Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγγελίες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σβήνεις το τηλέφωνο πριν τις κλειδώσεις.

 

Απλά.

 

Νομιζω επεξεργασια της αγγελιας μπορει να γινει μεσα σε συγεκριμενο χρονικο διαστημα (νομιζω 7 ημερες) οποτε αν εχουν περασει δεν μπορεις να αφαιρεσεις το τηλεφωνο .

 

Ισως μπορει να γινει αν κανεις "Νεα Υποβολη" την αλλαξεις και την κλειδωσεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Νομιζω επεξεργασια της αγγελιας μπορει να γινει μεσα σε συγεκριμενο χρονικο διαστημα (νομιζω 7 ημερες) οποτε αν εχουν περασει δεν μπορεις να αφαιρεσεις το τηλεφωνο .

Σαφώς, αλλά η αφαίρεση τηλεφώνου γίνεται και με αναφορά στην αγγελία.

 

Εξάλλου για να την σβήσουν όλη, πάλι θέλει επεξεργασία σε συγκεκριμένες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ο αλλος ηρθε μου κανε το παζαρι να παρει μια tv 26" mpeg 4 στα 60 απο τα 100 που την ειχα και ενω την ηθελε για ιδια χρηση ε ειδα.... την εβαλε ξανα σε αγγελια με την ιδια φωτο για 100 ευρω ..... ε δεν ειναι να γελαει ο κοσμος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ο αλλος ηρθε μου κανε το παζαρι να παρει μια tv 26" mpeg 4 στα 60 απο τα 100 που την ειχα και ενω την ηθελε για ιδια χρηση ε ειδα.... την εβαλε ξανα σε αγγελια με την ιδια φωτο για 100 ευρω ..... ε δεν ειναι να γελαει ο κοσμος.....

 

Πες  μας   την  αγγελια   για  να   του  κανω   προσφορα   στα   40.... :-)  :-)  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσα κουτακια

Οσες επιλογές κσι να βάλετε

Φίλτρο κα..ρων δεν υπαρχει

Τους κοβεις απο τις πρωτες κουβέντες

Απαιτούν οτι θέλουν τιμή.... Delivery και οτι τους αυτωσει

Καλύτερα μην μπλέκεις

Δεν πρόκειται για σοβαρά στόμα

Στην καλύτερη θα βριστειτε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σβήνεις το τηλέφωνο πριν τις κλειδώσεις.

 

Απλά.

και δεν μπορεί να στείλει p.m παιδιά εάν θέλει ο άλλος να κάνει άπατη θα την κάνει την έχω πατήσει από ένα μέλος και ενώ ήταν στο τηλεφωνώ καθώς πρέπει και έλεγες σοβαρός κύριος μέσα σε μια μέρα εξαπάτησε αλλά τρία μελί και τηλεφωνά είχε και περιγραφές ,,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μπει η επιλογή για ανταλλαγή ή οχι

Και οι αγγελίες του χρήστη σε άμεσο λινκ

Μπήκα να προτείνω ακριβώς το ίδιο! Και να υπάρχει κατηγορία ανταλλαγές όπως υπάρχει αγγελίες ζήτησης.

 

Εμενα αυτο που με εκνευριζει αφανταστα ειναι που αλαζουν τις αγγελιες ( θεμα και περιεχομενο ) με ενα σκετο πουληθηκε / εφυγε / τελος / τελιτσες / κλπ μ@λ@κιες .

Οποτε αυτο δεν βοηθα καθολου να καταλαβεις τι "εμπορευεται" ο καθενας και να κρινεις τι και πως .

Από τις αξιολογήσεις μπορείς να βγάλεις μια άκρη. Η αξιολόγηση γράφει σε ποια αγγελία αναφέρεται. Εκτός αν σβήνεται κι από κει, δεν το έχω δει σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα αυτο που με εκνευριζει αφανταστα ειναι που αλαζουν τις αγγελιες ( θεμα και περιεχομενο ) με ενα σκετο πουληθηκε / εφυγε / τελος / τελιτσες / κλπ μ@λ@κιες .

Οποτε αυτο δεν βοηθα καθολου να καταλαβεις τι "εμπορευεται" ο καθενας και να κρινεις τι και πως .

Το ίδιο είχα αναρωτηθεί κάποια στιγμή και μόνο παράλογο δε με χαρακτηρισαν ορισμένοι..

http://www.insomnia.gr/topic/635861-κλειδωμένες-αγγελίες-χωρίς-στοιχεια/page-2?hl=nvnight

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο είχα αναρωτηθεί κάποια στιγμή και μόνο παράλογο δε με χαρακτηρισαν ορισμένοι..

http://www.insomnia.gr/topic/635861-κλειδωμένες-αγγελίες-χωρίς-στοιχεια/page-2?hl=nvnight

Η πλειοψηφια ειναι συμφωνη με αυτο παντως,απο αλλες συζητησεις που εχω διαβασει.

Στο νημα που παραθετεις ειδα απλα εναν να διαφωνει αλλα υποθετω οτι τους αλλους τους εσβησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο είχα αναρωτηθεί κάποια στιγμή και μόνο παράλογο δε με χαρακτηρισαν ορισμένοι..

http://www.insomnia.gr/topic/635861-κλειδωμένες-αγγελίες-χωρίς-στοιχεια/page-2?hl=nvnight

Εγω παντως το θεωρω παραλογο να σε ενδιαφερει τι πουλησε ο Χ χρηστης σε ποιον και σε ποια τιμη. Σαν κουτσομπολιο τις θες αυτες τις πληροφοριες;

Μαλιστα σημερα διαβασα οτι θα αφαιρουνται οι αξιολογησεις σε οσα μελη σβηνουν τις αγγελιες.

Για ποιο λογο δεν καταλαβα, περιμενουμε την νεα πλατφορμα να δουμε τι θα αλλαξει

 

ΥΓ Να πω σε οσους δεν το εχουν παρει ειδηση οτι πλεον ο κυριος ογκος των πωλησεων γινεται στο facebook, ανεβαινει η αγγελια πανευκολα και την βλεπουν παρα πολλα ματια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το θεωρω παραλογο να σε ενδιαφερει τι πουλησε ο Χ χρηστης σε ποιον και σε ποια τιμη. Σαν κουτσομπολιο τις θες αυτες τις πληροφοριες;

Μαλιστα σημερα διαβασα οτι θα αφαιρουνται οι αξιολογησεις σε οσα μελη σβηνουν τις αγγελιες.

Για ποιο λογο δεν καταλαβα, περιμενουμε την νεα πλατφορμα να δουμε τι θα αλλαξει

 

ΥΓ Να πω σε οσους δεν το εχουν παρει ειδηση οτι πλεον ο κυριος ογκος των πωλησεων γινεται στο facebook, ανεβαινει η αγγελια πανευκολα και την βλεπουν παρα πολλα ματια.

Εντάξει το τι θεωρεί ο καθείς παράλογο έχει να κάνει με τη δική του λογική.

Προσωπικά πάντα, θεωρω ότι δε χρειάζεται κάποιος να κρύβει το ιστορικό του πόσο μάλλον από επίδοξους αγοραστες που θα ηθελαν να τσεκαρουν τη προϊστορία για να καταλάβουν αν έχουν να κάνουν με κάποιον φερεγγυο.

Ο καθένας κάνει αυτό νομίζει σωστο..εγώ δε συμφωνώ με αυτή την τακτική καθώς περισσότερο με υποψιαζει παρά μου δίνει σιγουριά. Προσωπική άποψη πάντα, όπως και η δική σου αν και αντιθετη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙα πρόταση απο μεριάς μου, όσον αφορά τις αξιολογήσεις και πιο συγκεκριμένα την απεικόνιση τους.

Θεωρώ πως θα ήταν σημαντικό, μπαίνοντας στο προφίλ και στις αξιολογήσεις ενός μέλους, να υπάρχει διαχωρισμός του αριθμού αξιολογήσεων σε "Ως Αγοραστής" και "Ως Πωλητής"...

πχ για μέλος με 30 αξιολόγησεις σύνολο, να δίνεται η ποσόστωση ανάμεσα στους δυο ρόλους (πχ, 2 ως αγοραστής-28 ως πωλητής) και στη συνέχεια, ανα ρόλο, πόσες απο αυτές είναι θετικές ή αρνητικές.

 

Η σκέψη πηγάζει απο το γεγονός οτι κάποιος μπορεί να έχει τρελές αξιολογήσεις σαν αγοραστής (ευκολάκι καθώς παραλαμβάνω, πληρώνω και είμαι ο καλύτερος) αλλά ώς πωλητής να είναι είτε αδιάφορος, είτε απρόσκεκτος είτε απλά άπειρος..και τούμπαλιν φυσικά, καλός πωλητής αλλά κ@λόπαιδο σαν αγοραστής

 

Έτσι θα ενισχυθεί πραγματικά η σημαντικότητα των αξιολογήσεων, κατ'εμέ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτηκα πως μιας και ολοένα και περισσότεροι στρέφονται στην αγορά κινητών Xiaomi , και πλεον είναι απ τα εμπορικότερα , καλό θα ήταν στις αγγελίες κινητών να υπάρχει και η Xiaomi ξεχωριστά ως εταιρεία όπως γίνεται με Samsung , huawei κλπ και να μην πηγαίνουν στα διάφορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτηκα πως μιας και ολοένα και περισσότεροι στρέφονται στην αγορά κινητών Xiaomi , και πλεον είναι απ τα εμπορικότερα , καλό θα ήταν στις αγγελίες κινητών να υπάρχει και η Xiaomi ξεχωριστά ως εταιρεία όπως γίνεται με Samsung , huawei κλπ και να μην πηγαίνουν στα διάφορα

 

 

Και  οχι   μονο...

 

Και  χουαβει  και   2-3   ακομη.

 

Αυτο   βεβαια   πρεπει  να   γινει  σε   αρκετες   κατηγοριες   οπως  πχ   λαπτοπ.

 

Αν   ειναι   εφικτα   ολα   αυτα   φυσικα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...