Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σορρυ ρε παιδια για το ασχετο αλλα απορω πως μερικοι εδω μεσα εχουν παρει τοσες πολλες θετικες αξιολογησεις.Ειναι δυνατον να πουλας μεταχειρισμενα πιο ακριβα απο καινουρια και οταν τον ενημερωνεις να σου απανταει οτι και αυτα ειναι σχεδον καινουρια???Λυπαμαι ολους αυτους που την πατησαν ως τωρα και δε το καταλαβαν.Θα θελα να προειδοποιησω τα μελη του φορουμ αλλα δε ξερω αν επιτρεπεται κατι τετοιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Kαλησπερα παιδια εχω ενα σταθερο Dell Optiplex 380 sff διπηρυνο e5800 σε αριστη κατασταση, ποσο να το πουλησω? Επισης εχω και μια lg 19'' που παει πακετο αν χρειαστει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ ρε παιδια για το ασχετο αλλα απορω πως μερικοι εδω μεσα εχουν παρει τοσες πολλες θετικες αξιολογησεις.Ειναι δυνατον να πουλας μεταχειρισμενα πιο ακριβα απο καινουρια και οταν τον ενημερωνεις να σου απανταει οτι και αυτα ειναι σχεδον καινουρια???Λυπαμαι ολους αυτους που την πατησαν ως τωρα και δε το καταλαβαν.Θα θελα να προειδοποιησω τα μελη του φορουμ αλλα δε ξερω αν επιτρεπεται κατι τετοιο.

Στείλε σε π.μ αν δεν σου κάνει κόπο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ ρε παιδια για το ασχετο αλλα απορω πως μερικοι εδω μεσα εχουν παρει τοσες πολλες θετικες αξιολογησεις.Ειναι δυνατον να πουλας μεταχειρισμενα πιο ακριβα απο καινουρια και οταν τον ενημερωνεις να σου απανταει οτι και αυτα ειναι σχεδον καινουρια???Λυπαμαι ολους αυτους που την πατησαν ως τωρα και δε το καταλαβαν.Θα θελα να προειδοποιησω τα μελη του φορουμ αλλα δε ξερω αν επιτρεπεται κατι τετοιο.

 

για στείλε και κατά εδώ να έχουμε καμία γνώμη

εγω γυρω στα 80-85 θα το εβαζα γτ το συγκεκριμενο βγηκε μαζι με το δικο μ το a6000 !

 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ :) 

Εγώ έλεγα 70€ οπότε πάλι κομπλέ είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

ποσο να βαλω προς πωληση ενα macbook pro mid10 με ολοκαινουργια γνησια μπαταρια,και γενικα σε αριστη κατασταση ?

 

 

MacBook Pro "Core i5" 2.4 15" Mid-2010 2.4 GHz Core i5 (I5-520M) apple-macbook-pro-15_09.jpg Intro. April 13, 2010 Disc. February 24, 2011 Order MC371LL/A Model A1286 (EMC 2353*) Family Mid-2010 15" ID MacBookPro6,2 RAM 4 GB VRAM 256 MB* Storage 320 GB HDD Optical 8X DL "SuperDrive" Complete MacBook Pro "Core i5" 2.4 15" Mid-2010 Specs

 

 

Με αυτο το avatar πολυ φοβαμαι οτι δεν θα τραβηξεις κοσμο. :devil:

Επεξ/σία από benign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. θέλω να πουλήσω κάποια κομμάτια hardware και δεν ξέρω πόσο κοστολογούνται πλέον.

 

Πρόκειται για ενα

επεξεργαστή         Intel Core i3-4130 (με aftermarket ψυκτρα zalman)

μητρική                 ASRock H87 Performance fatality

μνήμη                   Kingston 2*4GB με ψύκτρα

ssd                       Kingston 64GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. θέλω να πουλήσω κάποια κομμάτια hardware και δεν ξέρω πόσο κοστολογούνται πλέον.

 

Πρόκειται για ενα

επεξεργαστή         Intel Core i3-4130 (με aftermarket ψυκτρα zalman)

μητρική                 ASRock H87 Performance fatality

μνήμη                   Kingston 2*4GB με ψύκτρα

ssd                       Kingston 64GB

75 o cpu , 55 μητρική , 45 ,ραμ , και 25 o ssd 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πούλαγα όλο το κουτί πόσο θα κοστίσει; Τα ρωτάω αυτά γιατί θέλω να πάρω καινούργιο, με επεξεργαστή ryzen και καθότι έχω επιστροφή του ΦΠΑ θέλω να βρώ την χρησή τομή μεταξύ του τι με συμφέρει να πουλήσω και τι να αγοράσω

 

επεξεργαστή         Intel Core i3-4130 (με aftermarket ψυκτρα zalman)

μητρική                 ASRock H87 Performance fatality

μνήμη                   Kingston 2*4GB με ψύκτρα

ssd                       Kingston 64GB

κουτι                     Ζalman Ζ5

τροφοδοτικο         Εnermax Μax Pro 500W (16μηνών)

καρτα γραφικών   Asus  ASUS GeForce GTX 650 Ti Boost

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , πηρα μια GTX  1080  G1 και ειναι υπερβολη πιστευω για το συστημα μου , ειναι 20 ημερων περιπου , ποσο κοστολογειται για να την δωσω και να παρω μια 1060 ? που θα ειμαι οκ και να κρατησω τη διαφορα χρηματων 

 

ευχαριστω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...