Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Ξερω δεν σχολιαζουμε αλλα εγκεφαλικο επαθε; :lol:

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/fullpc/964527-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B9%CF%84%CE%B5-gaming-pc/

Είναι αυτό που λέμε πάντα υπάρχουν και χειρότερα..

L... I. M....!   :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάτι εκτός τεχνολογίας αλλά,

 

Ένα αεροπορικό εισιτήριο πρώτης θέσης του John Wayne πόσο θα μπορούσε να πιάσει σε κανα συλλέκτη?

Αν και δεν έχω συγκεκριμένη τιμή να σου δώσω, πολύ πιο ασήμαντα πράγματα εξαφανίζονται για τετραψήφια ποσά στην Αμερική. Αν το ψάξεις και έχεις υπομονή μπορεί να πάρεις πολλά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάτι εκτός τεχνολογίας αλλά,

 

Ένα αεροπορικό εισιτήριο πρώτης θέσης του John Wayne πόσο θα μπορούσε να πιάσει σε κανα συλλέκτη?

Ψαξε για παρόμοια lostings σε ebay και σε αλλα site και βαρα αβερτα. Αλλα μηπως χρειαζεσαι καποια πιστοποίηση, δλδ ότι δεν ειναι πλαστο ας πούμε?
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος Ελλάδα να το πιστοποιήσει;

Το γαμωτο είναι ότι δεν έχω καν λογαριασμό eBay συνεπως ούτε καν αξιολογήσεις/βαθμολογία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ενα φιλαρακι ενα toshiba satellite c855d-13w με καινουργιο σκληρο 2017. Εχει ενα μικρο προβληματακι, καποιες φορες βγαζει χρωματα η οθονη και με ενα πολυ μικρο χτυπημα πανω δεξια στη γωνια ξαναφτιαχνει. Ποσο μπορει να το δωσει? Ειναι πληρες λειτουργικο και εμφανησιακα ειναι σχεδον πεντακαθαρο με windows 8.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος Ελλάδα να το πιστοποιήσει;

Το γαμωτο είναι ότι δεν έχω καν λογαριασμό eBay συνεπως ούτε καν αξιολογήσεις/βαθμολογία...

Θα πρέπει να ανοίξεις, και να τον κάνεις απαραιτήτως PayPal Verified ώστε και η πληρωμές να γίνονται εύκολα/γρήγορα και να υπάρχει προστασία για τους αγοραστές (σημαντικό στην περίπτωση σου). Προσοχή, τα στοιχεία στους λογαριασμούς σου πρέπει να συμφωνούν με αυτά που έχεις δηλώσει στην τράπεζα. Απο εκεί και πέρα θα κάνεις μερικές αγοραπωλησίες, (δύσκολο να κρατηθείς έχει οτιδήποτε μπορείς να φανταστείς) και ύστερα (δώσε χρονο) θα κάνεις list το αντικείμενο με 0 starting price και υψηλό reserve για να κόψεις κίνηση. Απο εκεί και πέρα βλέπεις. (Ειχα account 300+ 100%, έπρεπε να αλλάξω τράπεζα/διεύθυνση/χώρα και χωρίς να το πολυσκεφτώ τον έκλεισα)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, ειπα να γραψω και εγω για να μου πειτε μια γνωμη γενικως για την τιμη που εχω βαλει σε ενα αντικειμενο.

 

Αρχικα, εχω ενα mechanical keyboard που θελω να αξιολογησετε. Προσπαθησα να ειμαι οσο πιο περιγραφικος γινομαι χωρις να κανω copy/paste αυτα που εχω γραψει ηδη στην αγγελια μου που θεωρω οτι ειναι αρκετα.

 

  • Περιγραφή

    CM Ultimate με ελαχιστη χρηση, σε καλη κατασταση με Cherry MX Red.

    Δεν το χρησιμοποιησα αρκετα γιατι ειχα και αλλο keyboard. Ειναι σε καλη κατασταση και σημερα το επλυνα το πρωι για να ξαναβγαλω φωτογραφιες. Τα μηχανικα πληκτρολογια για οποιον καθετε πολλες ωρες μπροστα απο PC ειναι πολυ βολικα και προσωπικα θεωρω οτι προσθετουν πολλα σε functionality σε εναν καλο υπολογιστη.

  • Κατάσταση
    Λειτουργικη, με κουτι και αποδειξη αγορας.
  • Εγγύηση
    Δεν νομιζω οτι πλεον καλυπτεται απο την εγγυηση του κατασκευαστη το keyboard αλλα περα απο αυτο, η πλακετα ειναι πολυ δυνατη οπως λενε σε πολλα review και σιγουρα θα αντεξει στον χρονο. Οι switches μπορουν να αλλαξουν με λιγη προσπαθεια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην κοινότητα,

 

Θα ήθελα τη συμβουλή σας για το πόσο μπορώ να πουλήσω το παρακάτω ολοκληρωμένο σύστημα Desktop:

 

Οθόνη: Samsung Syncmaster BX2335 23"

CPU: Intel i5 3570 3.4ghz

Ram: 8gb

PSU: 800watt

Κουτί: Coolermaster

GPU: AMD Sapphire Radeon HD 6950 2gb

Mobo: Gigabyte

SSD: Samsung 128gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην κοινότητα,

 

Θα ήθελα τη συμβουλή σας για το πόσο μπορώ να πουλήσω το παρακάτω ολοκληρωμένο σύστημα Desktop:

 

Οθόνη: Samsung Syncmaster BX2335 23"

CPU: Intel i5 3570 3.4ghz

Ram: 8gb

PSU: 800watt

Κουτί: Coolermaster

GPU: AMD Sapphire Radeon HD 6950 2gb

Mobo: Gigabyte

SSD: Samsung 128gb

Γινε πιο ακριβης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)5960X

2)Asus x99 deluxe

3)64 gb ram

4)Titan x

5)Corsair h100

 

1000 με 1200 σκέφτομαι για τα Χριστουγεννα

 

Τα πραγματα τοτε θα είναι χωρις εγγυηση πλην των μνημων νομιζω που είναι lifetime.

motherboard αγορασμενη 11/2014

gpu 03/2015

 

Δεν το εχω αποφασισει ακομα. Απλα σκεψεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)5960X

2)Asus x99 deluxe

3)64 gb ram

4)Titan x

5)Corsair h100

 

1000 με 1200 σκέφτομαι για τα Χριστουγεννα

 

Τα πραγματα τοτε θα είναι χωρις εγγυηση πλην των μνημων νομιζω που είναι lifetime.

motherboard αγορασμενη 11/2014

gpu 03/2015

 

Δεν το εχω αποφασισει ακομα. Απλα σκεψεις.

με ενα 50αρι στο πηρα  :lol:  :lol:  :lol:  παντως τετοιο συστημα δε θα το εδινα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Ήρθε απρόσμενα (ανταλλαγή) στα χέρια μου μια 9800GT με ένα τεράστιο (4 slot!) aftermarket cooler. Δεν ξέρω τι να την κάνω. Την έχω βάλει πάνω στον GX620 και οταν τα βλέπω μαζί γελάω. Αυτό ήθελα να πω γειά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Ήρθε απρόσμενα (ανταλλαγή) στα χέρια μου μια 9800GT με ένα τεράστιο (4 slot!) aftermarket cooler. Δεν ξέρω τι να την κάνω. Την έχω βάλει πάνω στον GX620 και οταν τα βλέπω μαζί γελάω. Αυτό ήθελα να πω γειά σας.

So what??

 

:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...