Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παρακάτω με φυσιολογικές φθορές:

 

http://www.pcpro.co.uk/reviews/laptops/66001/sony-vaio-vgn-a297xp

 

Ζήτημα να έχω γράψει 10 dvd με αναβαθμισμένη μνήμη στα 2GB με τσάντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόσο θα μπορούσα να πουλήσω τα εξής:

Mobo:Gigabyte P43-ES3G

Cpu:Intel Core2Quad Q8400 + Ψύκτρα:Zalman CPNS 9700NT

Ram:4xTranscend 1GB DDR2-800

Επεξ/σία από explorer21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο θα μπορούσα να πουλήσω τα εξής:

Mobo:Gigabyte P43-ES3G

Cpu:Intel Core2Quad Q8400 + Ψύκτρα:Zalman CPNS 9700NT

Ram:4xTranscend 1GB DDR2-800

 

130 ευρω

 

Το παρακάτω με φυσιολογικές φθορές:

 

http://www.pcpro.co....vaio-vgn-a297xp

 

Ζήτημα να έχω γράψει 10 dvd με αναβαθμισμένη μνήμη στα 2GB με τσάντα...

 

Αυτο πρεπει να ειναι τουλαχιστον 5αετιας ετσι?Αν δεν κανω λαθος και με βαση τα χαρακτηριστικα του οπως τα γραφει στο review του link που παραθεσατε,ειναι πολυ ξεπερασμενο πλεον.Γυρω στα 250 ευρω νομιζω ,αλλα δεν ειμαι ειδικος στις τιμες λαπτοπ,οποτε περιμενετε και καμμια εκτιμηση απο αλλο μελος.Λογικα ομως καπου εκει γυρω πρεπει να ειναι. :-)

 

Το ipad (1) 16gb πόσο πάει?

Δεν ειμαι ειδικος περι ipad αλλα απο ενα φιλο μου που ειναι Apple addict και μολις τον ρωτησα ,γυρω στα 180-200 ευρω κυμαινονται αυτη τη στιγμη στην αγορα μεταχειρισμενων. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μητρικη Asus P8Z77 V LX δουλεμενη για 3 μηνες,κουτι και πληρη παρελκομενα, αγορασμενη απο amazon με αποδειξη και εγγυηση αντιπροσωπειας? Σκεφτομουν γυρω στα 70 ευρα. Τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μητρικη Asus P8Z77 V LX δουλεμενη για 3 μηνες,κουτι και πληρη παρελκομενα, αγορασμενη απο amazon με αποδειξη και εγγυηση αντιπροσωπειας? Σκεφτομουν γυρω στα 70 ευρα. Τι λετε?

 

Πολυ καλη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο μπορει να πουληθει μια Schaub Lorenz LCD HD 19"?

 

Το κουτι της δεν υπαρχει, υπαρχουνε αν θυμαμαι καλα τα manuals και δεν ξερω αν υπαρχει και η αποδειξη της, φυσικα εχω και το τηλεκοντρολ της.

Ειναι παρομοια με αυτη εδω http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.168119.

 

Ειναι λειτουργικοτατη.(φωτογραφιες αν χρειαστει μπορω να σας δειξω,αν ξερετε ομως να μου πειτε πανω κατω ποσο μπορω να την πουλησω μιας και την εχω στην αποθηκη και καθετε πακεταρισμενη απο το πασχα μιας και αγορασα καινουρια).

 

Την εχω περιπου 5-6 χρονια, αγορασμενη απο το καταστημα Κωτσοβολος (Ιωαννινα), οπως ειπα και παραπανω ισως να υπαρχει η αποδειξη της, δεν ειναι μεσα στην εγγυηση ομως.

 

Τοτε αν θυμαμαι καλα την ειχα αγορασει γυρω στα 350Ε (φυσικα τοτε ητανε φαρμακειο και δεν ειχανε πεσει οι τιμες τους,τωρα με τοσα λεφτα βρισκεις 40" τηλεορασεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα πόσο θα πουλουσατε το παρακάτω pc;

κουτι lian- li pc- 60a plus II, m/b gigabyte ga-ep45-ud3lr, cpu intel quad core 8300 2.50ghz s775 με ψυχτρα infinity CPU cooler, svga twintech nvidia geforce gts 250 512mb hdmi, memory 2 kingston 2gb ddr2-800mhz, hd western digital 160gb, lg blue-ray read , ηχεια creative 5,1 πληκτρολογιο turbo-x + mouse microsoft, card reader turbo x

Σκέφτομαι γύρω στα 150€. Εσείς τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα πόσο θα πουλουσατε το παρακάτω pc;

κουτι lian- li pc- 60a plus II, m/b gigabyte ga-ep45-ud3lr, cpu intel quad core 8300 2.50ghz s775 με ψυχτρα infinity CPU cooler, svga twintech nvidia geforce gts 250 512mb hdmi, memory 2 kingston 2gb ddr2-800mhz, hd western digital 160gb, lg blue-ray read , ηχεια creative 5,1 πληκτρολογιο turbo-x + mouse microsoft, card reader turbo x

Σκέφτομαι γύρω στα 150€. Εσείς τι λέτε;

 

Λογικη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...