Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καμια ιδεα? :-)

15 ευρω και 25 αντιστοιχα

http://www.e-shop.gr/sega-ilektriki-einhell-bjs-650-1-e-600w-4321190-p-TLS.051092

Αγορασμενη πριν 4 μήνες

Έχω κόψει 2-3 ξύλα

Πόσο λετε να πιάνει ;

Ευχαριστώ

18,75 ευρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο να πουλήσω αυτό το set(δεν σπάει);

MB: ASUS P5G41T-M LX2/GB/LPT

CPU: INTEL XEON E5450 3.00GHz σε LGA775

RAM: 2×4GB CRUCIAL BALLISTIX SPORT DDR3 1600MHZ CL9(αγορασμένες τον Μάϊο) ?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο να πουλήσω αυτό το set(δεν σπάει);

MB: ASUS P5G41T-M LX2/GB/LPT

CPU: INTEL XEON E5450 3.00GHz σε LGA775

RAM: 2×4GB CRUCIAL BALLISTIX SPORT DDR3 1600MHZ CL9(αγορασμένες τον Μάϊο) ?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Nα προτείνω 90(?)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο να πουλήσω αυτό το set(δεν σπάει);

MB: ASUS P5G41T-M LX2/GB/LPT

CPU: INTEL XEON E5450 3.00GHz σε LGA775

RAM: 2×4GB CRUCIAL BALLISTIX SPORT DDR3 1600MHZ CL9(αγορασμένες τον Μάϊο) ?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συμφωνώ με τα 90 που προτάθηκαν,αν τα σπάσεις όμως πιστεύω θα πιάσεις κάνα 10ρικο πάνω.

35 μητρική 20 επεξεργαστής 45 μνήμες θα φύγουν πιο εύκολα νομίζω σε σχέση με το σετ.

Άντε και καλές αναβαθμίσεις  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμη ανα κομματι για τα παρακατω;

 

Intel Core i3 4170 

Gigabyte B85M-HD3 R4 

HyperX Fury 2x4GB Ram

CM Hyper TX3 Evo

 

Ολα με τα κουτια τους.Εγγυησεις (CPU,MOBO 1.5-2 χρονια,Ram lifetime,ψυκτρα 1+ χρονο),παρελκομενα υπαρχουν.

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοψιμο ανταλλακτικα και ebay

 

δυστυχως δεν εχω αυτη την δυνατοτητα, θα το εκανα. απλα ειναι φιλου και χρειαζεται χρηματα αμεσα

Γύρω στα 150€;

ειναι καλα λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως δεν εχω αυτη την δυνατοτητα, θα το εκανα. απλα ειναι φιλου και χρειαζεται χρηματα αμεσα

ειναι καλα λες?

Το λέω με τη λογική να πάρει κάποιος και μια οθόνη με 40-50€ να την περάσει μόνος του και να του βγει κάτω από 200€ σύνολο. Ίσως και να έπεφτες λίγο από τα 150€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέω με τη λογική να πάρει κάποιος και μια οθόνη με 40-50€ να την περάσει μόνος του και να του βγει κάτω από 200€ σύνολο. Ίσως και να έπεφτες λίγο από τα 150€.

Παιδιά ουτε καν.Νορμαλ τιμή μου φαίνεται κάτω απο 100€.Περιμένετε καμια άποψη ακόμη αλλά τα 150 μου φαίνονται εξωφρενικά.Μπαταρία λειτουργική?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο το λαπτοπ ειναι λειτουργικοτατο, σε καλη κατασταση με προεγκατεστημενα 8.1 και νορμαλ διαρκεια μπαταριας και με προσφατο σκληρο αλλαγμενο 500gb. Μονο οθονη θελει γιατι μια στο τοσο βγαζει artifacts και οταν την ψλοχτυπας στην γωνια πανω αριστερα φτιαχνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο το λαπτοπ ειναι λειτουργικοτατο, σε καλη κατασταση με προεγκατεστημενα 8.1 και νορμαλ διαρκεια μπαταριας και με προσφατο σκληρο αλλαγμενο 500gb. Μονο οθονη θελει γιατι μια στο τοσο βγαζει artifacts και οταν την ψλοχτυπας στην γωνια πανω αριστερα φτιαχνει

Ίσως η καλύτερη λυση είναι να το φτιάξετε και να το κρατήσετε ή να ζήσετε με αυτό  :-D  Είναι σίγουρα απο οθόνη?Δοκιμάσατε  με άλλη?Το ανοίξατε μηπως κάτι έχει φύγει πό την θέση του?

Πάντως είναι πολύ αργό δηλαδή λάπτοπάκια δεκαετίας(100€ refurbished) είναι αισθητά δυνατότερα.Επίσης δεν έχουν όλοι την γνώση να αλλάζουν οθόνη(καλή ώρα  :-D) οπότε απευθύνεσαι σε "λίγους" και θες να το δώσεις και άμεσα απότι λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο το λαπτοπ ειναι λειτουργικοτατο, σε καλη κατασταση με προεγκατεστημενα 8.1 και νορμαλ διαρκεια μπαταριας και με προσφατο σκληρο αλλαγμενο 500gb. Μονο οθονη θελει γιατι μια στο τοσο βγαζει artifacts και οταν την ψλοχτυπας στην γωνια πανω αριστερα φτιαχνει

Είσαι σίγουρος ότι είναι οθόνη; Μήπως είναι καμιά καλωδιοταινία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε του την αλλαζω εγω την οθονη. Ναι την ανοιξα, μια χαρα ειναι κουμπωμενη. Ειδα οτι κοστιζει ενα 70αρι (μεσω skroutz). Αρα, ενα 100αρι?


Είσαι σίγουρος ότι είναι οθόνη; Μήπως είναι καμιά καλωδιοταινία;

εκανα πειραματα με την καλωδιοταινια. την κουνουσα 5 εκατομμυρια φορες και δεν γινοταν κατι. με το που χτυπουσα απαλα την οθονη πανω αριστερα, εκανε τα κουλα της. μια εβγαζε μοβ, μια εσβηνε, μια εβγαζε πολυχρωμα χιονια και μια εφτιαχνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...