Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαβαζω κ αλλου καλυτερα σχολια για την M.e. αλλα επισης τα παιδια παραπονιουντε

1) για τραυματισμους οτι γινοντε συχνοι πλεον κ κατανταει σπαστικο ,

2)περισσοτερες καρτες

3) κ παλι μεγαλα σκορ π.χ.
Απολλων Σμυρνης - Αστερας Tριπολης 0-4
Παναιτωλικος - Πανιωνιος 2-7(!!!)
Ολυμπιακος - Λεβαδειακος 4-2

η πλακα ειναι στο φορουμ αυτο που ανεβασε το παληκαρι τα σκορ τα παιδια που υποστηριζουν θερμα... το παιχνιδι πανε να τα βγαλουν τα αποτελεσματα φυσιολογικα...εκτος απο τον πανιωνιο τα αλλα ηταν φυσιολογικα ...

Για μενα το μονο φυσιολογικο ειναι με τον ολυμπιακο αλλα τεσπα τι να πουνε κ αυτοι ...

αν ισχυει αυτο εγω θα περιμενω ακομα ,την ψυχικη μου ηρεμια δεν μου την ξαναχαλανε .

4) κρασαρισματα

5) θεμα με δοκαρια μολις τωρα διαβασα πως σε εναν αγωνα 9-2 συνολο 11 δοκαρια !!!

 Επισης κατι πολυ σημαντικο γιατι εδω ειναι ολο το ζουμι  φαινεται η διαφορα το παιχτων αναλογα με τα χαρακτηριστηκα τους ,δεν βλεπεις παλι μετριους παιχτες να γινοντε μεσι ετσι ,ο αργος ειναι αργος ο γρηγορος ειναι γρηγορος κτλ .

 Απο αυτα εσεις τι βλεπετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 764
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διαβαζω κ αλλου καλυτερα σχολια για την M.e. αλλα επισης τα παιδια παραπονιουντε

1) για τραυματισμους οτι γινοντε συχνοι πλεον κ κατανταει σπαστικο ,

2)περισσοτερες καρτες

3) κ παλι μεγαλα σκορ π.χ.

Απολλων Σμυρνης - Αστερας Tριπολης 0-4

Παναιτωλικος - Πανιωνιος 2-7(!!!)

Ολυμπιακος - Λεβαδειακος 4-2

η πλακα ειναι στο φορουμ αυτο που ανεβασε το παληκαρι τα σκορ τα παιδια που υποστηριζουν θερμα... το παιχνιδι πανε να τα βγαλουν τα αποτελεσματα φυσιολογικα...εκτος απο τον πανιωνιο τα αλλα ηταν φυσιολογικα ...

Για μενα το μονο φυσιολογικο ειναι με τον ολυμπιακο αλλα τεσπα τι να πουνε κ αυτοι ...

αν ισχυει αυτο εγω θα περιμενω ακομα ,την ψυχικη μου ηρεμια δεν μου την ξαναχαλανε .

4) κρασαρισματα

5) θεμα με δοκαρια μολις τωρα διαβασα πως σε εναν αγωνα 9-2 συνολο 11 δοκαρια !!!

 Επισης κατι πολυ σημαντικο γιατι εδω ειναι ολο το ζουμι  φαινεται η διαφορα το παιχτων αναλογα με τα χαρακτηριστηκα τους ,δεν βλεπεις παλι μετριους παιχτες να γινοντε μεσι ετσι ,ο αργος ειναι αργος ο γρηγορος ειναι γρηγορος κτλ .

 Απο αυτα εσεις τι βλεπετε ?

1)μια χαρά είναι οι τραυματισμοί, φυσιολογικότατοι.. 

2)κάρτες βγάζει λίγο παραπάνω αλλά νομίζω παίζει ρόλο και οι παίκτες που έχεις στην ομάδα(zucullini, romero , και κανά 2 ακόμα λόγω του ότι παίζουν στο όριο του αντιαθλητικού παίρνουν αρκετές κάρτες)

3)το μόνο μη φυσιολογικό μου φαίνεται του Πανιωνίου αλλά μην τα θέλουμε και όλα δικά μας(τα άλλα μια χαρά σκορ τα κόβω)

4)κρασάρισμα επειδή και εμένα μου έκανε με το καινούργιο update υπάρχει τρόπος να το λύσεις(θα το ποστάρω το απόγευμα) και έχει σχέση με τα skins Και τα πολλά γραφικά που φορτώνουμε.

5)έχει θέμα με τα δοκάρια θα το δουν στο επόμενο Update

Για το τελευταίο σκέλος δεν έχω κάτι να πω φυσιολόγικοι μου φαίνονται οι περισσότεροι.

Το game μετά από το τελευταίο patch είναι πάρα πολύ καλό και όποιος θέλει να το αγοράσει μιας και πιάσαμε Δεκέμβριο ας περιμένει καμιά προσφορά στα 15€ περίπου και ντου από παντού :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον nevermore στα περισσότερα. Με τι κάρτες γενικά παίζει αν θα παίξεις σκληρά και με το τι διαιτητής θα σου τύχει. Είναι μερικοί που είναι τελείως φονιάδες και μερικοί που αφήνουν το σκληρό παιχνίδι.

Θέματάκι υπάρχει και πλάγιο που αρκετές φορές πετάνε την μπάλα στον αντίπαλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον nevermore στα περισσότερα. Με τι κάρτες γενικά παίζει αν θα παίξεις σκληρά και με το τι διαιτητής θα σου τύχει. Είναι μερικοί που είναι τελείως φονιάδες και μερικοί που αφήνουν το σκληρό παιχνίδι.

Θέματάκι υπάρχει και πλάγιο που αρκετές φορές πετάνε την μπάλα στον αντίπαλο. 

Στο ελληνικο πρωταθλημα 9 στις 10 φορες στο πλαγιο δινουν την μπαλα στον αντιπαλο. Τσεκαρισμενο irl.  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ελληνικο πρωταθλημα 9 στις 10 φορες στο πλαγιο δινουν την μπαλα στον αντιπαλο. Τσεκαρισμενο irl.  :-)

ήμουν έτοιμος να απαντήσω ότι σε μένα δεν γίνεται αυτό αλλά το ποστ σου με καλύπτει τελείως(irl στον ΠΑΟΚ τα μισά + πάνε σε αντίπλαο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)μια χαρά είναι οι τραυματισμοί, φυσιολογικότατοι.. 

2)κάρτες βγάζει λίγο παραπάνω αλλά νομίζω παίζει ρόλο και οι παίκτες που έχεις στην ομάδα(zucullini, romero , και κανά 2 ακόμα λόγω του ότι παίζουν στο όριο του αντιαθλητικού παίρνουν αρκετές κάρτες)

3)το μόνο μη φυσιολογικό μου φαίνεται του Πανιωνίου αλλά μην τα θέλουμε και όλα δικά μας(τα άλλα μια χαρά σκορ τα κόβω)

4)κρασάρισμα επειδή και εμένα μου έκανε με το καινούργιο update υπάρχει τρόπος να το λύσεις(θα το ποστάρω το απόγευμα) και έχει σχέση με τα skins Και τα πολλά γραφικά που φορτώνουμε.

5)έχει θέμα με τα δοκάρια θα το δουν στο επόμενο Update

Για το τελευταίο σκέλος δεν έχω κάτι να πω φυσιολόγικοι μου φαίνονται οι περισσότεροι.

Το game μετά από το τελευταίο patch είναι πάρα πολύ καλό και όποιος θέλει να το αγοράσει μιας και πιάσαμε Δεκέμβριο ας περιμένει καμιά προσφορά στα 15€ περίπου και ντου από παντού :D

 

καλα δεν το συζητω για 15ε πλεον θα το παρω κ εγω για παρπανω ας κανουν κωλοτουμπες ... βεβαια θα περιμενω λιγο για τα σκορ κ τους τραυματισμους διοτι δε αλλους ακομα δεν ειναι κ τοσο φυσιολογικα τα πραγματα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δεν το συζητω για 15ε πλεον θα το παρω κ εγω για παρπανω ας κανουν κωλοτουμπες ... βεβαια θα περιμενω λιγο για τα σκορ κ τους τραυματισμους διοτι δε αλλους ακομα δεν ειναι κ τοσο φυσιολογικα τα πραγματα .

Αδερφέ 3η χρονιά είμαι στο παρόν save εντάξ υπήρχαν περίοδοι που η ομάδα είχε θέμα τραυματισμών αλλά ήταν απολύτως φυσιολογικό (τουλάχιστον για μένα)

Το game πλέον είναι πάρα πολύ καλό !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα!

Είχε κανείς πρόβλημα Ingame να κάνει Login στο youtube?

Μου έχει σπάσει τα νεύρα τόση ώρα ψάχνω στο νετ για καμιά λύση αλλά @@ρια....

Προσπαθώ να logaro για να αλλάξω την ανάλυση που μπορώ να ανεβάσω στα video...

Καμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα!

Είχε κανείς πρόβλημα Ingame να κάνει Login στο youtube?

Μου έχει σπάσει τα νεύρα τόση ώρα ψάχνω στο νετ για καμιά λύση αλλά @@ρια....

Προσπαθώ να logaro για να αλλάξω την ανάλυση που μπορώ να ανεβάσω στα video...

Καμιά ιδέα?

 

Το είχαμε αναφέρει πριν κάμποσα posts. Δες εδώ για τη λύση: http://www.footballmanager.com/faq/?game=38&id=251

 

Εν ολίγοις πρέπει να πας στις ρυθμίσεις του Google+ profile σου, εκεί που λέει "Τhird-party tools" (στα ελληνικά "Εργαλεία τρίτων μερών") και να φτιάξεις ξεχωριστό password για το manager.

 

Διαφορετικά (και αν έχεις ενεργοποιήσει 2-step authentication) μπορείς να πας στα Google Security settings https://accounts.google.com/b/0/IssuedAuthSubTokens και να δημιουργήσεις ένα one-time password για το manager.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχαμε αναφέρει πριν κάμποσα posts. Δες εδώ για τη λύση: http://www.footballmanager.com/faq/?game=38&id=251

 

Εν ολίγοις πρέπει να πας στις ρυθμίσεις του Google+ profile σου, εκεί που λέει "Τhird-party tools" (στα ελληνικά "Εργαλεία τρίτων μερών") και να φτιάξεις ξεχωριστό password για το manager.

 

Διαφορετικά (και αν έχεις ενεργοποιήσει 2-step authentication) μπορείς να πας στα Google Security settings https://accounts.google.com/b/0/IssuedAuthSubTokens και να δημιουργήσεις ένα one-time password για το manager.

Η βλακεία είναι ότι βρίσκω το ''εργαλεία τρίτων μερών'' ή third party tools..... Το ψάχνω ώρα :mad:

 

edit : το βρήκα έβαλα και κωδικό άντε να δούμε τι θα γίνει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βλακεία είναι ότι βρίσκω το ''εργαλεία τρίτων μερών'' ή third party tools..... Το ψάχνω ώρα :mad:

 

edit : το βρήκα έβαλα και κωδικό άντε να δούμε τι θα γίνει....

Για πες που το βρήκες γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα το google+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρήκα αλλά βρήκα τοίχο μετά :D

Δημιουργείς μία σελίδα στο Google+ profile σου και στις ρυθμίσεις της σελίδας που δημιούργησες βρίσκεται η μαλακία αυτή.

 

Nzeppos έκανα και έναν ξεχωριστό κωδικό αλλά το fm πάλι γ@μι3ται και δεν μου το δέχεται το Login......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι username βάζεις; Στο 3rd party tools εμφανίζεται συνήθως ένα παλαβό username (πχ. [email protected]) που δεν έχει σχέση με αυτό του αρχικού λογαριασμού. Νομίζω κιόλας, δεν είμαι πολύ σίγουρος. Γενικά αυτό το Google+ είναι μεγάλο μπουρδέλο, ειδικά αν στις υπηρεσίες της Google χρησιμοποιείς κάμποσους διαφορετικούς λογαριασμούς, όπου άλλοι έχουν 2-step authentication, άλλοι είναι παλιά youtube accounts που αναβαθμίστηκαν κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...