Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγγελίες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θυμάμαι καλά ο Gio(ή ο Snoob) και ο paredwse. Αλλά λογικά είναι και άλλοι. (Και στην τελική μπορεί να θυμάμαι λάθος).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω πιστευω κανενας mod δεν ασχολειται με τις αγγελιες , εκτος και αν κανει καποιος αναφορα για καποια οποτε τη βλεπουν ολοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ε ναι, φαντάζεσαι τις κοιτάνε μία μία?

Τσάμπα για κανένα λόγο, θέλει βαρέα κι ανθυγιεινά αυτή η κατηγορία... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπάρχει συγκεκριμένος mod για τις αγγελίες;

Oλοι οι mods εχουν προσβαση. Κατατα, εννοειται πως τα reports ειναι απαραιτητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητο τηλεφωνο ρε παιδια στις αγγελιες, πως να το περασω να το καταλαβει ο αλλος οτι τα ΠΜ του φορουμ δεν ειναι Instant messager για να εχουμε αμεση επικοινωνια;
Φοβασαι μην σου κανουν πλακα επειδη εχεις ασχημες εμπειριες απο το σχολιο που σου γραφαν το κινητο στις τουαλετες με δωρεαν σεξουαλικες πραξει και δεν ξερεις πως ειναι να κανεις συναλλαγη με υπευθυνους ενηλικες και θες επικοινωνια μονο με τα ΠΜ; Καλως; Δεν θα πρεπει να εισαι εκει ομως και να απαντας αμεσα;

Ειναι επικοινωνια να σε ρωτανε κατι το πρωι να απαντας το μεσημερι, να δεχεσαι δευτερη απαντηση το απογευμα και το επομενο πρωι να απαντας, σε κανα μηνα θα εχει ολοκληρωθει η συναλλαγη και ολα καλα.

ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ οταν σας ζητανε αγοραστες, δεν θελουν να σαν την πεσουν ερωτικα, να συνενουηθουν για το προιον που πουλανε θελουν

Τα ειπα και ηρεμησα, ειμαι καλα, φευγω τωρα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, να δώσουμε κινητό για να μας παίρνει ο κάθε χασομέρης στην δουλειά, όταν τρώμε, όταν έχουμε λίγο ελεύθερο χρόνο στο σπίτι, όταν, όταν. Άσε, με ΠΜ και γρήγορη επικοινωνία εννοείται, σκάει email στο κινητό όταν έχεις μήνυμα. Εγώ προσωπικά κινητό δίνω όταν έχει κλείσει και το μέρος και η ώρα της συνάντησης, απλά για τα απρόοπτα που μπορεί να συμβούν όταν είναι και οι δύο στον δρόμο. Αλλά γενικά εγώ είμαι και περίεργος, έκανα party όταν έπιασαν οι εφαρμογές τύπου efood κτλ. :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που ήδη ετοιμάζεται η νέα πλατφόρμα, δεν υπάρχει λόγος να γίνει και επιπλέον δουλειά στην υπάρχουσα υποδομή μόνο για ένα μικρό διάστημα...

 

Έχουμε καμία ημερομηνία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει αρκετές φορές με 100 διαφορετικά πράγματα πάντως, δες στα διάφορα! Έτσι κι αλλιώς αν κάνει κάποιος αναζήτηση θα το βγάλει σε όποια κατηγορία κι αν είναι.

Η αναζητηση παντως εμενα δε με βοηθησε σε τιποτα εδω μεσα,ουτε οταν εψαχνα καποιο μελος,ουτε κατι στις αγγελιες.

Συνηθως οτι αγγελια βρισκω μεσω της αναζητησης εχει ξεπερασει τις 90 μερες.

Μονο μεσω  google ψαχνω πλεον,ειτε για μελη ειτε για αγγελιες.

Τραγικο αλλα αποτελεσματικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αναζητηση παντως εμενα δε με βοηθησε σε τιποτα εδω μεσα,ουτε οταν εψαχνα καποιο μελος,ουτε κατι στις αγγελιες.

Συνηθως οτι αγγελια βρισκω μεσω της αναζητησης εχει ξεπερασει τις 90 μερες.

Μονο μεσω  google ψαχνω πλεον,ειτε για μελη ειτε για αγγελιες.

Τραγικο αλλα αποτελεσματικο.

Στις αγγελίες εμένα πάει αρκετά καλά η αναζήτηση όποτε τη χρησιμοποιώ πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα μελη φανταζομαι οχι ε?

Όχι δεν το χρησιμοποιώ, συνήθως από αγγελία ή από μήνυμα πάω στο μέλος που θέλω. Έχω διαβάσει πολλές φορές ότι δεν λειτουργεί η αναζήτηση εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...