Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 764
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρε συ green από ένα ματς δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα.... ήμαρτον που λέει και ο Γεωργίου....

(μπορεί να παίξει χάλια η ομάδα σου- μπορεί να παίξει πολύ καλύτερα και να είναι άτυχη, εξού και το 20 σουτ εσυ 2 ο αντίπαλος και σκορ 0-2, μπορεί... μπορεί... μπορεί....)

Θέλει καλό τεστάρισμα...(μπορεί να ξεκινήσω καινούργιο save για να δω πως πάει)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συ green από ένα ματς δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα.... ήμαρτον που λέει και ο Γεωργίου....

(μπορεί να παίξει χάλια η ομάδα σου- μπορεί να παίξει πολύ καλύτερα και να είναι άτυχη, εξού και το 20 σουτ εσυ 2 ο αντίπαλος και σκορ 0-2, μπορεί... μπορεί... μπορεί....)

Θέλει καλό τεστάρισμα...(μπορεί να ξεκινήσω καινούργιο save για να δω πως πάει)

 

Ναι ενταξει, χιουμοριστικα το ειπα! το ξερω... οπως και να εχει θα το παω πολυ πολυ μακρια σε χρονιες κτλ αφου δεν προκειται να το αγορασω οτι βγει

για αρκετα χρονια οπως εχω τονισει. Οποτε απο δοκιμες αλλο τιποτα. Παντως διαβαζοντας τι διορθωσαν μαλλον εκαναν πολυ καλη δουλεια! Για να δουμε!

 

* ειμαι στη φαση που ανεβαζω μαγο στο D3 να παει level60 (ειμαι καπου 42) και δεν το εχω συνεχισει ακομα

το save στο FM14

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω να παίξεις κανα manager και να αφήσεις το Diablo που απ' τη στιγμή που θα το τελειώσεις μια φορά έχει μικρότερο ενδιαφέρον και από την πασιέντζα των Windows (κλαίω ακόμα εκείνα τα 60 ευρώ του preorder). :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω να παίξεις κανα manager και να αφήσεις το Diablo που απ' τη στιγμή που θα το τελειώσεις μια φορά έχει μικρότερο ενδιαφέρον και από την πασιέντζα των Windows (κλαίω ακόμα εκείνα τα 60 ευρώ του preorder). :P

ποτε δεν κανω pre-order δεν εχει κανενα νοημα! εγω το πηρα πολυ λιγοτερα! Και εβγαλα και 71 οποτε δεν κλαιω τιποτα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συ green από ένα ματς δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα.... ήμαρτον που λέει και ο Γεωργίου....

(μπορεί να παίξει χάλια η ομάδα σου- μπορεί να παίξει πολύ καλύτερα και να είναι άτυχη, εξού και το 20 σουτ εσυ 2 ο αντίπαλος και σκορ 0-2, μπορεί... μπορεί... μπορεί....)

Θέλει καλό τεστάρισμα...(μπορεί να ξεκινήσω καινούργιο save για να δω πως πάει)...

 

 Αν ειναι να εχουμε ακομα αυτο με τις ευκαιριες αστο δεν θελουμε ... :P  το να γινει μια στο τοσο κ πες ατυχια οκ... Τελοσπαντων πειτε οσοι το παιζουνε αλλαξε τιποτα  ?  Βλεπεται η match engine ? Η να περιμενω ακομα ,μαρκαρουν η με τα ματια ακομα ? παντως απορω ενα σωρο fix ειχε στην match engine απορω μερικοι ηρωες :D πως το παιζανε φυσικα δεν θα βλεπανε,καλα οκ λογικα δεν θα βλεπανε ολο το παιχνιδι οποτε παλι καλα ...

  Αντε πειτε αλλαγες οπως προανεφερα αν ειδατε με το μαρκαρισμα π.χ. τους μαρκαρουν πιο κοντα πλεον ? με τα τακλιν γινοντε συχνοτερα ? τα σκορ ειναι παλι στα υψη ? κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ένας από τους ήρωες που παίζουν ακόμα με την ME χωρίς patch και έχασα το πρωτάθλημα απο την Τσέλσι για ένα πόντο (έχω Blackpool). Έχω φτιάξει καλό σύνολο και οι έτοιμες τακτικές που χρησιμοποιώ με έχουν σώσει. Βέβαια περιμένω να δω σχολια για το νεο patch ωστε να προβώ σε αγορά εφόσον έφτιαξε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αν ειναι να εχουμε ακομα αυτο με τις ευκαιριες αστο δεν θελουμε ... :P  το να γινει μια στο τοσο κ πες ατυχια οκ... Τελοσπαντων πειτε οσοι το παιζουνε αλλαξε τιποτα  ?  Βλεπεται η match engine ? Η να περιμενω ακομα ,μαρκαρουν η με τα ματια ακομα ? παντως απορω ενα σωρο fix ειχε στην match engine απορω μερικοι ηρωες :D πως το παιζανε φυσικα δεν θα βλεπανε,καλα οκ λογικα δεν θα βλεπανε ολο το παιχνιδι οποτε παλι καλα ...

  Αντε πειτε αλλαγες οπως προανεφερα αν ειδατε με το μαρκαρισμα π.χ. τους μαρκαρουν πιο κοντα πλεον ? με τα τακλιν γινοντε συχνοτερα ? τα σκορ ειναι παλι στα υψη ? κτλ

το μαρκάρισμα και τα τάκλιν πλέον γίνονται κανονκά και δεν υπάρχει αυτό που μαρκάρανε μονο με τα μάτια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι update στα data του παιχνιδιου γενικως βγαζουν;;εννοω για διορθωσεις σε παικτες σταδια κτλ.αν εχει καποιος το παιχνιδι του 12 η το 13 σε αυτα μεταγραφες update κανουν;; η μοναχα τη πρωτη χρονια και μετα πρπει να αγορασεις καθε χρονο το καινουργιο παιχνιδι για να εχεις τις καινουριες μεταγραφες σε καθε ομαδα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι με το πατς οντως. Εχει κανει αλλος προβλημα με πολλα δοκαρια, ή μονο εγω ειμαι;

Τα δοκάρια παραμένουν και σε μένα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...