Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μωρε του την αλλαζω εγω την οθονη. Ναι την ανοιξα, μια χαρα ειναι κουμπωμενη. Ειδα οτι κοστιζει ενα 70αρι (μεσω skroutz). Αρα, ενα 100αρι?

Προσωπικά θα έπαιρνα δίσκο και ραμ και ότι μπορούσα να δώσω σε κομμάτια κέρδος θα ήταν.Σαν σύνολο 170€ τέτοιο λαπτοπ δεν με προσελκύει.Ίσως να προσελκύει άλλους.Ας μιλήσουν και οι υπόλοιποι.

Ψάξε απο εξωτερικό μπας και βρεις οθόνη φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου φαινεται καπως υποπτο οταν χτυπας την οθονη να φτιαχνει? Καρτα δεν ειναι για κανενα λογο γιατι το συνδεσα σε εξωτερικη οθονη οταν εκανε τα παραξενα και στην εξωτερικη εδειχνε μια χαρα. Ισως επειδη ο παπαρας το εβαζε πισω σε σακιδιο στον ωμο, να το χτυπησε καπου χωρις να το καταλαβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ξεδερφος μου μου είπε να ρωτήσω πόσο πιάνει ένα 5σ που δν του δουλεύει δσχτυλικο (μια ώρα μέσα στην θαλλασα κ στα βαθιά κιολαε το έβγαλε δν το σκουπησε κτλ ούτε ριζι τπτ κ έγινε ζημιά ) πόσο να του πω να το δώσει ; Όλα τα άλλα λειτουργούν κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την θάλασσα και χάλασε αυτό; Να πάει σε τεχνικό να το κάνει βίδες να καθαρίσει τα αλάτια, αλλιώς θα σαπίσει όλο μέσα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5σ = iphone 5s ;;

 

Αυτο εννοεις;

Ν αυτό εννοώ

Μετά την θάλασσα και χάλασε αυτό; Να πάει σε τεχνικό να το κάνει βίδες να καθαρίσει τα αλάτια, αλλιώς θα σαπίσει όλο μέσα.

Του το είπα κ το πήγε ο τεχνικός είπε μπορεί κ να του ξανά σωθεί το home

Να σε καλά τν έσωσες 2 βδομάδες τώρα το είχε έτσι αλλά μύριζε νερό θαλασσινό όταν το είδα προχτές αφού το σώσαμε το υπόλοιπο

Ν αυτό εννοώ

Του το είπα κ το πήγε ο τεχνικός είπε μπορεί κ να του ξανά σωθεί το home

Να σε καλά τν έσωσες 2 βδομάδες τώρα το είχε έτσι αλλά μύριζε νερό θαλασσινό όταν το είδα προχτές αφού το σώσαμε το υπόλοιπο

Υ.Γ άρα μόλις το πάρει πίσω ξανά στέλνω να δω κ εάν του δουλέψει το δσχτυλικο αποτύπωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου φαινεται καπως υποπτο οταν χτυπας την οθονη να φτιαχνει? Καρτα δεν ειναι για κανενα λογο γιατι το συνδεσα σε εξωτερικη οθονη οταν εκανε τα παραξενα και στην εξωτερικη εδειχνε μια χαρα. Ισως επειδη ο παπαρας το εβαζε πισω σε σακιδιο στον ωμο, να το χτυπησε καπου χωρις να το καταλαβει

Περίεργο είναι, δεν ξέρω σίγουρα αν είναι οθόνη. Υπάρχει περίπτωση να την πάρεις τζάμπα δηλαδή.

 

Φορητο με AMD E1-1200 / 1.4 GHz και καλα να δουλευει 100 δεν πιανει.

Ωχ και κάτι μου θύμιζε! Είναι αυτοί οι πολύ αργοί AMD που είχε γεμίσει ο τόπος πριν 3-4 χρόνια; Δύσκολα τα πράγματα όντως!

 

Alex πόσο είχε καινούργιο αυτό; Γιατί θυμάμαι ότι κάτι τέτοιοι ήταν γύρω στα 250€, οπότε σαν πολλά είναι τα 150€ όντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι 90% σιγουρος οτι ειναι αυτη. Αν ηταν η καλωδιοταινια θα το καταλαβαινα. Ναι οντως ειναι αδυναμη η cpu. Το ειχε παρει πριν 4-5 χρονια γυρω στα 300

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lenovo s60 με το κουτί του με τα όλα του και με εξτρά νέο έγγραφο και νέα εγγύηση για αλλαγή μητρικής ΚΑΙ οθόνης για άλλα 2 χρόνια ,από την ίδια την lenovo πόσο να πηγαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο να βαλω προς πωληση ενα macbook pro mid10 με ολοκαινουργια γνησια μπαταρια,και γενικα σε αριστη κατασταση ?

 

 

MacBook Pro "Core i5" 2.4 15" Mid-2010 2.4 GHz Core i5 (I5-520M) apple-macbook-pro-15_09.jpg Intro. April 13, 2010 Disc. February 24, 2011 Order MC371LL/A Model A1286 (EMC 2353*) Family Mid-2010 15" ID MacBookPro6,2 RAM 4 GB VRAM 256 MB* Storage 320 GB HDD Optical 8X DL "SuperDrive" Complete MacBook Pro "Core i5" 2.4 15" Mid-2010 Specs
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lenovo s60 με το κουτί του με τα όλα του και με εξτρά νέο έγγραφο και νέα εγγύηση για αλλαγή μητρικής ΚΑΙ οθόνης για άλλα 2 χρόνια ,από την ίδια την lenovo πόσο να πηγαίνει;

εγω γυρω στα 80-85 θα το εβαζα γτ το συγκεκριμενο βγηκε μαζι με το δικο μ το a6000 !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...