Προς το περιεχόμενο

Αναζητήσεις παιχνιδιών [Name That PC Game]


DeViAnT_Puppet!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει κάποιο adventure που λάμβανε χώρα στην Αθήνα;

 

ίσως ήταν και στα Ελληνικά , πρέπει να το είχα δει σε κάποιο περιοδικό (σαν review) 4-5 χρόνια πριν και μου είχε κεντρίσει το ενδιαφέρον..

 

Μαλλον το Theseis λες αλλα δεν βγηκε τελικα, ακυρωθηκε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα πριν λιγο καιρο επαιζα ενα FPS παιχνιδι απο το οποιο το μονο που θυμαμαι ηταν το γεγονος οτι δεν καταφερα να το τερματισω αφου στην τελευταια πιστα αν δεν κανω λαθος το συστημα μου κρασαρε λογω του οτι δεν το αντεχε. Το μονο που θυμαμαι ηταν οτι η πιστα αυτη διαδραματιζοταν σε ενα μεγαλο αυτοκινητοδρομο, το παιχνιδι ηταν τυπου BF-COD σε στυλ ( δηλαδη προχωραω με την ομαδα μου  και πυροβολαω ) αλλα νομιζω δεν ηταν καποιο απο τα 2 αυτα. 

 

Εχει κανεις καμια ιδεα τωρα που αλλαξα συστημα να το τερματισω επιτελους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι οτι ειχε μαχες σε μεση ανατολη νομιζω. Επισης νομιζω σε καποιο σημειο βοηθουσες καποιους στην ερημο απο μια επιδρομη των Ρωσων νομιζω. Επισης το παιχνιδι ειναι σχετικα καινουργιο (δηλαδη last 2 years θα ελεγα), δεν μπορω να θυμηθω κατι αλλο δυστυχως, αν εχετε καμια ιδεα καλως αλλιως καλη καρδια θα βρουμε καποιο αλλο. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι όχι κανένα απο τα 2.

 

Fps καθαρό ακριβώς ίδιο στυλ με bf-cod και σε στυλ arcade όπως αυτά όχι simulation όπως το arma πχ. Επίσης έχω την εντύπωση ότι το παιχνίδι αρχίζει στην έρημο αλλά για αυτό όρκο δεν μπορώ να πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι όχι κανένα απο τα 2.

 

Fps καθαρό ακριβώς ίδιο στυλ με bf-cod και σε στυλ arcade όπως αυτά όχι simulation όπως το arma πχ. Επίσης έχω την εντύπωση ότι το παιχνίδι αρχίζει στην έρημο αλλά για αυτό όρκο δεν μπορώ να πάρω.

Σκότωνες και τέρατα ή μόνο ανθρώπους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προσπαθω να θυμηθω ενα παιχνιδι παλιο (πριν το 2008) που ξεκινουσες σε νησι (δεν ειμαι σιγουρος εαν ηταν νησι) με ενα ζωο και στην συνεχεια εβρισκες αλλα ζωα και μετα ηταν σαν companions νομιζω στο συνολο αυτων των ηταν 5 (κατι τετοιο), νομιζω 2 απο τα ζωα ηταν ενας ελεφαντας και ενα ελαφι (ή ταρανδος).

Νομιζβ παλια ενα ελληνικο περιοδικο το ειχε και σε Demo

Το μόνο που ξέρω που είχε να επιλέξεις ζώα και έπαιζες σε νησιά ήταν το black and white,βγήκε και δεύτερο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...