Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για παιχνίδι από 2 ή περισσότερα άτομα στο ίδιο PC [couch, co-op, vs, split screen]


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιχνίδια με αμάξια

 

καλησπερα ψαχνω παιχνιδια co-op(multiplayer-splitscreen)

διπλο δλδ για να παιζω με των αδερφο μου στο πσ μου,να αξιοπιησω την gtx g1 gaming 970 μου...καινουρια παιχνιδια αν γυνεται με ωραια γραφικα

ψαχνουμε παρομοια παιχνιδια σαν τα nfs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ψαχνω παιχνιδια co-op(multiplayer-splitscreen)

διπλο δλδ για να παιζω με των αδερφο μου στο πσ μου,να αξιοπιησω την gtx g1 gaming 970 μου...καινουρια παιχνιδια αν γυνεται με ωραια γραφικα

ψαχνουμε παρομοια παιχνιδια σαν τα nfs

Project Cars θα έλεγα και άν παίζει και τιμονιέρα ακόμα καλύτερα. 

Επίσης Grid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

μπορειτε να μου πειτε αν γνωριζετε παιχνιδια σαν και αυτα που ανεφερα στον τιτλο? 

 

εκτος απο ποδοσφαρακια.

Αν εννοεις couch co op με ενα pc και 2 παιχτες και ανω και οχι lan co op,τοτε τα πραγματα ειναι χλωμα.Επειδη εψαχνα και εγω παρομοια εχω βρει τα εξης που αξιζουν:mortal kombat 9-10,dead or alive 4,resident evil revelations 2,the cave,expendabros-broforce και νομιζω οχι σιγουρα οτι εχει local co op και το re6.Δες και steam,εχει πολλα indie.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα, υπάρχει δυνατότητα στους γνωστούς τίτλους παιχνιδιών για διπλό multiplayer όπως πχ στο playstation ? ( που χωρίζεται η οθόνη στα 2..)

Εννοείται με το ανάλογο gamepad (xbox for windows απ'οτι διαβάζω είναι η καλύτερη περίπτωση).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα..εν συντομια..

ψαχνω παιχνιδι rpg/action που να εχει co-op. Οχι online, co-op απτο ιδιο pc με κλασσικα 2 controllers.

 

 

κατι τετοιο οπως και τα παλια x-men που ειχαν co-op,απλα πιο καινουργιο γιατι δεν εχω ασχοληθει σε τετοιου τυπου games τον τελευταιο καιρο.

 

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης και το Resident Evil Revelations 2 υποστηρίζει co-op σε split-screen.

τα split screen κατα τη γνωμη μου ειναι να τα παιζεις σε μεγαλες οθονες/τηλεορασεις τωρα στο pc σε 24αρη monitor δεν θα συνιστουσα split screen.

αν αραζεις και 2 μετρα μακρια απο την οθονη θα σου βγουν τα ματια.

 

προτιμω δηλαδη κατι σε hack n slash action που ειναι shared η οθονη και για τους δυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα split screen κατα τη γνωμη μου ειναι να τα παιζεις σε μεγαλες οθονες/τηλεορασεις τωρα στο pc σε 24αρη monitor δεν θα συνιστουσα split screen.

αν αραζεις και 2 μετρα μακρια απο την οθονη θα σου βγουν τα ματια.

 

προτιμω δηλαδη κατι σε hack n slash action που ειναι shared η οθονη και για τους δυο

 

Καλά ναι. Εγώ προσωπικά σε τηλεόραση το παίζω και το ευχαριστιέμαι. σε 23/24 ίντσες είναι κουραστικό το split-screen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ρε παιδια πάρει χειριστήρια Xbox One.

Θέλω προτάσεις για ωραία δίπλα games όχι με σκοτωμούς ντε και καλά ... στρατηγικής ..racing οτιδήποτε...ακούω προτάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...