Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πω παλι κατι σχετικα με τισ τιμες που τα πουλανε, πουλησα το 5αρι μου πριν κανενα μηνα, ειδα την προσφορα και πηρα ΕΝΑ ( εχει ερθει το δικο μου, του αδερφου μου δεν εχει ερθει) με την σκεψη να το κρατησω λιγο καιρο ωστε να βρω κανενα μτχ 5s σε καλη τιμη ( για του λογου το αληθες η αγγελια ζητησης http://www.insomnia.gr/classifieds/apple/iphone/205890-%CE%B6%CE%B7%CF%84%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B1%CE%B9-iphone-5s-gold-16gb/ ).

Το lg δεν το εχω ανοιξει ακομα γιατι ειμαι σε σκεψη αν θα το πουλησω η θα το κρατησω.

Αν καποιο παιδι μου βρει το περιεχομενο της αγγελιας μου στα 450 θα του κανω δωρο το lg σφραγισμενο!!!

Για πειτε στην θεση μου ποσο θα το βαζατε αγγελια??? (αν αποφασισω να το δωσω τελικα)

 

Βρε φιλος καταλαβαινεις γιατι φωναζουμε ??

Οχι γιατι δεν ειχε ενα μυριο συσκευες αλλα γιατι ενω πηραμε κωδικο παραγγελιας ( σε αλλους εγινε κανονικα χρεωση στην πιστωτικη καρτα) και πηραμε τα @@@@@ μας!!

Για αυτο τον λογο και για τιποτε αλλο !!!!!!

Που βρισκεις το λαθος, αν δεν ειχαμε προλαβει σιγα μην ασχολουμασταν αλλο .....

Το γραψα αδερφε. Ελληνικα μιλαω. Σε αυτες τις περιπτωσεις αναφερομαι οταν μιλαω για προτεραιοτητα. Αφου εγινε η παραγγελια, επρεπε να τηρηθει προτεραιοτητα για ολους. Καπου τα καναν σκατα. Αλλα προτεραιοτητα καταχωρησης. Οχι προτεραιοτητα παραγγελιας απο τηλεφωνο, ΓΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ μετεπειτα.... να καταλαβαινομαστε.

 

Οσο για το ερωτημα που θετεις, αν θες να βγαλεις κερδος εστω και μικρο, και να εισαι και οσο γινεται τιμιος, προτεινω  ταβανι 150- 180 ευρω. Και πολλα λεω. Καθαρα σαν επιβραβευση προς εσενα, και να επωφεληθει και το αλλο παιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν βρεις 5s με 450 πεσμου να παρω 4 :-D

Χε χε ελπιζω να καταλαβες πως το εγραψα :D :D

Το γραψα αδερφε. Ελληνικα μιλαω. Σε αυτες τις περιπτωσεις αναφερομαι οταν μιλαω για προτεραιοτητα. Αφου εγινε η παραγγελια, επρεπε να τηρηθει προτεραιοτητα για ολους. Καπου τα καναν σκατα. Αλλα προτεραιοτητα καταχωρησης. Οχι προτεραιοτητα παραγγελιας απο τηλεφωνο, ΓΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ μετεπειτα.... να καταλαβαινομαστε.

 

Οσο για το ερωτημα που θετεις, αν θες να βγαλεις κερδος εστω και μικρο, και να εισαι και οσο γινεται τιμιος, προτεινω  ταβανι 150- 180 ευρω. Και πολλα λεω. Καθαρα σαν επιβραβευση προς εσενα, και να επωφεληθει και το αλλο παιδι.

Μα αν προσεξεις οσοι γραφουμε πλεον με κωδικους παραγγελιας ειμαστε!!

 

Ειπα δεν θελω να βγαλω κερδος, το 5ς θελω να παρω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε bill987 δώσ' το στον αδερφό σου

 

Εdit: Να δω πότε θα με πάρουν για την "αντιπρόταση"

Το lumia 820 πάντως είναι μη διαθέσιμο για την ώρα, μπορεί να το γλιτώσουμε και να μας προτείνουν κάνα όντως ισάξιο μετά από τόσο κράξιμο στο facebook

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε bill987 δώσ' το στον αδερφό σου

Του ειπα 280 αλλα δεν ψηνεται!!!!

 

Χεχεχεχε ( δεν βγαζει τα emoticons στο κινητο, τον διαολακο ηθελα να βαλω)

 

 

Παιδες καληνυχτα δουλευουμε το πρωι, συνεχιζουμε την γκρινια για την vodafone αυριο παλι !!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα ευχαριστω στον TS και απο εμένα , πηρα το Desire X τελικα  , το Optimus δεν το προλαβα :-(  .

 

το  HTC windows 8s εχει μηπως πιο ευκολο interface  για ας πουμε ηλικιωμένους ? αν ειναι ισως το παρω για τον πατερα μου :-( .

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενα ευχαριστω στον TS και απο εμένα , πηρα το Desire X τελικα  , το Optimus δεν το προλαβα :-(  .

 

το  HTC windows 8s εχει μηπως πιο ευκολο interface  για ας πουμε ηλικιωμένους ? αν ειναι ισως το παρω για τον πατερα μου :-( .

 

 

ειναι πιο ευκολα για μεγαλους ανθρωπους με τα "πλακακια" που εχουν σαν interface

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Της @τανας το μαγγανι γινετε εκει στην vodafone...

Εχουυμε και νεα εκδοχη για την αντιπρόταση αυτη την φορα στο twitter

 

ερωτηση:

@Vodafone_GR Η αντιπρόταση που λέγεται οτι θα κανει η vodafone σε όσους δεν έδωσε τη συσκευή lg πότε θα γίνει και ποιός θα μας ειδοποιήσει

 

απαντηση:

Καλησπέρα @Evths .Η επικοινωνία θα γίνει από το σημείο που ζήτησες να παραλάβεις.^ΚΚ

 

Aυτο ειναι μαλλον κακο νεο,,, (γιατι αν πουν στα καταστηματα "δινετε αυτο και τερμα" ο,τι και να λεμε εμεις εκει ακρη δε θα βγαλουμε)

Το lumia 820 πάντως είναι μη διαθέσιμο για την ώρα, μπορεί να το γλιτώσουμε και να μας προτείνουν κάνα όντως ισάξιο μετά από τόσο κράξιμο στο facebook

Αυτο ειναι μαλλον καλο σεναριο. Κι εγω οταν ειδα να φευγει αμεσως το πρωι το 820 ψιλοαναθαρρησα γιατι πιστευω οτι τους τελειωσαν και δε μπορουν να το πλασαρουν πλεον, το γεγονος δε οτι ολη τη μερα σημερα και κανεις δεν ειχε τηλεφωνο απο τα κεντρικα μαλλον ενισχυει το σεναριο αυτο, τωρα τα "επισημα 820 σε αντικατασταση του LG" που και εγω ανακοινωσα σημερα μαλλον αφορα την "γραμμη" που εφυγε χτες απο τα κεντρικα για να φτασει σε μας σημερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενα ευχαριστω στον TS και απο εμένα , πηρα το Desire X τελικα  , το Optimus δεν το προλαβα :-(  .

 

το  HTC windows 8s εχει μηπως πιο ευκολο interface  για ας πουμε ηλικιωμένους ? αν ειναι ισως το παρω για τον πατερα μου :-( .

 

 

Πιο ευκολο λειτουργικο δεν παιζει να υπαρχει.

Ολα και ολα 2 πραγματα εχουν τα wp8.

Και εγω στον πατερα μου το εδωσα το 8s.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενα ευχαριστω στον TS και απο εμένα , πηρα το Desire X τελικα  , το Optimus δεν το προλαβα :-(  .

 

το  HTC windows 8s εχει μηπως πιο ευκολο interface  για ας πουμε ηλικιωμένους ? αν ειναι ισως το παρω για τον πατερα μου :-( .

 

 

Ναι γενικά είναι πιο εύκολα τα Win8 από τα android , αλλά τίποτα δεν κερδίζει σε ευκολία

 

το big launcher

 

οπότε δοκίμασε το στο Desire, δειξτου το και αποφάσισε. Υπόψιν ενώ γενικά είναι πιο εύκολο, αν δεν βλέπει καλα έχει γενικά πολλά μικρά γράμματα και εικονίδια το Win8 και ίσως τον κουράσουν.

 

Στο θέμα μας τώρα, πήρα στο 13830 και μου είπαν πως η επίσημη γραμμή είναι πως θα με πάρουν μέχρι την άλλη βδομάδα για να προτείνουν εναλλακτική . Δεν με ενοχλεί να περιμένω αρκεί να είναι κάτι αξιόλογο ... Υπομονή μας λοιπόν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο θα κάνω γιατί από ότι βλέπω πρέπει να είναι μητρική πλακέτα γιατί μόλις το κάνω επανεκκίνηση η ώρα μηδενίζει...

Τέλος πάντων θα κάνω υπομονή μέχρι αύριο για να επικοινωνήσω ξανά με την lg. 

 

Ενημερωσε μας και για τις οποιες επαφες με LG-vodafone για να δουμε αντιμετωπιση.

 

απιστευτο μου φενεται παντως ακομα κ τωρα οτι εχουν παραλαβει οντως ατομα το g στα 120ε.Νομιζω οτι ηταν ξεκαθαρο απ την αρχη οτι προκειτε για λαθος στην τιμη κ ακομα κ 5-10-15 συσκευες να χει δωσει η vodafone(που απ οτι διαβαζω εχει δωσει πολλες παραπανω συν ατομα εκτως ινσομνια) οφειλω να της δωσω ενα μπραβο που το εκανε κ δεν τις ακυρωσε ΟΛΕΣ μαζικα.

 

Εγω δυστηχως δεν προλαβα ουτε να δω την συσκευη στο site.

 

 

Διορθωση στα 129 ηταν  (δηλαδη 130€) και δεν θα ηταν λαθος του συστηματος γιατι το ειχαν βγαλει και σε banner. Κραχτης των προσφορων ηταν αλλα μιλαμε για 250-300 συσκευες οπως γραφτηκε. Οχι για 5-10. Αρα δεν μιλαμε για απλο κραχτη.

 

Τελικα αυτοι που εκαναν παραγγελια τηλεφωνικα και δεν παρελαβαν μετρανε η οχι?

 

Αν δεν εχει καταχωρηθει παραγγελια δεν μπορει να μετραει. Εκει με το καταστημα πρεπει να τα βαλεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20)1193961 

Γιατί δεν γράφετε ολόκληρο τον κωδικό της παραγγελίας?

 

Από ότι βλέπω, μάλλον είμαι ο πιο «τυχερός» της υπόθεσης, αφού έχω τον πιο μικρό κωδικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε την sd για κινητο που δεν δεχεται sd την πηρες? Good job. Σε φταιει κανεις που αγορασες πραγματα πριν καν ερθει στο χερι σου. μαλιστα.

 

Μην ισοπεδωνετε τα παντα. η μονη βλακεια τους ειναι η ελλειψη προτεραιοτητας , οχι το οτι δεν ειχαν κανα εκατομμυριο συσκευες για να παρει και ο τελευταιος των μοικανων. Καποια στιγμη πρεπει να λεμε τα πραγματα οπως εχουν, οχι κατα πως μας συμφερει ή αναλογως της θεσης μας.

ισως δεν ειναι ελλειψη προτεραιοτητος, σκεφτηκατε οτι μπορει να εξυπηρετει μονο συνδρομητες της, που ειναι και το λογικοτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το συγκεκριμενο εχει ξαναειπωθει και εχουν αναφερθει παραδειγματα,οχι δε δοθηκε προτεραιοτητα σε συνδρομητες vodafone..Υπαρχουν και συνδρομητες που εμειναν απεξω και μη συνδρομητες που παρελαβαν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...