Προς το περιεχόμενο

Dead Rising 3


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οπως και στο watchdogs? ακομα στα φαναρια ειναι...

 

 

Για το Watch_Dogs βγήκαν patches απλά τα έκαναν χειρότερα τα πράγματα..

 

 

το γνωριζω..και ποιος σου ειπε οτι δεν ειναι πιθανον να γινει και εδω το ιδιο;

.....παιδια τη λετε τωρα.....το WD μετα το τελευταιο Patch απογειωθηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον το dead rising 3 μπορει να τρεξει σταθερα στα 60 fps σε ultra με gtx 780 ti το watchdogs οχι. Αρα το DR3 ειναι ηδη καλυτερα optimzed απο το watchdogs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασα στο τελευταίο chapter και πάτησα Alt+F4..Απαπαπαπα, και πολύ άντεξα..Τέτοια μπούρδα είχα χρόνια να παίξω, αυτό πρέπει να σε πληρώσουν για να το παίξεις, όχι το ανάποδο..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....φιλε μου ,μπες στο σαιτ της AMD( http://support.amd.com/en-us/download ) και κατεβασε τους 14.4(ΟΧΙ ΤΟΥΣ Beta)...ουτε κοπος ...ουτε χρονος...οι drivers εχουν εναν λογο και έναν σκοπο κάθε φορα  που βγαινουν,εδώ ακομη και οι κονσόλες κανουν driver update κατά καιρους.....εγω εξαρχής και μεχρι στιγμης δεν ειχα ουτε ένα crash,freeze, black screen με τους 14.4..........παντος εδώ οσοι εχετε πρόβλημα υπαρχουν λυσεις από ότι ειδα ...στα σχολια...

http://www.youtube.com/watch?v=XKPid1Fq-2E

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi guys!

Μια ερώτηση. Εγώ δεν έχω κάποιο πρόβλημα μεγάλο με το παιχνίδι απλά θέλω να ρωτήσω το εξής.

Έκανα το 'hack' για να ξεκλειδώσω το 30 fps lock και όλα καλά. Απλά το θέμα είναι ότι, in-game, έχω 60fps σταθερά -την περισσότερη ώρα- (v-sync on), αλλά σε κάποια βιντεάκια μου τα ρίχνει στα ..25-35. Είναι από την απόδοση της κάρτας ή από τα πολλά προβλήματα του DR3;

Thanks!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...