Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγγελίες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας που λέγαμε για την αναζήτηση, καλό θα ήταν να βγει αυτός ο περιορισμός με τους δύο χαρακτήρες στην αναζήτηση αγγελιών. Προσπάθησα να ψάξω lg g4 για παράδειγμα και δεν γίνεται λόγω αυτού του περιορισμού!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μιας που λέγαμε για την αναζήτηση, καλό θα ήταν να βγει αυτός ο περιορισμός με τους δύο χαρακτήρες στην αναζήτηση αγγελιών. Προσπάθησα να ψάξω lg g4 για παράδειγμα και δεν γίνεται λόγω αυτού του περιορισμού!

 

Νομιζω η αδυναμια αναζητησης με λιγους χαρακτηρες ειναι σε ολα τα forum

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει και γω έχω νεύρα όταν ξυπνάω αλλά δεν κάνω έτσι!  :-)

 

Ω ρε πραγματικά έλεος. Θέμα νεύρων είναι;

Άλλη φαγούρα δεν είχα απ το αν θα μπει ο τόπος στις αγγελίες του insomnia, και δεν φτάνει που ασχολούμαστε μας την λέτε κιόλας.

Δεν θα κάτσω να ξαναεξηγήσω τον παραλογισμό της κατάστασης και την αγένεια με το να μην δίνεται τουλάχιστον μια απάντηση, πλέον εστιάζω στην αστεία πλευρά του ζητήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κανονιζεις με καποιον μια συναλλαγη, μιλας μαζι του στο τηλεφωνο, τα κανονιζετε για να συναντηθειτε αυριο για παραδειγμα, γιατι ετσι βολευει και τους δυο. Μετα απο λιγο σκαει μυνημα οτι το πουλησε απο καποιον που πηγε εκεινη την στιγμη.
Αυτος ο χρηστης πρεπει η δεν πρεπει να αξιολογηθει αρνητικα; Ξερω δεν εχει γινει καποια συναλλαγη και δεν θα πρεπει να βαλω καν αξιολογηση (και δεν κανω) αλλα καπως πρεπει να περαστει οτι ο συγκεκριμενος αλλα λες, αλλα συμφωνεις και αλλα κανει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κανονιζεις με καποιον μια συναλλαγη, μιλας μαζι του στο τηλεφωνο, τα κανονιζετε για να συναντηθειτε αυριο για παραδειγμα, γιατι ετσι βολευει και τους δυο. Μετα απο λιγο σκαει μυνημα οτι το πουλησε απο καποιον που πηγε εκεινη την στιγμη.

Αυτος ο χρηστης πρεπει η δεν πρεπει να αξιολογηθει αρνητικα; Ξερω δεν εχει γινει καποια συναλλαγη και δεν θα πρεπει να βαλω καν αξιολογηση (και δεν κανω) αλλα καπως πρεπει να περαστει οτι ο συγκεκριμενος αλλα λες, αλλα συμφωνεις και αλλα κανει.

Δεν πρέπει να αξιολογηθεί αρνητικά.

Συμβόλαιο υπέγραψε μαζί σου;

Προφανώς και αν θέλει σε ακυρώνει και συναλλάσσεται με άλλον για οποιονδήποτε λόγο. Αρκεί να είναι τυπικός και να σε ενημερώσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνουμε κατι μαζι, στο ενδιαμεσο αλλαζω γνωμη και σε ενημερωνω οτι το εδωσα. Τι σκατα μιλαγαμε αρχικα, τι συμφωνησαμε. Ολα αερας ειναι;

Παιζει να ειμαι εγω ζωο, γιατι μου εχει συμβει με αναμονη να χασω πωληση επειδη περιμενα αυτον που συμφωνησαμε ο οποιος τελικα λακισε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συμφωνουμε κατι μαζι, στο ενδιαμεσο αλλαζω γνωμη και σε ενημερωνω οτι το εδωσα. Τι σκατα μιλαγαμε αρχικα, τι συμφωνησαμε. Ολα αερας ειναι;

 

Παιζει να ειμαι εγω ζωο, γιατι μου εχει συμβει με αναμονη να χασω πωληση επειδη περιμενα αυτον που συμφωνησαμε ο οποιος τελικα λακισε

Koιτα, εγω ειμαι μαζι σου οσον αφορα το ηθικο κομματι ε, αλλα μου ερχεται το παρακατω σεναριο.

 

Σε κρεμαει ο RandomNickname και πουλαει αλλου το κινητο. Εσυ γραφεις "Αναξιοπιστος, ειπαμε θα μου το πουλησει και τελικα το εδωσε στον Χ"

Πετα απο κατω ο RandomNickname τη δικη του αρνητικη "Ειναι τρελος, δεν ειχαμε πει 100% πως θα το αγοραζε" ή "Με ειχε standby για να το σκεφτει" ή "Του ειχα πει πως προηγειται ο Χ που ειχαμε μιλησει προχθες" κ.ο.κ.

 

Και ερχομαι εγω που θα θελησω να συνεργαστω με τον RΝ ή με εσενα μετα. Αντε να βγαλω ακρη ποιος απο τους δυο ειναι ο τρελος ή ο αποφευκταιος. Γενικως, οταν παιζει το υποκειμενικο στοιχειο, ειναι δυσκολο να βγει πορισμα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το ιδιο προβλημα υπαρχει δυνητικα σε καθε συναλλαγη, οποτε τι; Να μην κανουμε καν συναλλαγες;
Πειθομαι παντως να το παιζω και εγω τρελιτσα, να κλεινω με τον καθενα και οταν προκυψει καποιος αλλο να το δινω, αφου εαν συμφωνουν ολοι, κανενα προβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνουμε κατι μαζι, στο ενδιαμεσο αλλαζω γνωμη και σε ενημερωνω οτι το εδωσα. Τι σκατα μιλαγαμε αρχικα, τι συμφωνησαμε. Ολα αερας ειναι;

 

Παιζει να ειμαι εγω ζωο, γιατι μου εχει συμβει με αναμονη να χασω πωληση επειδη περιμενα αυτον που συμφωνησαμε ο οποιος τελικα λακισε

 

Ποσο καιρο τον περιμενες? Αν σου ειπε για μετα απο μερες θα επρεπε να ζητησεις μια προκαταβολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα στις αγγελίες , στις διάφορες κατηγορίες να υπάρχει η δυνατότητα ειδοποιήσεων , όπως όταν έχεις συνδρομή σε κάποιο θέμα του φόρουμ. Δηλαδή πχ με ενδιαφέρει να βρω ένα μεταχειρισμένο MacBook , μόλις δημιουργηθεί καινούργια αγγελία στην κατηγορία αυτή , να μου έρχεται άμεσα ειδοποίηση στο email ή ακόμα καλύτερα στην εφαρμογή του κινητού

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

 

Γίνεται στις αγγελίες για κινητά, να βγεί η OnePlus και η Xiaomi απο τα Διάφορα,

και να μπούν κι αυτές μόνες τους σαν κατηγορίες please?

 

Είναι πλέον αρκετές οι συσκευές αυτες που διακινούνται, μήπως αξίζει μια εκ νέου κατηγοριοποίησή τους;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο τελευταιο συμφωνω και γω πρεπει να μπουν ξεχωριστες κατηγοριες αν ειναι ευκολο

 

επισης συμφωνω με το ορκ πιο πανω.εχει χαθει  ο λογος εδω μεσα(και οχι μονο.) λογια του αερα παντου και συμφωνιες που αλλαζουν 2 δευτερολεπτα μετα

 

χανεις πωληση επειδη ο αλλος(με αξιολογησεις κιολας) σε ακυρωνει επειδη ετσι του καπνισε.

 

 

Αντρικια λογια απο τα lidl

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση το να πουλάει κάποιος ένα προϊόν 20΅30% πάνω από την επίσημη τιμή του λόγω το ότι έχει έλλειψη στην αγορά είναι σύμφωνο με τους κανόνες του forum για τις αγγελίες ;

Αν ναι μπορεί να κάνει κάποιος αναφορά τις συγκεκριμένες αγγελίες;

Αναφέρομαι στις αγγελίες που κυκλοφορούν τελευταία με IPhone X.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ελεύθερη αγορά, "νόμος" προσφοράς/ζήτησης. 

 

Όπως δεν μπορείς να κάνεις τπτ γιατί πχ το Χ μαγαζί το έχει πιο ακριβά από το Υ μαγαζί...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...