Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγγελίες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

προτεινω, δε ξερω αν εχει προταθει να ανοιξει ενα section.για χαλασμενα κινητα η κι ν με σπασμενη οθονη,που δινονται φυσικα φθηνα, για να μην υπαρχει η παρεξηγηση.Το λεω με βαση ενα παιδι σε κατω θρεντ  που πουλησε καπια παλια κινητα σε καπιον και αυτος του ζητουσε τα ρεστα,γιατι δε διαβασε την αγγελια. Μπαινει ο ενας βλεπει αιφον 140 γουαω ενδιαφερεται να το παρει,αλλα δε βλεπει με σπασμενη οθονη,η ανταλλαχτικα,και ετσι απεiλει με αστυνομιες και τετια κουφα
αρα σε μια ειδικη ενοτοτητα μονο για χαλασμενα κινητα,τουλαχιστον δε θα γινονται παρεξηγησεις.
και αυτο να γινεται και για λαπτοπ στη συνεχεια.αν και στα κιν ταιριαζει πιο πολυ.

 

Ε καλά αν δεν διαβάσει καν την αγγελία δεν του φταίει κανένας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγω θα θεωρουσα χρησιμο να μπορω να μπαινω σε μια κατηγορια, πχ επεξεργαστες , και να μπορω να φιλτραρω μονο για ζητηση

τωρα οταν πατας για ζητηση βγαζει ΟΛΕΣ τις αγγελιες :/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά αν δεν διαβάσει καν την αγγελία δεν του φταίει κανένας!

το θεμα ειναι πως δεν θα μπερδευεται ο κοσμος γενικα,η κατι που διαβασε και το παραλειψε μικρο αλλα σημαντικο για τη κατασταση του κινητου η οτιδηποτε.Απλα απ την αλλη ειναι και λιγο κουραστικο να θες να βρεις κατι σε καλη τιμη που λεει ο λογος και οταν το βρισκεις να σου λεει για ανταλαχτικα η με προβλημα στον ηχο η πλακετα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καμιά 8ετια που λέμε για τον τόπο.

Εδώ και κάνα χρόνο είμαστε στην φάση έρχεται-ερχεται λες και περιμένουμε τον μεσσία και η ταλαιπωρία συνεχίζεται.

Εν τω μεταξύ έχει προταθεί πολλάκις, μέχρι να βγει το νέο σούπερ ντουπερ σύστημα να γίνει προσπάθεια να αντιμετωπιστεί το πρόβλημα με πιο προσωρινές λύσεις, όπως πχ να υπάρχει ένα μήνυμα εκεί που γράφεις την αγγελία που να σου λέει ότι πρέπει να γράψεις και τόπο. Φυσικά δεν θα το κάνουν όλοι, αλλά οι μισοί να το κάνουν κέρδος θα είναι μεγαλο έναντι της ταλαιπωρίας.

Η φάση μου θυμίζει ελληνικό δημόσιο: έχουμε καροδρομο και δεν φτιάχνουμε για δεκαετίες τις λακούβες επειδή έχουμε σχεδιάσει για κάποτε τον σούπερ διαστημικό αυτοκινητόδρομο.

 

Οπότε μάλλον η πιο ουσιαστική πρόταση εδώ μέσα είναι να επισκευάζούμε και καμιά λακούβα, σκεπτόμενοι την ταλαιπωρία των μελών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχει καμιά 8ετια που λέμε για τον τόπο.

Εδώ και κάνα χρόνο είμαστε στην φάση έρχεται-ερχεται λες και περιμένουμε τον μεσσία και η ταλαιπωρία συνεχίζεται.

Εν τω μεταξύ έχει προταθεί πολλάκις, μέχρι να βγει το νέο σούπερ ντουπερ σύστημα να γίνει προσπάθεια να αντιμετωπιστεί το πρόβλημα με πιο προσωρινές λύσεις, όπως πχ να υπάρχει ένα μήνυμα εκεί που γράφεις την αγγελία που να σου λέει ότι πρέπει να γράψεις και τόπο. Φυσικά δεν θα το κάνουν όλοι, αλλά οι μισοί να το κάνουν κέρδος θα είναι μεγαλο έναντι της ταλαιπωρίας.

Η φάση μου θυμίζει ελληνικό δημόσιο: έχουμε καροδρομο και δεν φτιάχνουμε για δεκαετίες τις λακούβες επειδή έχουμε σχεδιάσει για κάποτε τον σούπερ διαστημικό αυτοκινητόδρομο.

 

Οπότε μάλλον η πιο ουσιαστική πρόταση εδώ μέσα είναι να επισκευάζούμε και καμιά λακούβα, σκεπτόμενοι την ταλαιπωρία των μελών.

 

Εντάξει και γω έχω νεύρα όταν ξυπνάω αλλά δεν κάνω έτσι!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει και γω έχω νεύρα όταν ξυπνάω αλλά δεν κάνω έτσι!  :-)

Δεν είναι θέμα νεύρων.Είναι ότι μοιάζει τόσο εύκολο και ταυτόχρονα τόσο χρήσιμο που λες γιατί όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Από τη στιγμή που ήδη ετοιμάζεται η νέα πλατφόρμα, δεν υπάρχει λόγος να γίνει και επιπλέον δουλειά στην υπάρχουσα υποδομή μόνο για ένα μικρό διάστημα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 μόνο για ένα μικρό διάστημα... 

ΟΚ  :-)

Να υπενθυμίσω μόνο ότι σύμφωνα με λόγια mod  το asap είναι κατηγορηματικά πριν το τέλος του έτους.

 

Σόρρυ για την "ειρωνεία" αλλά είναι πραγματικά κρίμα κάτι τόσο απλό(από την δική μου οπτική γωνία) να "κόβει" την συνολικά μεγάλη και ταυτόχρονα πολύ καλή προσπάθεια του site.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω διαβάσει προτάσεις, κάτι χρήσιμο θα ήταν να είναι απαραίτητη η τοποθεσία στις αγγελίες. Κανείς δε γράφει Τοποθεσία. Τζάμπα μηνύματα πρέπει να στέλνεις να ρωτάς που είναι να σου λέει θέλω κατάθεση με 0 αξιολογήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω διαβάσει προτάσεις, κάτι χρήσιμο θα ήταν να είναι απαραίτητη η τοποθεσία στις αγγελίες. Κανείς δε γράφει Τοποθεσία. Τζάμπα μηνύματα πρέπει να στέλνεις να ρωτάς που είναι να σου λέει θέλω κατάθεση με 0 αξιολογήσεις. 

 

Αυτονοητο   ειναι   οτι   τον  γραφεις   στα   μυδια   σου..... :-)  :-D  :eek:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει και γω έχω νεύρα όταν ξυπνάω αλλά δεν κάνω έτσι! :-)

Διαβασα το κειμενο σου στην ειδηση με το ηλεκτρονικο εισιτηριο, δεν ηξερα αν επρεπε να κλαψω η να γελασω.

 

Φανταζομαι στην υπαρχον πλατφορμα σαν ΒΕΤΑ που ειναι, καθε φορα που πατε να κανετε μια μικρη αλλαγη θα βγαζει συνεχως "ερορ, ερορ, ερορ" . Οποτε.. Το πατε μια και καλη με τη νεα πλατφορμα, ασαπ οπως ειπωθηκε.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Η πλακα ειναι οτι αυτοι που το κανουν δουλεια σε μια αγγελια βαζουν 100 αντικειμενα ( γτ στην τελικη ειναι ιδιας κατηγοριας). Εσυ που θες να δωσεις 3-4 πραγματα που ειναι ασχετα μεταξυ τους δε μπορεις γτ δεν πανε στη ιδια κατηγορια και δε θα τα δουν αυτοι που ενδιαφερονται οποτε τα βαζεις 2-2 σε διαρκεια 7+ ημερων. Απο την αλλη ομως ετσι δε πνιγεται και η κατηγορια αγγελιων με σαβουρα ( μια βιδα, ενα καλωδιο, μια καρτα 30ετιας κλπ). Βαζεις αυτο που εχει οντως νοημα να μπει για να μη χασεις το οριο σου με τα πιο ανουσια αντικειμενα. Και πολλα αλλα θεματα που εχουν ζηζητηθει με τα χρονια εδω. Μια χαρα ειναι το συστημα ετσι. Μη το ψαχνεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ειναι οτι αυτοι που το κανουν δουλεια σε μια αγγελια βαζουν 100 αντικειμενα ( γτ στην τελικη ειναι ιδιας κατηγοριας). Εσυ που θες να δωσεις 3-4 πραγματα που ειναι ασχετα μεταξυ τους δε μπορεις γτ δεν πανε στη ιδια κατηγορια και δε θα τα δουν αυτοι που ενδιαφερονται οποτε τα βαζεις 2-2 σε διαρκεια 7+ ημερων. Απο την αλλη ομως ετσι δε πνιγεται και η κατηγορια αγγελιων με σαβουρα ( μια βιδα, ενα καλωδιο, μια καρτα 30ετιας κλπ). Βαζεις αυτο που εχει οντως νοημα να μπει για να μη χασεις το οριο σου με τα πιο ανουσια αντικειμενα. Και πολλα αλλα θεματα που εχουν ζηζητηθει με τα χρονια εδω. Μια χαρα ειναι το συστημα ετσι. Μη το ψαχνεις :P

Έχω δει αρκετές φορές με 100 διαφορετικά πράγματα πάντως, δες στα διάφορα! Έτσι κι αλλιώς αν κάνει κάποιος αναζήτηση θα το βγάλει σε όποια κατηγορία κι αν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...