Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι username βάζεις; Στο 3rd party tools εμφανίζεται συνήθως ένα παλαβό username (πχ. [email protected]) που δεν έχει σχέση με αυτό του αρχικού λογαριασμού. Νομίζω κιόλας, δεν είμαι πολύ σίγουρος. Γενικά αυτό το Google+ είναι μεγάλο μπουρδέλο, ειδικά αν στις υπηρεσίες της Google χρησιμοποιείς κάμποσους διαφορετικούς λογαριασμούς, όπου άλλοι έχουν 2-step authentication, άλλοι είναι παλιά youtube accounts που αναβαθμίστηκαν κλπ.

Αυτό το παλαβό βάζω, αλλά δοκίμασα και το κανονικό...  Μιλάμε απίστευτο μπουρδέλο το google+

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 764
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε, είναι... Δυστυχώς δεν έχω κάποια άλλη πρόταση να κάνω. Μέχρι πέρσι το one-time password από τα security settings (ο 2ος τρόπος που πρότεινα) δούλευε μια χαρά. Αλλά στο FM14 ό,τι κι αν δοκίμασα δεν έπαιξε. Μόνο το κόλπο με το Google+. Θα ρίξω μια ματιά στα διάφορα φόρουμ κι αν βρω τίποτα σχετικό θα επανέλθω.


Εδώ πχ (νομίζω θέλει registration) http://community.sigames.com/showthread.php/371051-Youtube-sign-in-don-t-work λένε ότι ούτε το 3rd party tools δούλεψε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, είναι... Δυστυχώς δεν έχω κάποια άλλη πρόταση να κάνω. Μέχρι πέρσι το one-time password από τα security settings (ο 2ος τρόπος που πρότεινα) δούλευε μια χαρά. Αλλά στο FM14 ό,τι κι αν δοκίμασα δεν έπαιξε. Μόνο το κόλπο με το Google+. Θα ρίξω μια ματιά στα διάφορα φόρουμ κι αν βρω τίποτα σχετικό θα επανέλθω.

Στα περισσότερα που διάβασα μέχρι και στο επίσημο σαν λύση είχαν το One-time password..

Τέσπα χωρίς βιντεάκια με υψηλή ανάλυση τι να κάνουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το καινουργιο patch...ναι αρχισα να κερδίζω στα φιλικά και στα επίσημα ματσς...!!catania-9η θέση στα μέσα τις σεζόν...

καλημερα. ΕΡωτηση αν το περασω το patch θα σβηστουν ολα ; Πρεπει να αρχισω απο την αρχη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, συνεχίζεις από εκεί που είσαι. Κάποιες (πολύ λίγες) βελτιώσεις όμως χρειάζονται new game, καλύτερα να δεις το change log γιατί δεν θυμάμαι απ' έξω ποιες είναι αυτές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, συνεχίζεις από εκεί που είσαι. Κάποιες (πολύ λίγες) βελτιώσεις όμως χρειάζονται new game, καλύτερα να δεις το change log γιατί δεν θυμάμαι απ' έξω ποιες είναι αυτές.

Ε κριμα...Εχω τον ΠΑΟΚ και εχω παρει πρωταθλημα και UEFA οταν βαρεθω τοτε θα το κανω..τωρα δεν λεει να το χασω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα και πριν, δεν χάνεις τίποτα και πρακτικά δεν υπάρχει λόγος γιατί να μην βάλεις το patch από τώρα (όπως κάνουν όλοι άλλωστε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα και πριν, δεν χάνεις τίποτα και πρακτικά δεν υπάρχει λόγος γιατί να μην βάλεις το patch από τώρα (όπως κάνουν όλοι άλλωστε).

ενταξει . Το κανω,Ευχαριστω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γμτ μετα την αναβαθμιση του pc μου και ενω κρατησα ΟΛΟ το φακελο FM2014 και ειχα και τα save ta preferences δε μου τα κρατησε. Εννοω γλωσσα νομισμα κτλ κτλ

Τα save ειναι οκ. Ξερει κανεις? Να τα ξαναβαλω δεν ειναι πολλα αλλα γιατι...?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γμτ μετα την αναβαθμιση του pc μου και ενω κρατησα ΟΛΟ το φακελο FM2014 και ειχα και τα save ta preferences δε μου τα κρατησε. Εννοω γλωσσα νομισμα κτλ κτλ

Τα save ειναι οκ. Ξερει κανεις? Να τα ξαναβαλω δεν ειναι πολλα αλλα γιατι...?!

 

δεν ειναι αποθηκευμα σ'αυτον τον φακελο αλλα σε ενα στον AppData  (εαν θυμαμαι καλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης... Τελικές προσπάθεις: 30-4. Κόρνερ: 21-1. Γεμίσματα 23/64 - 1/6. Κατοχή Μπάλα: 70%-30% Τελικό σκορ: 0-0. Στο ‪#‎FootballManager‬ αυτό το ματς θα έληγε 0-1... δια στόματος fmgreece.gr

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης... Τελικές προσπάθεις: 30-4. Κόρνερ: 21-1. Γεμίσματα 23/64 - 1/6. Κατοχή Μπάλα: 70%-30% Τελικό σκορ: 0-0. Στο ‪#‎FootballManager‬ αυτό το ματς θα έληγε 0-1... δια στόματος fmgreece.gr

 

ηταν τυχερος ο ΠΑΟΚ, γιατι μπορουσε να χασει με αυτες τις 4 φασεις  στο FM

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...