Προς το περιεχόμενο

Humble Origin Bundle, ίσως το καλύτερο Bundle μέχρι στιγμής


marios32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, λογικά δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να πάρεις και άλλες φορές το πακέτο με το ίδιο e-mail. Λεφτά ας παίρνουν αυτοί και ας είναι απ' όπου να 'ναι!

 

Λοιπόν το ini δουλεύει απροβλημάτιστα! Το δοκίμασα και κατέβασα όλο το Dead Space 3 χωρίς κανένα κόλλημα.  Ακόμα ένα μπράβο στον "Akrida79" για την λύση γιατί το αξίζει.

ρε παιδια δεν μου δουλευει το κολπακι.. δωστε χελπ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ ένα δεν έχω καταλάβει... Ενώ βάζω κανονικά όλα τα στοιχεία μου και οι κωδικοί της κάρτας μου είναι οκ, πάταω transfer μου βγάζει κανονικά το πράσινο νί αλλά μόλις πάει να φορτώσει η επόμενη σελίδα μου λέει error ότι δεν μπορούμε να δεχτούμε την κάρτα σας. είστε σίγουροι ότι πατήσατε σωστά τον κωδικό? Και έχει επιλογή που λέει επιστροφή στην αρχική σελίδα.. Υπάρχει περίπτωση η κάρτα μου να μην είναι χρεωστικη? Αφού έχει κανονικά τον 16ψηφίο κωδικό και από κάτω λέει VISA... Η κάρτα είναι από την πειρεώς... Ευχαριστώ πολύ παιδιά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα δεν έχω καταλάβει... Ενώ βάζω κανονικά όλα τα στοιχεία μου και οι κωδικοί της κάρτας μου είναι οκ, πάταω transfer μου βγάζει κανονικά το πράσινο νί αλλά μόλις πάει να φορτώσει η επόμενη σελίδα μου λέει error ότι δεν μπορούμε να δεχτούμε την κάρτα σας. είστε σίγουροι ότι πατήσατε σωστά τον κωδικό? Και έχει επιλογή που λέει επιστροφή στην αρχική σελίδα.. Υπάρχει περίπτωση η κάρτα μου να μην είναι χρεωστικη? Αφού έχει κανονικά τον 16ψηφίο κωδικό και από κάτω λέει VISA... Η κάρτα είναι από την πειρεώς... Ευχαριστώ πολύ παιδιά :)

μηπως ειναι electron και δεν ειναι συμβατη με αγορες απο ιντερνετ???τσεκαρε το, μιλα με την τραπεζα σου να δεις αν γινεται αγορα μεσω ιντερνετ με αυτην

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα συμφωνούμε :) . Όμως άλλο να γραφτεί άρθρο για το κάθε bundle και άλλο να υπάρχουν διάσπαρτα πόστ σε ένα χαοτικό τόπικ.

 

Έστω, 6 σελίδες τώρα αρχίζει να γίνονται επαναλήψεις γιατί δεν κάθετε κανείς να διαβάσει τα σχόλια και αν δεις, προσπάθησα να τους καλύψω όλους, ειδικά άτομα που δεν έχουν ξαναπάρει bundle και είναι φυσικό να έχουν απόρροιες.

 

Το σταματάω εδώ όμως γιατί νομίζω έφυγα λίγο off topic. Την καληνύχτα μου. :)

 

 

Ναι, marios32, το υποστηριξες το θεμα και με το παραπανω ακομη και για ερωτηματα που αναγραφονται στην προσφορα!

Χαρα στο κουραγιο σου :-)

Καλη σου μερα και καλη συνεχεια.

 

 

το αλλο link με topic για την ιδια προσφορα με αντιστοιχες πληροφοριες, αλλα το δικο σου το βρηκαν πιο πολλοι! >

http://www.insomnia.gr/topic/495938-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%AF%CE%B4%CE%B9%CE%B1-pc-dead-space-3-crysis-2-maximum-edition-burnout-paradise-the-ultimate-box-medal-of-honor-mirrors-edge-%CE%B1%CF%80%CF%8C-1%E2%82%AC/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειδα αν εχει ρωτισει καποιος αλλος αλλα αμα θελω να παρω 2 φορες το πακετο δηλαδη να δοσω 2 φορες 5ε ωστε να παρω 2χ κλειδια απο το καθε παιχνιδι απο τον ιδιο λογαριασμο paypal και καθε φορα με διαφορετικο email ειπαρχει καποιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εγώ έχω τις επιφυλάξεις μου γιατί μου φαίνεται πάρα πολύ καλό για να είναι αληθινό.

Μιας και είναι καμιά στημένη φάση;

 

 

Ρε παιδιά μην είστε τόσο άσχετοι, ρωτήστε και κανά άλλον πριν γράφετε στο forum, τι επιφυλάξεις και μα@@@ λέτε.

Σας προσφέρουν ένα γάιδαρο και τον κοιτάτε και στα δόντια ...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δεν μου δουλευει το κολπακι.. δωστε χελπ ;)

 

Κατεβάζεις το EACore.ini το βάζεις στην επιφάνεια εργασίας και τρέχεις το Origin. Στο παραθυράκι που θα σου βγάλει πατάς accept. Αν θες να επιστρέψεις στις αρχικές ρυθμίσεις πας στον φάκελο εγκατάστασης του Origin και σβήνεις το EACore.ini που θα βρεις εκεί πέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβάζεις το EACore.ini το βάζεις στην επιφάνεια εργασίας και τρέχεις το Origin. Στο παραθυράκι που θα σου βγάλει πατάς accept. Αν θες να επιστρέψεις στις αρχικές ρυθμίσεις πας στον φάκελο εγκατάστασης του Origin και σβήνεις το EACore.ini που θα βρεις εκεί πέρα.

done!λύθηκε το θέμα,ωραίος! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, αυτή η προσφορά είναι μοναδική ή έχει συμβεί κι άλλες φορές; Παλιότερα έχουν ξαναβγεί τέτοιες προσφορές, δηλαδή ο καθένας να πληρώνει όσο θέλει; Μελλοντικά παίζει να ξαναγίνει κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι με τόσο γνωστά παιχνίδια, συνήθως βγαίνουν bundles με indie games και ναι, δίνεις όσα θέλεις.

 

Μελλοντικά σίγουρα θα ξαναγίνει, αλλά κανείς δεν ξέρει αν τα παιχνίδια θα είναι τόσο γνωστά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεγα να δωσω το ενα ευρω επειδη το εχω ηδη μεσα στον λογαριασμο, αλλα τελικα θα κανω καταθεση και θα παω για το 5ρι εχει το σιμς 3 μεσα με 2 εξπανσιονς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια να ρωτησω αν παρουμε μεσω του στεαμ το bf3,γινεται να παιζουμε online?γτ εγω για το online ενδιαφερομαι

Αν καταφερεις να ενεργοποιησεις το bf3 μεσω steam θα εισαι αρχοντας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...