Προς το περιεχόμενο

Dead Rising 3


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και άλλο κακογραμμένο, μάλιστα... Και φαντάσου μερικοί πληρώνουν πολλά ευρώ για να παίζουν ένα παιχνίδι στον υπολογιστή τους αλλά τζάμπα κόπος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εκτος του performance το οποιο σε εμενα εστρωσε σε medium settings το παιχνιδι γενικα ειναι αρκετα καλο, εχεις παρα πολλα οπλα να κανεις craft και ο χρονος ειναι σαν να μην υπαρχει αφου κυλάει παρα παρα πολυ αργα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...για το patch των 40md....οπως έτρεχε τρέχει ...απλα δεν κρασαρει ....αλλα θα έρθουν και αλλά patch που θα φτιαχνουν το performance...ετσι είπαν...παντος εγώ δεν είχα θέμα ούτε με τα  crash ούτε με τα frame drops εξ αρχης....σταθερα σε high/full,vsync ON, 28-30fps..το αρχείο που ξεκληδωνει τα 60 το δοκημασα και έπιανα 35-60 fps χωρίς όμως να δω κάποια αλλαγή πριν και μετα το αρχείο,αλλα το έβγαλα γιατί ανέβασε 10 βαθμούς πάνω θερμοκρασία η κάρτα και από 58-60 gpu usage πήγε ακομη και στο 99...χωρις να αξίζει όλοι αυτή η καταπόνηση...το έβγαλα.....

 

...για να μην παρεξηγηθώ από κάποιους θεωρώ και εγώ ότι το παιχνίδι έχει προβλήματα αλλά σε καμία σε σχέση με αλλά παιχνιδια(...βλ.WD),τα οποία είναι σε μικρότερο βαθμό και μπορούν καλεστα να διορθωθούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι cpu usage έχετε; και τι gpu usage εχετε.. 

 

πανω απο 80% στη καρτα δεν ειδα ,και 65% στον επεξεργαστη .. 

 

στο  high  setting παιχνιδου στα 1080p me 6970 + amd965 λαγγαρισμα τρελο,, με πολυ χαμηλα καρε... 

 

μεχρι και μονοψηφιο νουμερο ειδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στο σημειο που με κουτουπωνει ενας ντοκτορας και μου παταει μια ενεση,την παλιο κουφαλα δεν μπορω να την σκοτωσω...αλλα που θα μου παει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...