Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To σαββατο παρηγγειλα μεσω eshop και γω το lg optimus g για παραλαβη απο το καταστημα των αμπελοκήπων. αργοτερα ενημερωσα και εναν φιλο μου για την προσφορα και με τον ιδιο τροπο παρηγγειλε τη συσκευη για παραλαβη απο το ιδιο καταστημα. σημερα παρελαβε τη συσκευη του αλλα εγω οχι παρολο που η παραγγελια μου καταχωρηθηκε νωριτερα. Θα παω και ο ιδιος αθριο απο το καταστημα αλλα αν δεν βρεθει λυση παιρνω της 4 γραμμες που εχω στην εταιρια σας και δεν με ξαναβλεπετε...

αυτη ειναι περιπτωση παιδιου απο το facebook κατι παιζειιιιιιιιιιιιιι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχει καταχωρηθει παραγγελια δεν μπορει να μετραει. Εκει με το καταστημα πρεπει να τα βαλεις.

Γιατι λες να μην εχει καταχωρηθει η παραγγελια?

Μια χαρα εχει καταχωρηθει η παραγγελια σε οσους την εχουν κανει τηλεφωνικα.

 

Οποτε μετρανε κι αυτοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τηλεφωνικη παραγγελια εκανα και με πηρανε χθες απο το καταστημα για να πουν για το  lumia....

Αυτο κανονικα δεν πρεπει να μετραει οτι εφαγες ακυρο και δεν παρελαβες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηδη μαζευτηκαν 20 ατομα. σκεφτειτε ποσοι ειναι (τηλεφωνικα, που δεν γραφουν εδω, που γραφουν και απλα μετα την απογοητευση δεν ξαναμπηκαν στο θεμα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έκανα και τηλεφωνική και μου είπαν από το κατάστημα ότι δεν τους πήρα ποτέ μετράω? :ph34r:

(btw μια φίλη ενδιαφέρεται για το Lumia 820 με 129 στην Λάρισα αν κάποιος μπορεί να μας εξυπηρετήσει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι λες να μην εχει καταχωρηθει η παραγγελια?

Μια χαρα εχει καταχωρηθει η παραγγελια σε οσους την εχουν κανει τηλεφωνικα.

 

Οποτε μετρανε κι αυτοι?

Αν την ωρα που εδιναν τα στοιχεια του ο υπαλληλος τα περναγε κανονικα στο συσστημα και δεν τα εγραφε σε χαρτακι,ναι μετρανε. αν και θα πρεπε να περιμενουν ο υπαλληλος να τους δωσει καποιο αριθμο παραγγελιας (εκτοσ αν λειτουργει διαφορετικα ο τροπος που την καταχωρουν στο δικο τους υπολογιστη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα παραγγελία σάββατο από κατάστημα και χθες με πήρανε να μου πουν πως δεν θα εκτελέσουν καμία και μου πρότειναν το 820, κλασική vodafone , καλά έκανα και έφυγα πριν καιρό προς Wind  μεριά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν την ωρα που εδιναν τα στοιχεια του ο υπαλληλος τα περναγε κανονικα στο συσστημα και δεν τα εγραφε σε χαρτακι,ναι μετρανε. αν και θα πρεπε να περιμενουν ο υπαλληλος να τους δωσει καποιο αριθμο παραγγελιας (εκτοσ αν λειτουργει διαφορετικα ο τροπος που την καταχωρουν στο δικο τους υπολογιστη)

Φυσικα μιλαμε γι'αυτους που εχουν καταχωρηθει στο συστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...