Προς το περιεχόμενο

Humble Origin Bundle, ίσως το καλύτερο Bundle μέχρι στιγμής


marios32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το δαιμόνιο του Ελληνάρα πάντως καλά κρατεί. Ήδη μερικοί έχουν αρχίσει να πουλάνε κλειδιά για crysis και dead space με ...10 ευρώ.

και που να δεις τι γινεται στον υπολοιπο κοσμο, παρτυ κανουν :-)

(οι επαγγελματιες θα τα πουλησουν μετα το τελος του bundle)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δουλεύει το Steam; Δεν μπορεί να συνδεθεί για τους κωδικούς που πάω να βάλω.Συνδέεται κανονικά σαν Steam πάντως. Από το μεσημέρι που έκανα την αγορά τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εγώ έχω τις επιφυλάξεις μου γιατί μου φαίνεται πάρα πολύ καλό για να είναι αληθινό.

Μιας και είναι καμιά στημένη φάση;

Τι εννοείς στημένη φάση;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Γιατι techflow? Τα γατονια του insomnia το ξερουν απο τα πρωτα λεπτα!

Στο ειδικο θεμα φυσικα:

http://www.insomnia.gr/topic/345863-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CE%BD/

 

Και ανοιξαν και θεμα στις προσφορες, αλλα στο παραπανω μαθαινετε τα παντα για οτι προσφορα παιχνιδιων βγαινει στον αερα.

 

2)Αυτο ειναι το 2ο καλυτερο bundle εως τωρα, το 1ο, οπως ξερουν οι παλιοι και οι γνωστες, ηταν περισυ Νοε-Δεκ, το >

Humble THQ bundle

Περισσοτερες, αν θυμαμαι καλα, απο 5.000.000 πωλησεις.

3)τα κλειδια ειναι ξεχωρα σε αυτο το bundle, οποτε αν εχεις ήδη καποιο παιχνιδι, δινεις το εξτρα δωρο σε καποιον αλλον (ή το ανταλλασεις μετα απο 13 μερες

 

1)Γιατί είναι άρθρο το οποίο έβαλα στο lobby των ειδήσεων και λόγω ψήφων βγήκε στην αρχική.

 

2)Αν είναι να μετράμε το πόσο καλό είναι ένα bundle από τις πωλήσεις του, τότε αυτό το έχει ξεπεράσει ήδη με 5.4 δις περίπου μόνο μέχρι τώρα.

 

3)Διάβασε και τα υπόλοιπα μηνύματα που έχω γράψει. Το ίδιο πράμα λέμε.

 

Επίσης τα κλειδιά σύμφωνα με το tos δεν επιτρέπεται να ανταλλάσσονται/πωλούνται.

 

Τώρα τι κάνει ο καθένας, δικό του θέμα.

 

 

Ρε παιδιά εγώ έχω τις επιφυλάξεις μου γιατί μου φαίνεται πάρα πολύ καλό για να είναι αληθινό.

Μιας και είναι καμιά στημένη φάση;

 

Δεν υπάρχει περίπτωση, ούτε μια στο εκατομμύριο. Είναι πασίγνωστο το site και έχουν γίνει παρόμοια bundle.

 

Επίσης, η συναλλαγή δεν γίνεται μέσα στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Γιατί είναι άρθρο το οποίο έβαλα στο lobby των ειδήσεων και λόγω ψήφων βγήκε στην αρχική.

 

2)Αν είναι να μετράμε το πόσο καλό είναι ένα bundle από τις πωλήσεις του, τότε αυτό το έχει ξεπεράσει ήδη με 5.4 δις περίπου μόνο μέχρι τώρα.

 

3)Διάβασε και τα υπόλοιπα μηνύματα που έχω γράψει. Το ίδιο πράμα λέμε.

 

Επίσης τα κλειδιά σύμφωνα με το tos δεν επιτρέπεται να ανταλλάσσονται/πωλούνται.

 

Τώρα τι κάνει ο καθένας, δικό του θέμα.

1) Κανενα προβλημα. Οι insomniacs gamers το ηξεραν ηδη. Θα μπορουσαν να μπoυν τα 2 links απο εδω που ηδη εχουν πολλες πληροφοριες, σε καθε θεμα ρωτουνται πολλα ιδια ερωτηματα/απαντησεις, αλλα οκ, γενικοτερα, οσο πιο πολλοι το δουν, τοσο καλυτερα, ας ειναι και απο πολλες 'πηγες'.

 

2) Το THQ εφτασε US$5.09+ M, οντως το παρον το ξεπερασε, και σε αριθμο bundles επισης, ισως να παιζει ρολο και η δωρεα της EA που δεν παιρνει τιποτε τωρα, τοτε εδιναν κυριως στην THQ (προαιρετικα και σε αλλα ιδρυματα) μπας και σωθει.

 

3) Τα ξερω τα διαδικαστικα με τα κλειδια κλπ, δεν τα εγραψα για σενα, αλλα για τους λοιπους αναγνωστες, πχ στον φιλο που ειπες οτι θα το εχει διπλο, καλυτερα να το χαρισει αφου το κλειδι εκαστου παιχνιδιου ειναι ξεχωριστο. Ισως σου ξεφυγε απο ταχυτητα, δεν υπαρχει προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Άρα συμφωνούμε :) . Όμως άλλο να γραφτεί άρθρο για το κάθε bundle και άλλο να υπάρχουν διάσπαρτα πόστ σε ένα χαοτικό τόπικ.

 

Έστω, 6 σελίδες τώρα αρχίζει να γίνονται επαναλήψεις γιατί δεν κάθετε κανείς να διαβάσει τα σχόλια και αν δεις, προσπάθησα να τους καλύψω όλους, ειδικά άτομα που δεν έχουν ξαναπάρει bundle και είναι φυσικό να έχουν απόρροιες.

 

Το σταματάω εδώ όμως γιατί νομίζω έφυγα λίγο off topic. Την καληνύχτα μου. :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...