Προς το περιεχόμενο

Dead Rising 3


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκιμασες σε medium? Aπο αυτα που διαβαζω στα φορους θελει gtx 780 η 780 ti για να ειναι playble σε high χωρις framedrops. Οτιδηποτε πιο κατω απο αυτες τις δυο καρτες παιζει μονο σε medium η low. Ετσι λενε οσοι το εχουν δοκιμασει με δυνατεες καρτες αλλα και με πιο παλιες σε ολα τα settings. Θα δω και εγω αυριο πως παιζει

εδώ εισαι...GTX 560ti....

https://www.youtube.com/watch?v=DaEvzpVuuCw

...εγω που δεν εχω 780 γιατι δεν εχω frame drops,ουτε Crashes σε High/Full/SMAA T2X που το παιζω???Καρφομενο στα 30 είναι με στον κακο χαμο.....μηπως δεν είναι θεμα μονο καρτας αλλα γενικοτερα ολου του συστηματος??Δεν ξερω αλλα τα patches είναι καθοδόν από ότι ακούγετε...

 

Τέλος από εσένα δεν περιμένω να μου λύσης το πρόβλημά, απλά σου λέω ξανά δεν βλέπω τον λόγο να μπει στην διαδικασία να γράψεις κάτι που δεν έχει απάντηση αλλά προσβολή σε έμενα και στον καθένα!!!! Ότι κατάλαβες κατάλαβες ( ποιο λιανά δεν γίνεται! ) 

....φιλε μου, αν είναι δυνατον....δεν κριτικαρα κανεναν και για τιποτα ουτε θελω να αποδειξω κατι....απλα να υποδείξω ότι το παιχνιδι οσο αστειο και αν φενετε/ακούγετε σε μερικους, οντος εχει καποιες τρελες απαιτησεις για καποιους δικαιολογημένες για καποιους αλλους  αδικαιολόγητες...εξου και τα αναλογα σχολια/βαθμολογιες ...του υψους και του βαθους...και καλο είναι το θεμα να τελειωσει εδώ....οκ!!!!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με την 780ti τρέχει νερό! Το παιχνίδι όμως έχει έντονο tearing...αλλά παίζεται ευχάριστα και τα kill cams είναι όμορφα!

 

Σημείωση κανένα crash εδώ και 3 ώρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με την 780ti τρέχει νερό! Το παιχνίδι όμως έχει έντονο tearing...αλλά παίζεται ευχάριστα και τα kill cams είναι όμορφα!

 

Σημείωση κανένα crash εδώ και 3 ώρες!

Tearing ειχα και εγω παρα πολυ, το εβαλα in game σε 1080p@144hz (δεν ειχα δει οτι υπηρχε επιλογη) και εστρωσε. Κατα τα αλλα δεν εχω βρει ακομα ιδανικες ρυθμισεις μου φαινεται θα το βαλω στο low να τελειωνουμε.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Steam :

 

"UPDATE#2: So we have an update coming your way very shortly which we believe will address the crash-on-boot issue and/or other instabilities. 

It seems to have affected some users who have purchased or obtained the activation key from non-Valve resellers (those keys are associated to a different package ID than the ones sold directly through Steam).

I'll respond once the update goes live, followed by additional details. Please stay tuned, and thanks for your patience on the matter.

-wbacon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω τα crashes είναι χειρότερα για όσους έχουν Win 8.1.

Δυστυχως επιβεβαιωνω!!!με εχει ξεσκισει στα κρας το παιχνιδι.Οπωτε περιμενουμε σαν μακακες την κραπκομ να βγαλει  κανα σοβαρο update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο .exe του ρε, πήγαινε στο properties -> compatibility και βάλε Win 7.

Οκ!!! να τικαρω και την επιλογη που αναφερει ωστε να εκτελειτε το συγκεκριμενο προγραμμα με δικαιωματα διαχειριστη???????????????????η δεν χρειαζεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, κάντο, αλλά δεν νομίζω να αλλάζει κάτι.Εν τω μεταξύ, όποτε ανοίγω το παιχνίδι με πετάει στο desktop αν δεν πατήσω κλικ την ώρα που ανοίγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, κάντο, αλλά δεν νομίζω να αλλάζει κάτι.Εν τω μεταξύ, όποτε ανοίγω το παιχνίδι με πετάει στο desktop αν δεν πατήσω κλικ την ώρα που ανοίγει.

Οπως το πες και πριν!!!!!! τραγικο πορτ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...