Προς το περιεχόμενο

[Gaming/Headset] NATEC NSG-0313 GENESIS H33 9.90 € @e-shop [expired]


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα συγκεκριμένα που ανέβασε ο φίλος , ειδικά τα phillips δεν είναι καν για gaming. χίλιες φορές της natec που είναι και σε προσφορα

 

Μην κοιτατε εμφανιση αλλα και χαρακτηριστικα. Δυστυχως το εψαξα λιγο και το μονο που δινει η εταιρεια ειναι το fr των ηχειων που ειναι 20Hz-20KHz και τπτ αλλο. Οπως ειπα και πριν ομως με 10ε αγοραζεις 2 πακετα τσιγαρα πλεον οποτε οσο χαλια και αν ειναι δεν εγινε τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρει κανείς αν πιέζουν το κεφάλι τα συγκεκριμένα; Έχω ένα headset και μετά απο λίγη ώρα με πιάνει πονοκέφαλος απο το σφίξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κοιτατε εμφανιση αλλα και χαρακτηριστικα. Δυστυχως το εψαξα λιγο και το μονο που δινει η εταιρεια ειναι το fr των ηχειων που ειναι 20Hz-20KHz και τπτ αλλο. Οπως ειπα και πριν ομως με 10ε αγοραζεις 2 πακετα τσιγαρα πλεον οποτε οσο χαλια και αν ειναι δεν εγινε τπτ.

 

Και εγω εψαξα και δεν βρηκα αναλυτικα specs πουθενα αλλα βρηκα αυτο  http://www.pccomponentes.com/natec_genesis_h33_gaming_headset.html

 

Κοιταξε κριτηκες που εχει...σχεδον ολες 5 αστερια!

 

Νομιζω πως θα ειναι κομπλε, οποιος ψαχνει κατι επαγγελματικο και εχει τρελα δεν παει σε αυτα φυσικα...παει σε λυσεις razer steel series αλλα εκει μιλαμε για 60+ ευρω με το καλημερα σας!

 

Ξέρει κανείς αν πιέζουν το κεφάλι τα συγκεκριμένα; Έχω ένα headset και μετά απο λίγη ώρα με πιάνει πονοκέφαλος απο το σφίξιμο.

 

Φαινονται ανετα στη φωτογραφια.

 

Αν ειναι περιμενε μεχρι να παραλαβει καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τα ακουστικα τα ειχα παρει πριν 2 βδομαδες απο το eshop στα 16 ευρω με μεταφορικα !

Ειναι πολυ καλα για το counter που παιζω εγω ,
Επειδη ομως ειμαι απ την φυση μου καπως και τα σπαω συχνα τα ακουστικα , τα πηρα για να τα δοκιμασω,

Τα ηχεια δυνατα και ωραια, εχουν και καλο βαθμο ηχομονοσης ,καλυβει ολο το αυτι
οσο για το αν ποναει το κεφαλι μου ?
ποναει μονο λιγο οταν φοραω τα γυαλια ηλιου και τα γυαλια μειωπιας και μετα απο 2-3 ωρες χωρις διαλλειμα!

οτι πρεπει επισης για ταινιες και για μουσικη ,

Στην ενταση ειναι πολυ δυνατα , οποτε κανουν την δουλεια τους για το gaming , για την μουσικη , συχνα τα εχω στον λαιμο με full ενταση και παλι φτανει στο αυτι ο ηχος σε πολυ καλα επιπεδα.
Για οτι αλλο θελετε ρωτηστε με να σας πω...
Στα κατα θα εβαζα μονο οτι εχει πολυ πλαστικο και μπορουν να σπασουν ευκολα ( για εμενα θα ειναι θεμα ημερων) χαχχαχα
Αν η τιμη τους ηταν στα 20 ευρω και οχι στα 10 , θα εβαζα αλλα 25 , θα εφτανα στα 45 και θα αγοραζα καποια 7.1 που ειδα εδω μεσα.
Αυτα απο μενα .



παρατήρησα στο eshop πως πλέον λεει οτι αναμένετε καινούργια παραλαβή στις 5 ιολιου ενω εχθες που παρήγγειλα εγω ελεγε παράδοση σε 1-2 εργάσιμεςη δεν ειχε μεγάλο στοκ η πέσανε πολλές παραγγελίες, τουλάχιστον ειναι υπεύθυνοι και δεν αφήνουν το κόσμο να πιστεύει οτι θα παραλάβει ενώ δεν υπάρχει στοκ

Σου λεω πως και πριν 2 εβδομαδες τα ειχαν στο crazy οταν τα πηρα εγω , εκαναν 6 μερες να ερθουν (με ΣΚ ) εδω στην επαρχια που ειμαι.
Λογικα θα τους εμειναν καμια 20αρια και δεν θα προλαβες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου λεω πως και πριν 2 εβδομαδες τα ειχαν στο crazy οταν τα πηρα εγω , εκαναν 6 μερες να ερθουν (με ΣΚ ) εδω στην επαρχια που ειμαι.

Λογικα θα τους εμειναν καμια 20αρια και δεν θα προλαβες.

εγω προλαβα οταν εκανα πραγγελια ελεγε σε 1-2 εργασιμες οποτε την τριτη λογικα τα περιμενω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εψαξα και δεν βρηκα αναλυτικα specs πουθενα αλλα βρηκα αυτο  http://www.pccomponentes.com/natec_genesis_h33_gaming_headset.html

 

Κοιταξε κριτηκες που εχει...σχεδον ολες 5 αστερια!

 

Νομιζω πως θα ειναι κομπλε, οποιος ψαχνει κατι επαγγελματικο και εχει τρελα δεν παει σε αυτα φυσικα...παει σε λυσεις razer steel series αλλα εκει μιλαμε για 60+ ευρω με το καλημερα σας!

 

 

Φαινονται ανετα στη φωτογραφια.

 

Αν ειναι περιμενε μεχρι να παραλαβει καποιος.

 

Ναι αλλα το μαγαζι δεν ειναι Αμαζον ωστε να κριτηκαρουν μονο οσοι εχουν αγορασει. Και εσυ τωρα μπορεις να κανεις αξιολογηση, ενα email θελει και ενα nickname......

Οπως και να εχει στα 10ε δεν μπορει κανεις να εχει Απαιτησεις.....Οποτε πιστευω πως οποιος δεν ηθελε να διαθεσει παραπανω θα τον καλυψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα το μαγαζι δεν ειναι Αμαζον ωστε να κριτηκαρουν μονο οσοι εχουν αγορασει. Και εσυ τωρα μπορεις να κανεις αξιολογηση, ενα email θελει και ενα nickname......

Οπως και να εχει στα 10ε δεν μπορει κανεις να εχει Απαιτησεις.....Οποτε πιστευω πως οποιος δεν ηθελε να διαθεσει παραπανω θα τον καλυψουν.

οντως μην το κουραζουμαι και τοσο για 10 ευρω ακουστικα...δεν κανουν κανα 100ρικο να το ψειριζουμε τοσο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ποιότητα κατασκευής είναι καλή όπως και ο ήχος, επειδή και το 10 ευρώ για πολλούς εδώ είναι δύσκολο να το δώσουν γι αυτό το αναλύουμε φίλος. Για μένα είναι μια χαρά άνετα βέβαια δεν κοιμάμαι με αυτά για να πω την αλήθεια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...