Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Καλησπέρα παιδιά!
Θα ήθελα να μάθω πόσο "πιάνει" η τηλεωραση που έχω αλλα και πόσο θα δίνατε εσείς γι'αυτήν(λογικές τιμές)

 

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:

Μάρκα: LG

Μοντέλο: Flatron M228WA-BZ

Μέγεθος: 22 ιντσών 

Display: LCD

Γωνία τηλεθεασης: 170°

Screen Format: 16:10

Μεγιστη ανάλυση: 1680 x 1050,480i,480p,720i,780p,1080i,1080p

Oπως θα δειτε στην εικονα εχει υποδοχη για DVI,VGA,σκαρτ,ANTENNA κλπ...

 

http://prntscr.com/9mssnd

http://prntscr.com/9msser

http://prntscr.com/9mssml

http://prntscr.com/9msskz

 

Επίσης να σημειοθεί ότι είναι σε άριστη κατάσταση και εξωτερικα-εμφανισιακα και εσωτερικα-λειτουργικά.

Μαζί με την οθόνη δείνεται αποκωδικοποιητής MPEG4,μεταλλικη βαση τοιχου και φυσικα ολα τα απαραίτητα καλώδια και τηλεκοντρολ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παδια!μια τιμη για πωληση για το desktop της υπογραφης μου μπορειται να μου πειτε.ποσο περιπου μπορει να πιασει?κουτιά και μερικές αποδείξεις υπάρχουν. 

Καποιος φιλοι μου?ευχαριστω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα desktop pc αγορασμένο μέσα του 2012 με λίγη χρήση ( μόνο μερικά ΣΚ) ,με την παρακάτω σύνθεση:

Επεξεργαστής: AMD FX 6100 X6 3.3GHz Black Edition (FD6100WMGUSB)

Motherboard: Gigabyte 970A-D3, AM3+

RAM: 8GB DDR3

Σκληρός δίσκος: 2tb Seagate 7200 rpm

Κάρτα γραφικών: Asus 1GB Radeon HD 6850 DirectCU PCI-E 2

Case: SuperCase LX-803 Black Case

DVDRW: LG DL GH24LS70 24x LS SATA
PSU: Δε θυμάμαι τώρα ποιο έχει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Εχω μια mobo asus p7p55d και τον i5 760 και σκεφτόμουν να τα δώσω για ένα προσωρινό upgrade σε z97 (μια της gigabyte) και τον g3258. Πόσο πιστεύεται θα μπορούσα να τα δώσω μαζί; Επίσης πιστεύεται ότι αξίζει να πάω στα αλλα δυο, δηλαδή ειναι όντως upgrade που αξίζει τα λεφτά του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Εχω μια mobo asus p7p55d και τον i5 760 και σκεφτόμουν να τα δώσω για ένα προσωρινό upgrade σε z97 (μια της gigabyte) και τον g3258. Πόσο πιστεύεται θα μπορούσα να τα δώσω μαζί; Επίσης πιστεύεται ότι αξίζει να πάω στα αλλα δυο, δηλαδή ειναι όντως upgrade που αξίζει τα λεφτά του;

Εξαρταται απο τις απαιτησεις σου και την χρηση που κανεις.Αν βλεπεις οτι προς το παρον γινεται η δουλεια σου,πας το 2017 στην επομενη πλατφορμα της intel. Στο ερωτημα αν αξιζει μια αναβαθμιση,η απαντηση ειναι μονο αν το χρειαζεσαι πραγματικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται απο τις απαιτησεις σου και την χρηση που κανεις.Αν βλεπεις οτι προς το παρον γινεται η δουλεια σου,πας το 2017 στην επομενη πλατφορμα της intel. Στο ερωτημα αν αξιζει μια αναβαθμιση,η απαντηση ειναι μονο αν το χρειαζεσαι πραγματικα.

Ο λόγος που σκέφτομαι την αλλαγή ειναι γιατί δε ξέρω για πόσο ακομα αντέχει και η αλήθεια ειναι ότι θα ήταν ευπρόσδεκτο ένα λίγοτερο bottleneck.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους

 

θα ηθελα να κανω μια επισημανση καποια ατομα βαζουν μια αγγελια πωλησης και αφου ερθουν σε επικοινωνια μαζι τους

καποια ατομα για σημφωνια , βλεπουν οτι το προιον τους εχει ζητηση ανεβαζουν την τιμη του χωρις να αλαξουν

τιποτα στο hardware. Εσεις το θεωρειται σωστο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους

 

θα ηθελα να κανω μια επισημανση καποια ατομα βαζουν μια αγγελια πωλησης και αφου ερθουν σε επικοινωνια μαζι τους

καποια ατομα για σημφωνια , βλεπουν οτι το προιον τους εχει ζητηση ανεβαζουν την τιμη του χωρις να αλαξουν

τιποτα στο hardware. Εσεις το θεωρειται σωστο αυτο.

 

δεν απαγορευεται παντως. μπορει να ειναι λιγο ηθικα υποπτο αλλα μεχρι εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν απαγορευεται παντως. μπορει να ειναι λιγο ηθικα υποπτο αλλα μεχρι εκει

αυτη ειναι και μενα η γνωμη μου αλλα ηθελα λιγο να το θιξω το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς για εδώ;  Είναι 2ετίας,σε άριστη κατάσταση,το έχω δουλέψει μόνο εντός σπιτιού κ η μπαταρία του χρησιμοποιείται μια-δυο φορές το μήνα για συντήρηση. Να γράψω και αναλυτικά τα χαρακτηριστικά: Toshiba Satellite c855 με CPU Intel Core i5 3230M, 8GB (2X4GB) RAM (μέχρι 16) 15.6" HD οθόνη (1366Χ768), αυτόνομη AMD 7610M με 1GB,HDD Toshiba 640GB και BluRay αντιγραφικό Panasonic.WiFi & Bluetooth κλπ. ψιψιψίνια. Και αυθεντική τσάντα μεταφοράς Toshiba.

Παιδιά, μια άποψη,;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μια άποψη,;

Εχει η κοπέλα μου το ίδιο μοντέλο χωρίς το blue ray, και σαν κατασκευή είναι καλό, αλλά 2 χρονών. Τα λάπτοπ δεν αντέχουν πολύ.

 

Οπότε θα έλεγα κοντά στα 300?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει η κοπέλα μου το ίδιο μοντέλο χωρίς το blue ray, και σαν κατασκευή είναι καλό, αλλά 2 χρονών. Τα λάπτοπ δεν αντέχουν πολύ.

 

Οπότε θα έλεγα κοντά στα 300?

Κατάλαβα,οπότε κάθομαι στα αυγά μου!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...