Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, xristos2020 είπε

Πως γίνεται αυτό??? Αφού τον Q9550 η ίδια η Intel τον έβγαλε το 2008....

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/33924/intel-core-2-quad-processor-q9550-12m-cache-2-83-ghz-1333-mhz-fsb.html

my bad αλλάζω τόσο συχνά hardware που με τα χρόνια μπερδεύτηκα ορισμένες φωτό από το αρχείο

 

01.jpg

02.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, 

ποσο μπορω να δωσω εναν dell inspiron 15 5100 series 45173/sdppi/2016?

Δεν μπορω να βρω σημειο αναφορας καπου για το συγκεκριμενο λαπτοπ. εχει ελαχιστη χρηση καθαρα επαγγελματικη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/11/2020 στις 4:03 ΜΜ, Ola150 είπε

Aν και δεν θα τα πουλήσω, επειδή σκέφτομαι να κάνω αναβάθμιση του χρόνου, θα ήθελα να κάνετε μια εκτίμηση:

Ryzen 5 1600

asrock fatality x370 gaming k4

16gb (2x8) ddr4 3000 corsair ram

2x1 tb hdd WD Green & Black

1x250 samsung ssd

zotac 1050 ti 4gb

650 ή 550 watt psu δεν θυμάμαι ποιο, προφανώς μάρκας, νομίζω ήταν evga

και περιφερειακά 

razer ouroboros

razer blackwidow 2014

Εγω τετοιο pc ουτε του χρονου θα το εκανα αναβαθμιση. 2 χρονακια ακομα θα το κρατουσα ακομα σιγουρα μην πω και ποιο πολυ, βεβαια ειναι και στις αναγκες και στην οικονομικη ανεση του καθενος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουτί Thermaltake Kandalf VA9000 σαν καινούργιο με όλα τα παρελκόμενα (έκτος από τα fans) χτυπήματα κτλ, μαζί με μια νέον λάμπα και ένα dvdrom που θέλει φτιάξιμο το πορτάκι που δεν ανοίγει με το κουμπί Λέω 25-35 ευρω να το δώσω 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, ποσό θα μπορούσα να πουλήσω το παρακάτω σετ; Ή και μεμονωμένα.

 Όλα έχουν κάτι κουτιά τους και αποδείξεις, (εκτός εγγύησης φυσικά, πλην τις ram και cpu)

6700k

16gb Corsair 2400mhz

Asus viii hero

980 ti windforce

corsair 750tx

 

ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, PredatorOfLiberty είπε

Εγω τετοιο pc ουτε του χρονου θα το εκανα αναβαθμιση. 2 χρονακια ακομα θα το κρατουσα ακομα σιγουρα μην πω και ποιο πολυ, βεβαια ειναι και στις αναγκες και στην οικονομικη ανεση του καθενος.

Κυρίως σκεφτόμουν τη κάρτα γραφικών γιατί θέλω να πάω από 24fhd σε 27 2Κ ή 34 2Κ αν μου κάτσει η xiaomi. Αλλά αν έφευγαν πιο γρήγορα ως πακέτο ώστε να πάω σε νέας γενιάς πράγματα δεν με πείραζε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, direwolf είπε

Καλησπέρα.

Πόσο μπορώ να πουλήσω μια gtx aorus 1080ti 11GB, με κουτί, χωρίς εγγύηση ;

Ευχαριστώ

μια αντιστοιχων επιδόσεων 2070 super ξεκινάει από 520ευρώ και ανεβαίνει αλλά έχει RTX & DLSS

προσωπικά θα προσπαθούσα να την πουλήσω περίπου 300-350άρι σύντομα γιατί σε 10 μέρες θα έρθει η πολύ γρηγορότερη 3060ΤΙ και θα χάσει άλλα 50ευρώ από τιμή μεταπώλησης τουλάχιστον

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, Megatontnt said:

Καλημέρα, ποσό θα μπορούσα να πουλήσω το παρακάτω σετ; Ή και μεμονωμένα.

 Όλα έχουν κάτι κουτιά τους και αποδείξεις, (εκτός εγγύησης φυσικά, πλην τις ram και cpu)

6700k

16gb Corsair 2400mhz

Asus viii hero

980 ti windforce

corsair 750tx

ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, jgeorgiou είπε

μια αντιστοιχων επιδόσεων 2070 super ξεκινάει από 520ευρώ και ανεβαίνει αλλά έχει RTX & DLSS

προσωπικά θα προσπαθούσα να την πουλήσω περίπου 300-350άρι σύντομα γιατί σε 10 μέρες θα έρθει η πολύ γρηγορότερη 3060ΤΙ και θα χάσει άλλα 50ευρώ από τιμή μεταπώλησης τουλάχιστον

καλησπερα εχω mini hifi της σονυ που δουλευει κανονικα αλλα για καποιον λογο  δεν μου διαβαζει τα  cd ποσο μπορω να το δωσω ?

Επεξ/σία από life is music
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, life is music είπε

καλησπερα εχω mini hifi της σονυ που δουλευει κανονικα αλλα για καποιον λογο  δεν μου διαβαζει τα  cd ποσο μπορω να το δωσω ?

χαρισε το.....

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...