Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες δε ρώτησα για να περιαυτολογησω ή να μου επιβεβαίωσετε τον εγωισμό μοθ για το μηχάνημα μου! Σίγουρα είναι μισ χαρά νε ψωμιά ακόμη απλώς έλεγα να κανω μια αλλαγή κάποτε μιας και το πισι το χω για δουλειά πλέον...Ούτε παιχνίδια ούτε τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει κανενας λογος για αντιπαραθεσεις , την γγωμη μας λεμε ολοι ,και προσωπικα ευχομαι ο καθενας σας να πουλαει οσο πιο πανω μπορει τα προιοντα του!

ομως μην σκρουτζαρετε κ αν βλεπετε κατι να κανει 100ευρο πχ να λετε 80  ! δνειναι ετσι ! 

παιζει μεγαλο ρολο ποσος καιρος εχει περασει , κ τι αλλο εχει βγει απο οταν βγηκε  στην αγορα ! με το που αγοραζεις κατι αυτοματος η αξια του κατ εμε πεφτει στο μισο !

πχ εκανα μια λαθος αγορα εγω προσωπικα προσφατα 150 ευρο κ αμεσως μετα απο μια βδομαδα το εβαλα αγγελια να παρω πισω οσα μπορουσα ! με την εγγυηση του στο κουτι του κτλ ! το εβαλα 120 τιποτα ! 100 τιποτα ! περνουσαν οι μερες και θα μου εμενε ! επειδη μου ηταν τελειως αχρηστο το σκωτοσα στα 70 !  τι να κανουμε ? εκανα λαθος , το πληρωσα ..  ετσι ειναι η αγορα ..

ειρηνη αδελφια ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας G0 Q6600 μπορεί να πιάσει 60 αλλά για παραπάνω - θα εκπλαγώ.
 
@andreasomagiras κάπου στα 230 λογικά (αν έχεις παρελκόμενα μητρικής) αλλά μην σπάσεις mobo/cpu γιατί θα σου μείνει το cpu.

No need for flame guys - αν κάποιος δεν αρέσκεται στις "προτεινόμενες" τιμές, ας προσπαθήσει για παραπάνω και ας του απαντήσει η αγορά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

No need for flame guys - αν κάποιος δεν αρέσκεται στις "προτεινόμενες" τιμές, ας προσπαθήσει για παραπάνω και ας του απαντήσει η αγορά :)

Ακριβως αυτο.

 

Σβηστηκαν μηνυματα τριων μελων. Παρακαλω να μην διαιωνιστει η αντιπαραθεση. Οπως φανταζομαι διαπιστωσατε και οι ιδιοι, δεν παιζει να αλλαξετε ο ενας τη γνωμη του αλλου και αρα δεν εχει νοημα να συνεχισετε. Επισης, τους χαρακτηρισμους καθε ειδους, προς οποιοδηποτε μελος, προτεινω να τους κρατησετε για τον εαυτο σας.

 

P.S. Ολως τυχαιως το αθροισμα των προειδοποιησεων σας φτανει τις 16.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βασικά θέλω να δώσω τον Phenom 965BEκαι σκέφτομαι γύρω στα 70 είναι καλά??

 

Αν έχεις ψύκτρα και εγγύηση νομίζω τόσο πιάνει πάνω κάτω. Άντε να πέσεις στα 60 στη χειρότερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο να δώσω:

 

athlon 64x2 4200+ am2 + m/b asus m2a-vm

ati 3850 256mb

soundblaster live!

soundblaster audigy se

dvd r/w ide

1 gb ddr2 667

2x1 gb ddr2  800 με απόδειξη/εγγύηση πλαίσιο

2 kitάκια 2x2 gb ddr2 800

2 dimmάκια 256mb pc133 + 1 64mb pc100 πιάνουν τίποτα ή ανακύκλωση/χάρισμα; 

 

Αυτό εδώ: http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=14129 αχρησιμοποίητο.

 

Κανείς, καμιά πρόταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις ψύκτρα και εγγύηση νομίζω τόσο πιάνει πάνω κάτω. Άντε να πέσεις στα 60 στη χειρότερη.

Εγγύηση ναι αλλα ψύκτρα όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας κι από μένα.

 

 Έχω ένα iPhone 4 16Gb μαύρο με μικρό θεματάκι στο home button και ελαττωματικό μικρόφωνο στο handsfree του, με το κουτί του και όλα τα παρελκόμενα,

 επίσης ένα iPad 1  16GB 3G με θήκη neoprene και πάλι κουτί και παρελκόμενα και ένα iHome που είναι βάση που φορτίζει iPhone, iPod κλπ και έχει και ραδιόφωνο, ξυπνητήρια και τηλεκοντρόλ.

 

 Καμμία ιδέα πόσο να τα δώσω;514542_7217.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...