Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πανω απο 50 μπορει και εως 100 συσκευες να ειναι...

 

βέβαια έχε υπόψη σου ότι πρέπει να παίζει και πολύ τρολάρισμα.

όπως και να έχει, όσοι και να είναι, μακάρι να παραλάβουν όλοι και να τελειώνει ευχάριστα το θέμα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βέβαια έχε υπόψη σου ότι πρέπει να παίζει και πολύ τρολάρισμα.

όπως και να έχει, όσοι και να είναι, μακάρι να παραλάβουν όλοι και να τελειώνει ευχάριστα το θέμα....

Και εγω μια απο τα ιδια...δεν παραλαμβανουμε..φαγαμε ακυρο ενω ειχαμε κανονικα κωδικο παραγγελιας...και περιμενουμε να δουμε εδω και μερες τι θα γινει..

Ειναι τοσο δυσκολο να το κατανοησετε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα πω και εγώ ότι σήμερα απο το κατάστημα που εχω επιλέξει για να γίνει η παραλαβή  υπάλληλος μου επιβεβαίωσε οτι η παραγγελία υπάρχει κανονικά στο σύστημα και έχει καταχωρηθεί και πως σαφώς η εταιρία είναι υποχρεωμένη να αποστείλει το κινητό. Με λίγα λογία διαψεύστηκε πανηγυρικά ο υπάλληλος που μου απάντησε στο Fb ότι δεν έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία μου, το κινητό έπρεπε να έχει καταφθάσει έως σήμερα άλλα δεν έχουν στείλει τίποτα, και επειδή μου έδειξαν τις παραλαβές μέχρι την παρασκευή ούτε αναμένεται έως τότε.

15. 1194xxx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό!

Ολος αυτός ο ξεσηκωμός για 12 άντε ας ειναι και 15 άτομα. Που τελικά μπορεί (& μακάρι!) να παραλάβουν κι αυτοί.

 το οτι έδωσα 30 λιρες στο αμαζον για sd, θηκη και screen saver και θα παρω τα α@@@ μου δεν με νιαζει και τόσο.Το ότι αναγκάζομαι να διαβάζω και τις μ@@@@ που γράφεις στοιχιζει περισοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 το οτι έδωσα 30 λιρες στο αμαζον για sd, θηκη και screen saver και θα παρω τα α@@@ μου δεν με νιαζει και τόσο.Το ότι αναγκάζομαι να διαβάζω και τις μ@@@@ που γράφεις στοιχιζει περισοτερο.

 

Την sd τη χρησιμοποιείς και αλλού

Για τη θήκη και το screen protector καλά να πάθεις, άλλη φορά να περιμένεις να πάρεις το κινητό στα χέρια σου

 

Και γω έχω παραγγήλει θήκη, screen protectors

Καλά να πάθω B) 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω παραγγείλει από ίντερνετ κανονικά  με κωδικό παραγγελίας 11940χχ 

και παραλαβή από κατάστημα vodafon Γ.ΘΕΟΤΟΚΗ 23 ΚΕΚΡΥΡΑ και ακόμα τίποτα, καμιά ιδιοποίηση 


εγώ έχω παραγγείλει από ίντερνετ κανονικά  με κωδικό παραγγελίας 11940χχ 

και παραλαβή από κατάστημα vodafon Γ.ΘΕΟΤΟΚΗ 23 ΚΕΚΡΥΡΑ και ακόμα τίποτα, καμιά ιδιοποίηση 

 

εγώ έχω παραγγείλει από ίντερνετ κανονικά  με κωδικό παραγγελίας 11940χχ 

και παραλαβή από κατάστημα vodafon Γ.ΘΕΟΤΟΚΗ 23 ΚΕΚΡΥΡΑ και ακόμα τίποτα, καμιά ιδιοποίηση 

 

 

16 11940χχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όλο αυτό για 12 άτομα?

Πρεπει να ειμαστε γυρω στο #17 -> 119436Χ (ας μου βρει καποιος τον αριθμο που ελεγε οτι παρελαβε και ειναι μεγαλυτερος απο τον δικο μου, αν δε με απατα η μνημη μου πρεπει να ηταν 119437Χ)

Φοβερό!

Ολος αυτός ο ξεσηκωμός για 12 άντε ας ειναι και 15 άτομα. Που τελικά μπορεί (& μακάρι!) να παραλάβουν κι αυτοί.

Ισα-ισα, οσο λιγοτερα ειναι τα ατομα που εχουν φαει ακυρο ΤΟΣΟ μεγαλυτερη ΞΕΦΤΙΛΑ ειναι για κοτζαμ βονταφον να ξεφτιλιζεται και να διασυρεται τοσες μερες χωρις σοβαρη και υπευθυνη αντιμετωπιση. Να ειχε 10.000 τεμαχια ανεκπληρωτα να το συζηταγαμε αλλα για ... 10-20????

Για τις επιδοτησεις που λεει καποιος ειναι ακυρος, τα 'δωρα' απο επιδοτησεις εχουν πληρωθει και μαλιστα πανακριβα στο ελλαντα απο τα συμβολαια.

 

ΥΓ. Καλα ρε σεις ουτε μια 2ωρη σταση εργασιας για το ματσακι δεν κανατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος δεν έχει facebook και δεν έχει λογαριασμό στο Myaccount της Vodafone... πως μπορεί να δει την εξέλιξη της παραγγελίας του?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος δεν έχει facebook και δεν έχει λογαριασμό στο Myaccount της Vodafone... πως μπορεί να δει την εξέλιξη της παραγγελίας του?

 

Ευχαριστώ.

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/loadOrderTracking.action?null

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοίτα σε αυτές τις περιπτώσεις το παίζεις κορώνα η γράμματα ....εγω καινούριο κινητό απο άτομο δεν αγοράζω ...μονο δεύτερο χέρι και μονο σε καλη τιμή. Να προσέχετε τι και απο που αγοράζετε.

 

Ωραία. Εσύ που το πήρες πόσο σκέφτεσαι να το δώσεις έπειτα απο ολα αυτά ;

Ανεφερα καπου οτι θελω να το πουλησω και δεν το θυμαμαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...