Προς το περιεχόμενο

Dead Rising 3


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω την εκδοση του steam και δεν έχω λαβει κανένα patch...

Ουτε εγω περα απο το 45MB το οποιο δεν εχω ιδεα τι εκανε..

 

Για καποιον που ρωτησε πριν το εχω σε X1 settings, medium δηλαδη με FXAA και εχω σταθερα 30 κολλημενα, α εχω βγαλει και το motion blur γιατι ηταν υπερβολικο και νομιζω μου προκαλουσε frame drops. Crash δεν εχω κανενα, παιζει να ειναι προβλημα της εκδοσης απο θειο αυτο γιατι στο steam ειναι μια χαρα σε αρκετους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...δεν μπορω να καταλαβω...πριν βγει ένα παιχνιδι δεν το δοκιμαζουν?????Δεν ξερουν ποια είναι τα οποια προβλήματα????Σε τη καρτες το παιζουν????Νιωθουν ότι τους τιμαει ολοι αυτοι η κατακραυγει του κοσμου....μηπως πανε για κλεισιμο και δεν τους νιαζει πλεον????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καποιον που ρωτησε πριν το εχω σε X1 settings, medium δηλαδη με FXAA και εχω σταθερα 30 κολλημενα, 

 

Η έκδοση XO σύμφωνα με το digital foundry είναι highest settings εκτός βέβαια από το AA και την ανάλυση.

 

Δεν υπάρχουν έξτρα εφέ η καλύτερα textures στο PC. Κυριοι πρόκειται για ένα απλό port και τίποτα παραπάνω.

 

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-vs-dead-rising-3-pc

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι αυτα τα highest settings σωθηκαμε, anyway το παιχνιδι ομορφο ειναι αλλα σιγουρα δεν το παιζεις για τα γραφικα του, ειδικα στο pc.. Σε σχεση με τα αλλα 2 το μονο που με χαλαει ειναι η πιο μουντη χρωματικη παλετα σαν gameplay ειναι καλυτερο με περισσοτερα πραγματα να κανεις, γενικα βελτιωση σε ολους τους τομεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από το patch, θέλουμε και νέους οδηγούς.Για nVidia λένε με τους 337.88 δεν έχεις crashes, αλλά το flickering στις σκιές κλπ υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα και εγω μια εκδοση απο τον θειο για δοκιμη και καποια στιγμη μου πετανε ενα μηνημα τα windows οτι πρεπει να κλεισω την εφαρμογη dr3 γιατι δεν υπαρχη αρκετη μνημη, και βλεπω οτι το παιχνιδι μου ετρωγε 7,2 gb ram απο τα 8 που εχω wtf? το συστημα τις υπογραφης μου εχω...

παντως καλο το παιχνιδακι θα το αγορασω σιγουρα μολις μπει και η 280x

 

Αποστολή από το GT-S7710 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...δεν μπορω να καταλαβω...πριν βγει ένα παιχνιδι δεν το δοκιμαζουν?????Δεν ξερουν ποια είναι τα οποια προβλήματα????Σε τη καρτες το παιζουν????Νιωθουν ότι τους τιμαει ολοι αυτοι η κατακραυγει του κοσμου....μηπως πανε για κλεισιμο και δεν τους νιαζει πλεον????

Το καλύτερο παράδειγμα που μου έρχεται είναι τα windows, μια έκδοση sucks balls και η επομενη τα σπάει, είναι πολύ πιο φτηνό και αποδοτικό να κανεις κάτι testing με release φτιάχνοντας απλά ένα bug report prog, και επειδή το κάνουν οι περισσότερες εταιρίες πια το έχουμε ψιλοδεχτει σαν ζώα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....ελπίζω όλο αυτό το bug summer που περάσαμε μέχρι τώρα να σταματήσει εδω....και το  gaming να ξαναβρεί τους ρυθμούς του στο άμεσω μελλον .....αλλιώς βλέπω... to be continued!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...