Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, PredatorOfLiberty είπε

Εγω τετοιο pc ουτε του χρονου θα το εκανα αναβαθμιση. 2 χρονακια ακομα θα το κρατουσα ακομα σιγουρα μην πω και ποιο πολυ, βεβαια ειναι και στις αναγκες και στην οικονομικη ανεση του καθενος.

Κυρίως σκεφτόμουν τη κάρτα γραφικών γιατί θέλω να πάω από 24fhd σε 27 2Κ ή 34 2Κ αν μου κάτσει η xiaomi. Αλλά αν έφευγαν πιο γρήγορα ως πακέτο ώστε να πάω σε νέας γενιάς πράγματα δεν με πείραζε. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 25k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

• Sheogorath

1653

• LLLEFTERIS

1196

• benign

1189

• spy94

791

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Γεια χαρά fellow insomniacs   Μιας και βλέπω συχνά, αρκετά άτομα να προσπαθούν να πουλήσουν μεταχειρισμένο hardware σε πολύ λάθος τιμές, και αναφέρομαι σε αυτούς που το κάνουν από άγνοια - όπως δια

Γουστάρω, σαν σαπουνόπερα είναι.^^

Χώρο 😝

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, direwolf είπε

Καλησπέρα.

Πόσο μπορώ να πουλήσω μια gtx aorus 1080ti 11GB, με κουτί, χωρίς εγγύηση ;

Ευχαριστώ

μια αντιστοιχων επιδόσεων 2070 super ξεκινάει από 520ευρώ και ανεβαίνει αλλά έχει RTX & DLSS

προσωπικά θα προσπαθούσα να την πουλήσω περίπου 300-350άρι σύντομα γιατί σε 10 μέρες θα έρθει η πολύ γρηγορότερη 3060ΤΙ και θα χάσει άλλα 50ευρώ από τιμή μεταπώλησης τουλάχιστον

Επεξ/σία από jgeorgiou
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
13 hours ago, Megatontnt said:

Καλημέρα, ποσό θα μπορούσα να πουλήσω το παρακάτω σετ; Ή και μεμονωμένα.

Όλα έχουν κάτι κουτιά τους και αποδείξεις, (εκτός εγγύησης φυσικά, πλην τις ram και cpu)

6700k

16gb Corsair 2400mhz

Asus viii hero

980 ti windforce

corsair 750tx

ευχαριστώ!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, jgeorgiou είπε

μια αντιστοιχων επιδόσεων 2070 super ξεκινάει από 520ευρώ και ανεβαίνει αλλά έχει RTX & DLSS

προσωπικά θα προσπαθούσα να την πουλήσω περίπου 300-350άρι σύντομα γιατί σε 10 μέρες θα έρθει η πολύ γρηγορότερη 3060ΤΙ και θα χάσει άλλα 50ευρώ από τιμή μεταπώλησης τουλάχιστον

καλησπερα εχω mini hifi της σονυ που δουλευει κανονικα αλλα για καποιον λογο  δεν μου διαβαζει τα  cd ποσο μπορω να το δωσω ?

Επεξ/σία από life is music
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 λεπτά πριν, life is music είπε

καλησπερα εχω mini hifi της σονυ που δουλευει κανονικα αλλα για καποιον λογο  δεν μου διαβαζει τα  cd ποσο μπορω να το δωσω ?

χαρισε το.....

• Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
19 λεπτά πριν, dalain είπε

χαρισε το.....

οχι φιλε θα το βαλω ενα 15 ρι και αμα δεν φυγει τοτε θα το χαρίσω

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Μια MSI 560 ti 1GB Twin Frozr II τι πιανει, πρωτο καδο δεξια;

Max 30, 25 πιο νορμαλ τιμη, 20 να φευγει αμμεσα

Επεξ/σία από Kostas.karras
  • Like 1
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα, σκέφτομαι να πουλήσω τα υπάρχοντα που έχω μετά την αναβάθμιση. Δηλαδή : Intel i5 6500, μητρική ASRock H110M-HDV και την κάρτα γραφικών XFX R9 380 4GB.

Επίσης δεν έχω κουτιά από αυτά. Η σκέψη μου είναι να τα δώσω όλα μαζί σετ. Δεν έχουνε κανένα θέμα, ποτέ oc και τα σχετικά, θερμοκρασίες max στους 60. Τι τιμή θα ήταν καλή για όλα αυτά πακέτο;;

Επεξ/σία από dets123
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.skroutz.gr/s/17145996/Asus-VivoBook-X510UF-EJ541T-i5-8250U-6GB-512GB-GeForce-MX130-FHD-W10.html

Πόσο μπορώ να πουλήσω αυτο το λαπτοπ? Είναι με 1tb σκληρο και 250 ssd και 8gb ram. To εχω 2 χρονια αλλα ειναι σε πολυ καλη κατασταση καθως το χρησιμοποιουσα ελαχιστα

Επεξ/σία από vafkost
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

καλημέρα,μπορεί κάποιος να μου πει ενδεικτικά πόσο θα μπορούσαν να πωληθούν ένας μεταχειρισμένος επεξεργαστής https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i7-2700K+%40+3.50GHz&id=881 και μία μητρική https://www.asus.com/gr/Motherboards/P8Z68V_PROGEN3/?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.