Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Sotosgl κάνε μια διερευνητική @ 180, να δεις αν κάποιος την θέλει απεγνωσμένα και μετά αρχίζεις και πέφτεις.

 

@nicknick87 το αν έχει εγγύηση μετράει ΑΠΕΙΡΑ στην περίπτωσή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 100+κατι ψιλα προσανατολιζομαι και εγω.

 

Εχω κατι προσφορες κοντα στα 100 αλλα οταν καποιος εχει σκασει 900€ για τον 980x και με αυτη την mobo παιρνει usb3 sata3 native και τρελα features δεν μου παει ευκολα η καρδια να την δωσω στην τιμη μιας crap/mid range GPU ή μιας entry am3 motherboard .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!Ποσο μπορω να πουλησω μια asus p6t deluxe x58 με παρελκομενα στο κουτι της αγορασμενη το 2009 και εναν intel celeron e1500. Με ενδιαφερει κυριως η μητρικη γιατι σκοπευω να παρω αυτη:http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/cpu/106845-gigabyte-ga-x58a-oc/ μιας και εχει sata3 και usb3 πανω. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, το σταθερό pc της υπογραφής μου πόσα πιάνει; Αν αφαιρέσουμε σκληρούς, τροφοδοτικό και κάρτα γραφικών. Αν αξίζει, θα το δώσω με μια nvidia 7300 για κάρτα, μια οθόνη crt 15" και πληκτρολόγιο και no name τροφοδοτικό 420w. Μια τιμή για αυτά σαν σύνολο please.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίνοντας από το τι παίζει στις αγγελίες του φόρουμ, θα έλεγα πως τιμολογήσατε χαμηλά. Βλέπω παρόμοια συστήματα με διπλές και τριπλές τιμές από το 50αρι που προτείνεις Δεινόσαυρε. Σε καμμιά περίπτωση δε θέλω να εκληφθεί ως επίθεση, απλά δεν έχω ιδέα από την αγορά των μεταχειρισμένων και εκφράζω την απορία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπες να μην συμπεριληφθούν στην τιμή οι σκληροί και η κάρτα γραφικών. Αντί αυτής θα δώσεις την 7300. Επίσης θα το δώσεις με μούφα 420αρι τροφοδοτικό και 15αρα. Κατάλαβα λάθος? Αν όχι, με τίποτα πάνω από 50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...