Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, καταντάει ανούσιο να λογομαχείτε εδώ στο forum για το πόσο πρέπει να τιμολογηθεί σε αγγελία η συσκευή. Ο καθένας το πουλάει σε ότι τιμή θέλει, δε μπορεί κανείς να πει τίποτα. 'Αλλωστε κάτι τέτοιο δε γίνεται κάθε μέρα ώστε να υπάρχει κάποιος νοητός κώδικας τιμολόγησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αδερφε μου παρε πιο πολλα και χαρισετα εσυ........ εγω απαντησα στο αλλο ποστ... και οταν χαριζεις παρε με τηλ να μου δωσεις το ενα...

δεν μιλαει κανεις για χαρισμα.αλλα απο την στιγμη που σου δινει ο αλλος αποδειξη 130 ευρω και ζηταει 250 ειναι παρανομο.ενα κινητο που αγοραστηκε παλιοτερα με αποδειξη 300 ευρω εχει δικαιωμα ο πωλητης να στο δωσει 280 γιατι θα σου δωσει και μια αποδειξη 300 ευρω.για μενα το συγκεκριμενο κινητο καποιος που το αγορασε 400 ευρω πιο παλια και εχει αποδειξη για 400 ευρω πολυ σωστα θα κανει να το πουλησει 300

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μια καταγγελια κατι τετοιοι τυποι θα κλαινε μετα.κοπηκε αποδειξη για 129 ευρω?τελος.το πουλαει αν δεν το θελει 129 και δεν υπαρχει κατι το παρανομο.ουσιαστικα ο νεος αγοραστης πληρωνει την βονταφον και το κρατος εχει παρει κανονικα το φπα για τα 129 ευρω.οταν το πουλαει ομως 300 ξαφνικα κινουνται 170 ευρω μαυρα για τα οποια δεν εχει πληρωθει φπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μίλησα εγώ για χαρίσματα?

Εγώ είπα ότι είναι ΓΎΦΤΟΣ όποιος αγόρασε το κινητό μόνο και μόνο για να το πουλήσει με καπέλο

Βασικά γύφτος είναι αυτός που ενημερώθηκε απο το insomnia για την προσφορά, στέρησε το κινητό απο συμφορουμήτες για κέρδος και στο καπάκι το πουλάει στις αγγελίες του ιδίου site..

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μια καταγγελια κατι τετοιοι τυποι θα κλαινε μετα.κοπηκε αποδειξη για 129 ευρω?τελος.το πουλαει αν δεν το θελει 129 και δεν υπαρχει κατι το παρανομο.ουσιαστικα ο νεος αγοραστης πληρωνει την βονταφον και το κρατος εχει παρει κανονικα το φπα για τα 129 ευρω.οταν το πουλαει ομως 300 ξαφνικα κινουνται 170 ευρω μαυρα για τα οποια δεν εχει πληρωθει φπα

 

 

Τώρα πλάκα κάνετε???

Δλδ επειδή εμείς δεν πήραμε ο άλλος δεν έχει δικαίωμα να το πουλήσει όσο είναι η τρέχουσα τιμή της αγοράς σωστά ??

Αυτός που το πήρε πριν μια εβδομάδα στα 300+ με απόδειξη τι είναι ο Μ@@@@Σ της υπόθεσης ???

 

Ας τα πάρουμε πρώτα και μετά βλέπουμε αν θα τα πουλήσουμε και πόσο  :devil:   :devil:   :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον bill987, Δεν είναι ζήτημα προς συζήτηση και πλατειασμούς. Η πώληση από αγγελία δεν έχει να κάνει με τίποτα τυπικό, θες 400? θες 100€? το ένα και ατο αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πλάκα κάνετε???

Δλδ επειδή εμείς δεν πήραμε ο άλλος δεν έχει δικαίωμα να το πουλήσει όσο είναι η τρέχουσα τιμή της αγοράς σωστά ??

Αυτός που το πήρε πριν μια εβδομάδα στα 300+ με απόδειξη τι είναι ο Μ@@@@Σ της υπόθεσης ???

 

Ας τα πάρουμε πρώτα και μετά βλέπουμε αν θα τα πουλήσουμε και πόσο  :devil:   :devil:   :devil:

φιλε ειναι απλο αυτο που λεω.ο αλλος που το πηρε 300 ευρω να μου το πουλησει 250 γιατι θα μου δωσει αποδειξη για 300 ευρω.σε περιπτωση που χαλασει το κινητο επειδη πλεον δεν βγαινει και δεν θα χουν να σου δωσουν καινουριο θα μου δωσει ενα ωραιο πιστοτικο η βονταφον 300 ευρω και θα παρω κατι εξισου καλο.αν μου δωσει αποδειξη 129 ευρω ο αλλος και πληρωσω εγω 300 ευρω και γινει το ιδιο θα παρω ενα πιστωτικο 129 ευρω ενω πληρωσα 300 για την αγορα και δεν θα μπορω να το κανω τιποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά γύφτος είναι αυτός που ενημερώθηκε απο το insomnia για την προσφορά, στέρησε το κινητό απο συμφορουμήτες για κέρδος και στο καπάκι το πουλάει στις αγγελίες του ιδίου site..

Αυτό ακριβώς. Το κινητό το στερήθηκαν άνθρωποι που το ήθελαν για να το χρησιμοποιήσουν οι ίδιοι και έρχεται ο άλλος να μας πει πόσο καλά κάνουν και μπλα μπλα. Ο άλλος σκαρφίστηκε ολόκληρη ιστορία για μια γκόμενα που δεν ήξερε ο γκόμενος της οτι η άλλη είναι Isheep και της πήρε κινητό android με 4.7 ίντσες.

 

Εγώ το χώνεψα οτι δεν θα το παραλάβω και ρίχνω το φταίξιμο σε εμένα που αντιλήφθηκα αργά την ευκαιρία και έβαλα για παραλαβή από το κατάστημα αλλά βλέπω άλλους που έχουν παραγγείλει πριν απο μένα που δεν παρέλαβαν και κάτι εξυπνάκιδες βάζουν τα κινητά σε αγγελίες γιατί... έτσι. Δεν ξέρανε μωρέ αν θα τους βολέψει ένα τετραπύρηνο με krait και 2gb ram και το μετανιώσανε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ειναι απλο αυτο που λεω.ο αλλος που το πηρε 300 ευρω να μου το πουλησει 250 γιατι θα μου δωσει αποδειξη για 300 ευρω.σε περιπτωση που χαλασει το κινητο επειδη πλεον βγαινει και δεν θα ζουν να σου δωσουν καινουριο θα μου δωσει ενα ωραιο πιστοτικο η βονταφον 300 ευρω και θα απρω κατι εξισου καλο.αν μου δωσει αποδειξη 129 ευρω ο αλλος και πληρωσω εγω 300 ευρω και γινει το ιδιο θα παρω ενα πιστωτικο 129 ευρω ενω πληρωσα 300 για την αγορα και δεν θα μπορω να το κανω τιποτα

 

Σωστός, όμορφα και ωραία δεν αγοράζεις από αυτόν που το πουλάει 300+  και είμαστε όλοι ευχαριστημένοι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχουν τα παιδιά ρε

Μακάρι στην επόμενη προσφορά να πάρει ΌΛΑ τα κομμάτια ένας επιχειρηματίας/σκρουτζομάγαζο και να τα πουλήσει εκείνος με καπέλο 10-20%
Από το 70-100% των συμφορουμιτών καλύτερα θα είναι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχουν τα παιδιά ρε

Μακάρι στην επόμενη προσφορά να πάρει ΌΛΑ τα κομμάτια ένας επιχειρηματίας/σκρουτζομάγαζο και να τα πουλήσει εκείνος με καπέλο 10-20%

Από το 70-100% των συμφορουμιτών καλύτερα θα είναι

εννοειτε οτι ειναι καλυτερα γιατι θα μου δωσει αποδειξη για οσο πληρωσω.ετσι αν γινει η στραβη τοσα λεφτα αγορες θα κανω απο το μαγαζι.το θεμα ειναι οτι ο αλλος θελει να βγαλει κερδος αλλα ο αγοραστης ειναι ο ξεκρεμαστος της υποθεσης.αντε να πεις να δωσεις 40-50 ευρω παραπανω απο τα 129 για τον κοπο του οκ.αν χαλασει θα παρεις πιστωτικο 129 και θα χεις χασουρα 40-50 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε σίγουροι ότι ισχύει αυτό με το πιστωτικό; 2 χρόνια εγγύηση από την LG έχει το κινητό, είναι δυνατόν να σου δώσουν 129€ και να πας στη Vodafone να πάρεις κάτι άλλο με αυτό το ποσό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν εισαι μεσα στην περιοδο DOA τοτε δικαιουσαι να παρεις πισω τα χρηματα σου.

Βεβαια πολλα καταστηματα το παιζουν παπιες και σου δινουν πιστωτικο.

Αν ξερεις ομως τα δικαιωματα σου, με λιγη φωνη παραπανω παιρνεις πισω το ποσο που πληρωσες αρχικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...