Προς το περιεχόμενο

Humble Origin Bundle, ίσως το καλύτερο Bundle μέχρι στιγμής


marios32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά δεν καταλαβαίνω πως θα επιλέξω τα παιχνίδια που θέλω αφου έχει μόνο ποσό και κατευθειαν πληρώνεις με κάρτα. δεν έχει ένα σημείο πριν την αγορά που να επιλέγω ποια παιχνίδια θέλω και πόσες φορές τα θέλω ?

η αν προβώ στην αγορά μετα επιλέγω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δεν επιλέγεις παιχνίδια, bundle είναι, δηλαδή παίρνεις ένα σύνολο από παιχνίδια.

Αν πληρώσεις πάνω από το μέσο όρο, παίρνεις και αυτά που ανήκουν σε εκείνο το tier (BF3, Sims 3).

Αν δώσεις λιγότερα παίρνεις όσα ανήκουν στο βασικό tier, και (τυπικά) όσα και αν μπουν ως bonus μετά μερικές ημέρες. 

 

Ήδη το bundle δίνει για τα περισσότερα παιχνίδια 1 steam key και 1 origin key (εκτός DS3, BF3, και Sims 3), ενώ κάποιοι ανέφεραν (δεν το δοκίμασα) ότι με το steam key σου ένα δίνεται επιπλέον origin key. Οπότε ήδη έχεις 2-3 κλειδιά ανα παιχνίδι. 

 

Για να πάρεις ένα παιχνίδι περισσότερες φορές, ξανααγοράζεις το bundle.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει καποιος να αγορασει για εμενα την προσφορα του humble bundle και να τον πληρωσω με paysafe? γιατι πιστωτικη ή paypal δεν παιζει... αν μπορει καποιος να βοηθησει πραγματικα ας μου στειλει pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με 1 δολάριο παιρνω

 

  • Dead Space™ (Origin+Steam) [Windows]
  • Burnout™ Paradise: The Ultimate Box (Origin+Steam) [Windows]
  • Crysis® 2 Maximum Edition (Origin+Steam) [Windows]
  • Mirror's Edge (Origin+Steam) [Windows]
  • Dead Space™ 3 (Origin) [Windows]
  • Medal of Honor™ (Origin+Steam) [Windows]

και για 4.50 δολάρια παίρνω τα παραπάνω + αυτά τα δυο

  • Battlefield 3™ (Origin) [Windows]
  • The Sims™ 3 + Starter Pack (Origin) [Windows + Mac]

σωστά;;

Γίνετε με paysafe;

no no.. only credit card....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις προστέθηκαν 2 ακόμα games.

 

Command & Conquer: Red Alert 3

Populous!

 

Τα games τα τσιμπάνε και όσοι αγοράζουν από εδώ κ στο εξής το bundle ΚΑΙ όσοι το έχουν αγοράσει ήδη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις προστέθηκαν 2 ακόμα games.

 

Command & Conquer: Red Alert 3

Populous!

 

Τα games τα τσιμπάνε και όσοι αγοράζουν από εδώ κ στο εξής το bundle ΚΑΙ όσοι το έχουν αγοράσει ήδη

Μια απορια !!!οταν αγοραζουμε τα παιχνιδια!!redeem για να μας εμφανισει τα κλειδια κανουμε εμεις οπωτε θελουμε?η υπαρχει καμια προθεσμια?ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όχι, από ό,τι μπορώ να δω στη σελίδα τους, δεν υπάρχει κάποια προθεσμία για redeem των keys αυτού του bundle, και έχω ενεργοποιήσει κλειδιά από τα πρώτα bundles που αγόρασα μερικά χρόνια μετά.

 

Γενικά, κάποια bundles μπορεί να έχουν προθεσμίες για το μέχρι πότε μπορείς να ενεργοποιήσεις κάποια keys σε κάποιες πλατφόρμες (πχ κάποια groupees bundles είχαν, και το ανέφεραν). Δεν θυμάμαι κάποιο humble bundle να είχε ποτέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλαν άλλα 2 παιχνιδάκια στο bundle. Αν είχατε αγοράσει το bundle και είχατε δώσει πάνω από 4,85 $ τότε τα παίρνετε αυτόματα. Εγώ είχα δώσει 6 ευρώ και τα πήρα. Λογικά θα ακολουθήσουν και άλλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, από ό,τι μπορώ να δω στη σελίδα τους, δεν υπάρχει κάποια προθεσμία για redeem των keys αυτού του bundle, και έχω ενεργοποιήσει κλειδιά από τα πρώτα bundles που αγόρασα μερικά χρόνια μετά.

 

Γενικά, κάποια bundles μπορεί να έχουν προθεσμίες για το μέχρι πότε μπορείς να ενεργοποιήσεις κάποια keys σε κάποιες πλατφόρμες (πχ κάποια groupees bundles είχαν, και το ανέφεραν). Δεν θυμάμαι κάποιο humble bundle να είχε ποτέ.

Να σε καλα φιλε μου σε ευχαριστω πολυ(μου εφυγε ενα βαρος απο μεσα μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

All major credit cards accepted. Payments via bank account are also supported by PayPal and Amazon Payments. The payment processor will deduct a fee from your payment before we receive it. Fees typically range between 1.9% and 5% + $0.05 to $0.30 depending on a number of factors including your location, purchase price, and payment method. We've found that PayPal's fees are generally the lowest, but please choose whichever is convenient for you.

 

 

Μπορώ να πληρώσω μέσω Paypal από τραπεζικό λογαριασμό ; Δεν έχω χρεωστική κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, σ' ευχαριστώ που μπήκες στο κόπο να μου απαντήσεις. Μόλις χθες δημιούργησα ένα λογαριασμό paypal. Πάω στη καρτέλα Top Up για να μεταφέρω χρήματα στη paypal ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...