Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είστε σίγουροι ότι ισχύει αυτό με το πιστωτικό; 2 χρόνια εγγύηση από την LG έχει το κινητό, είναι δυνατόν να σου δώσουν 129€ και να πας στη Vodafone να πάρεις κάτι άλλο με αυτό το ποσό;

αυτο μονο σε περιπτωση που πχ σου βγαλει σε λιγο καιρο προβλημα η συσκευη.καινουρια δεν υπαρχει να σου δωσουν γιατι η lg σταματησε να την βγαζει οποτε αν δεν διορθωνεται στο service θα παρεις πιστωτικο οσο λεει η αποδειξη αγορας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το σκίσατε το θέμα. Ελεύθερη αγορά έχουμε οσο θες πουλάς οσο θες αγοράζεις. Πιστωτικό γιατί να πάρεις αν χαλάσει ; ζητάς καινούριο η σου φτιάχνουν το υπάρχων. Δηλαδή μερικοί είστε πολύ ζηλιαριδες που κάποιοι θα βγάλουν κέρδος. Τι να πω....Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οποιος ψαχνει το 8s και μενει αθηνα εχω κλεισει ηδη ενα.παμε μαζι και το παιρνει οσο κανει..γιατι μαλλον θα παρω το 820 που εκλεισα σημερα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να εχω συμμετασχει καθολου η να εχω ασχοληθει με την προσφορα θελω να πω το εξης, σχετικα με αυτους που λενε οτι καλα κανουν και πουλανε το κινητο 200-250€ στις αγγελιες.

Οι προσφορες απο τα μαγαζια δεν γινονται για να εφμανιστει ο καθε τυχαρπαστος κερδοσκοπος και να βγαλει το κατιτις του, εις βαρος αλλων μαλιστα. κατα δευτερον η αλλη μπουρδα που ακουστηκε ειναι οτι αφου η συσκευη αξιζει 300€ στα σκρουτζομαγαζα δεν μπορουμε να την πουλησουμε 120€. Η συσκευη αξιζει οσο λεει η αποδειξη. αυτοι ειμαστε ομως αυτα τα μαγαζια μας αξιζουν. 

ποσα απο αυτα που σου χαρισανε η που ειχαν μηδενικη αποδειξη τα χαρισε η πηρες αυτο που εγραφε η αποδειξη? Και το αλλο( Η συσκευη αξιζει οσο λεει η αποδειξη.) απο ποτε ισχυει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχετε παρει πολυ σοβαρα καποιοι που δεν σηκωνετε ουτε την πλακα.. Εμενα,μονο αυτοι που πηραν 5-6 για να τα πουλησουν και το στερησαν απο ατομα του φορουμ που το θελαν για αυτους, με ενοχλουν.φορουμ εχει το νοημα παρεας, οπως σας βοηθαει ο ts να παρετε κατι σε προσφορα βοηθηστε και εσεις με την σειρα σας τους συμφορουμιτες να παρουν και αυτοι, αν παρετε 10 δεν βοηθατε και την επομενη φορα θα δει καποιος μια προσφορα και θα την κρατησει για την παρτυ του και δεν θα ρισκαρει μηπως δεν παρει ουτε αυτος με τους απλιστους εδωμεσα

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει νοημα αυτη η μετρηση. Και απο την αναποδη πλευρα να το βαλεις δηλ ποσοι το πηραν παλι 12 ατομα θα μαζεψεις . ειναι πολυ παραπανω που ειτε δεν γραφουν ειτε εχουν απογοητευτει ειτε δεν χρησιμοποιουν το σιτε. εγω ξερω 7 ατομα διαφορετικα που εκαναν αιτηση και δεν το πηρε κανενας αλλα κανενας απο αυτους δεν διαβαζει εδω τα μνμ (μονο εγω το πηρα απο αυτους)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκίσατε το θέμα. Ελεύθερη αγορά έχουμε οσο θες πουλάς οσο θες αγοράζεις. Πιστωτικό γιατί να πάρεις αν χαλάσει ; ζητάς καινούριο η σου φτιάχνουν το υπάρχων. Δηλαδή μερικοί είστε πολύ ζηλιαριδες που κάποιοι θα βγάλουν κέρδος. Τι να πω....Ελλάδα.

ρε φιλε καινουριο δεν προκειτε να σου δωσουν γιατι πολυ απλα δεν εχουν.δεν το παραγει πλεον η lg το συγκεκριμενο κινητο.αν χαλασει δηλαδη και δεν διορθωνεται αναγκαστικα παιρνεις πιστωτικο με το οποιο δεν αγοραζεις τιποτα σοβαρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το σκίσατε το θέμα. Ελεύθερη αγορά έχουμε οσο θες πουλάς οσο θες αγοράζεις. Πιστωτικό γιατί να πάρεις αν χαλάσει ; ζητάς καινούριο η σου φτιάχνουν το υπάρχων. Δηλαδή μερικοί είστε πολύ ζηλιαριδες που κάποιοι θα βγάλουν κέρδος. Τι να πω....Ελλάδα.

ρε φιλε καινουριο δεν προκειτε να σου δωσουν γιατι πολυ απλα δεν εχουν.δεν το παραγει πλεον η lg το συγκεκριμενο κινητο.αν χαλασει δηλαδη και δεν διορθωνεται αναγκαστικα παιρνεις πιστωτικο με το οποιο δεν αγοραζεις τιποτα σοβαρο
Ε κοίτα σε αυτές τις περιπτώσεις το παίζεις κορώνα η γράμματα ....εγω καινούριο κινητό απο άτομο δεν αγοράζω ...μονο δεύτερο χέρι και μονο σε καλη τιμή. Να προσέχετε τι και απο που αγοράζετε.

<p>Δεν εχει νοημα αυτη η μετρηση. Και απο την αναποδη πλευρα να το βαλεις δηλ ποσοι το πηραν παλι 12 ατομα θα μαζεψεις . ειναι πολυ παραπανω που ειτε δεν γραφουν ειτε εχουν απογοητευτει ειτε δεν χρησιμοποιουν το σιτε. εγω ξερω 7 ατομα διαφορετικα που εκαναν αιτηση και δεν το πηρε κανενας αλλα κανενας απο αυτους δεν διαβαζει εδω τα μνμ (μονο εγω το πηρα απο αυτους)</p>

 

Ωραία. Εσύ που το πήρες πόσο σκέφτεσαι να το δώσεις έπειτα απο ολα αυτά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όλο αυτό για 12 άτομα?

Φοβερό!

Ολος αυτός ο ξεσηκωμός για 12 άντε ας ειναι και 15 άτομα. Που τελικά μπορεί (& μακάρι!) να παραλάβουν κι αυτοί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό!

Ολος αυτός ο ξεσηκωμός για 12 άντε ας ειναι και 15 άτομα. Που τελικά μπορεί (& μακάρι!) να παραλάβουν κι αυτοί.

πανω απο 50 μπορει και εως 100 συσκευες να ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...