυφαιο κινητο -για τα λεφτα που ζηταγε- με μικρη μπαταρια και τα αλλα ειναι σαβουρες αναξιες λογου.

Το V3 ηταν πολυ κατω απο το star n3+ . Yπερεκτιμημενο γαρ το inew

Απορω για τον παταγο που εκανε.... Μαλλον το promotion και το timing που εμφανιστηκε το ευνοησαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου το Inew V3 ειναι κανονικο τηλεφωνο απο ενα κανονικο μπραντ ενω το αλλο ειναι ενας ανωνυμος κλωνος του Note ,φυσικα μπορει ενα κινητο τετοιο να δουλευει μια χαρα αλλα δεν ειναι για να το προτεινεις σε καποιον εκτος και αν ειναι εχθρος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το v3 έχει από τις καλύτερες κάμερες που μπορεί να βρει κάποιες σε κινέζικο αυτή της κατηγορίας.... 16GB nfc otg οθόνη πολύ καλή και όλα αυτά σε μια τιμή τίμια (όταν πρώτο κυκλοφόρησε). Για τη μπαταρία Δεν ισχύει και δεν χρειάζεται αλχημεία.Όταν κάνει 4 ώρες να γεμίσει η μπαταρία Δεν γίνεται να είναι 1300 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ασπρο η οθονη του inew v3 το εβγαζε κιτρινισμενο. Ισως να ετυχε σε εμενα.

Παντως μετα απο αυτην την εμπειρια την εχω στην ιδια μοιρα την Inew με οποιαδηποτε μεσαιο κινεζομπραντ

 

Οτι και να υποστηριζετε η γνωμη μου δεν αλλαζει μετα απο την εμπειρια χρησης της συσκευης. Σιγα την φιρμα... Απο ποιοτητα κατασκευης - συναρμολογης ενα κινητο του κινεζικου σωρου ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...