Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μόνο που εκεί δεν είχες τέτοιες γελοίες απόψεις και έλεγες ξεκάθαρα ότι μπορώ να την δώσω 350 άρα τόσο θα την δώσω.Εκει δεν σε ένοιαζε η τιμή αγοράς.Και πήρα το μέρος σου γιατί το θεώρησα λογικό. Επίσης το θεωρώ έντυμο να το πω ξεκάθα μπροστά σου παρά να σφυρίζω γενικά και αόριστα.Απο εκεί και πέρα εσύ μια απάντηση δεν έχεις να μου δώσεις για το ότι κοστολογείς διαφορετικά δικά σου προιόντα σε σχέση με των άλλων.Στην συνέχεια απλά αλλάζεις θέμα με εκφράσεις δεν βοηθάς κλπ.Έγινε πολιτικέ μου.Δεν έχω όρεξη για περισσότερα,(αν θέλεις εσύ μόνο σε π.μ)άλλωστε όσοι παρακολούθησαν το άλλο νήμα καταλαβαίνουν ότι απλά μιλάμε για 2 μέτρα και δυο σταθμά.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καρτα ειναι για πολυ συγκεκριμενο κοσμο που μπορει να διαθεση τα 800.αλλα αφου θα μπορει να παρει με 800 μτχ λογικα δεν θα του ειναι δύσκολο να παρει κουτατι στα 900 + ποσο εχει.

 

Quoted for emphasis.

 

Όταν για τέτοια κάρτα μπορεί να ενδιαφέρεται το 0,01% του κόσμου που ψάχνεται εδώ μέσα, δε μπορείς να έχεις πολλές απαιτήσεις.

 

Θα έπρεπε να το γνωρίζεις όταν προέβαινες σε τέτοια αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τον αριθμό της δε μπορώ να τη βρω για να σου βάλω λινκ, οπότε την έβγαλα φωτο.

hyperx είναι καλά θυμόμουν αλλά όχι genesis (εκτός και αν εννοείται)..

Ευχαριστω Silenzio. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quoted for emphasis.

 

Όταν για τέτοια κάρτα μπορεί να ενδιαφέρεται το 0,01% του κόσμου που ψάχνεται εδώ μέσα, δε μπορείς να έχεις πολλές απαιτήσεις.

 

Θα έπρεπε να το γνωρίζεις όταν προέβαινες σε τέτοια αγορά.

Δεν έχω τρελές απαιτήσεις ρωτησα Απλώς αμα ειναι καλη τιμη για να είμαι σωστός στην τιμή που θέλω να τη δώσω

Δεν μπήκα για να κλαφτώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω τρελές απαιτήσεις ρωτησα Απλώς αμα ειναι καλη τιμη για να είμαι σωστός στην τιμή που θέλω να τη δώσω

Δεν μπήκα για να κλαφτώ

Μια χαρά είναι η τιμή.

τώρα σε πόσο διάστημα θα φύγει,αυτό είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTA V του Xbox one πόσο να το δώσω; Αριστη κατάσταση αγρατζουνιστο με βιβλιαράκια κτλ κτλ.

 

Edit, το Τ9 συνουσιάζεται δεόντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTA V του Xbox one πόσο να το δώσω; Αριστη κατάσταση αγρατζουνιστο με βιβλιαράκια κτλ κτλ.

 

Edit, το Τ9 συνουσιάζεται δεόντως.

43 καινούριο.

25-30 θα έλεγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομπλέ, τόσο έλεγα και εγώ.

 

Και κονσόλα Xbox One 500άρα, με 1 έτος εγγύηση, σχεδόν αχρησιμοποίητη λόγο μωρού (χαζομπαμπάς, ξέρεις :P ) με Witcher 3 και Far Cry Primal?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομπλέ, τόσο έλεγα και εγώ.

 

Και κονσόλα Xbox One 500άρα, με 1 έτος εγγύηση, σχεδόν αχρησιμοποίητη λόγο μωρού (χαζομπαμπάς, ξέρεις :P ) με Witcher 3 και Far Cry Primal?

εδώ ζορίζομαι για τιμή,είχαν παίξει κάτι καλές προσφορές αν θυμάσαι πέρσι στα 190 με το 1tb έκδοση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, και η 480 η 8άρα είχε παίξει στα 250, όπως και το 5S στα 190 :P

 

Θυμάσαι αν είχε παιχνίδια η προσφορά? Έλεγα στα 165-170 το πακέτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, και η 480 η 8άρα είχε παίξει στα 250, όπως και το 5S στα 190 :P

 

Θυμάσαι αν είχε παιχνίδια η προσφορά? Έλεγα στα 165-170 το πακέτο.

το ένα πακέτο ήταν συνδρομή και το gears of war 4 το άλλο συνδρομή και το tomb raider.

Πιστεύω πως είναι καλή η τιμή που λες και θα το δώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα satellite c855d το οποιο το μονο προβλημα που εχει, ειναι η οθονη. θελει αντικατασταση. ολα τα αλλα ειναι σε αριστη κατασταση

 

Ποσο ειναι μια καλη τιμη να το δωσω?

 

AMD E1-1200 / 1.4 GHz

4 GB

500 GB - Serial ATA-150 - 5400 rpm

AMD Radeon HD 7310

 

Κοψιμο ανταλλακτικα και ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...