Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Εχω ενα satellite c855d το οποιο το μονο προβλημα που εχει, ειναι η οθονη. θελει αντικατασταση. ολα τα αλλα ειναι σε αριστη κατασταση

 

Ποσο ειναι μια καλη τιμη να το δωσω?

 

AMD E1-1200 / 1.4 GHz

4 GB

500 GB - Serial ATA-150 - 5400 rpm

AMD Radeon HD 7310

κανεις ρε παιδες? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δίκαιο θα ήταν από την τιμή που αγόρασες εσύ να γίνει η σύγκριση και τιμολόγηση,αλλά και με το σκρουτζ να πας,πάλι φυσιολογικό είναι.

Εσύ όταν πούλησες την 480 σε σύγκριση με την τιμή που την αγόρασες έγινε η τιμολόγηση?

-Όχι...

 

Πάντα η τιμολόγηση γίνεται με τις τρέχουσες τιμές.Για να καταλήξω μια χαρά είναι τα 800. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ όταν πούλησες την 480 σε σύγκριση με την τιμή που την αγόρασες έγινε η τιμολόγηση?

-Όχι...

 

Πάντα η τιμολόγηση γίνεται με τις τρέχουσες τιμές.Για να καταλήξω μια χαρά είναι τα 800. 

Πες μου σε παρακαλώ που έγραψα ότι δεν είναι λογική τιμολόγηση τα 800 ή ότι είναι λάθος να πάει με την τιμή του σκρούτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα μαζι και το cooler μεσα 200 ευρω. Ποιες ram εχεις ,γιατι ψαχνω ενα παλιο τυπο Kingston ram ddr3 Xyperx genesis 1600?

με τον αριθμό της δε μπορώ να τη βρω για να σου βάλω λινκ, οπότε την έβγαλα φωτο.

hyperx είναι καλά θυμόμουν αλλά όχι genesis (εκτός και αν εννοείται)..

post-112914-0-73758600-1499778400_thumb.jpg

post-112914-0-36804700-1499778408_thumb.jpg

post-112914-0-46284700-1499778415_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου σε παρακαλώ που έγραψα ότι δεν είναι λογική τιμολόγηση τα 800 ή ότι είναι λάθος να πάει με την τιμή του σκρούτζ.

Πες μου που είπα ότι το είπες.

Για το επιχείρημα σου είναι η ενστασή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βοηθάς σε κάτι έτσι όμως.

Την είπα την γνώμη μου για την τιμή.Απο το πρώτο κιόλας ποστ.

Απο εκεί και πέρα το βρίσκω γελοίο το σχόλιο-επιχειρημά σου απο πλευράς σου ειδικά.Και αν θυμάσαι καλά έχω πάρει την θέση σου και σε άλλα threads.Επίσης το βρίσκω εξίσου γελοίο να αλλάζεις θέμα όταν δεν σε συμφέρει.Το κόβω γιατί βγαίνουμε off.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είπα την γνώμη μου για την τιμή.Απο το πρώτο κιόλας ποστ.

Απο εκεί και πέρα το βρίσκω γελοίο το σχόλιο-επιχειρημά σου απο πλευράς σου ειδικά.Και αν θυμάσαι καλά έχω πάρει την θέση σου και σε άλλα threads.Επίσης το βρίσκω εξίσου γελοίο να αλλάζεις θέμα όταν δεν σε συμφέρει.Το κόβω γιατί βγαίνουμε off.

 

 

Εσύ αλλάζεις θέμα ,το πας επί προσωπικού και κακώς γιατί έχουμε κάνει ήδη ανάλυση στο συγκεκριμένο στο τόπικ που λες.

όλα τα άλλα που λες είναι αστεία.

Προτάσεις,κάνει ο κάθε ένας εδώ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σε καμία περίπτωση δεν δίνω την κάρτα πιο ακριβα από την πήρα όπως συνηθίζεται τις τελευταίες μέρες

Ωραία,άρα θα κοστολογήσεις με βάση την τιμή που την αγόρασες τότε.

όπως είπε ο seo πιο πάνω κόβεις ελάχιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σε καμία περίπτωση δεν δίνω την κάρτα πιο ακριβα από την πήρα όπως συνηθίζεται τις τελευταίες μέρες

η καρτα ειναι για πολυ συγκεκριμενο κοσμο που μπορει να διαθεση τα 800.αλλα αφου θα μπορει να παρει με 800 μτχ λογικα δεν θα του ειναι δύσκολο να παρει κουτατι στα 900 + ποσο εχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...