Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

απιστευτο μου φενεται παντως ακομα κ τωρα οτι εχουν παραλαβει οντως ατομα το g στα 120ε.Νομιζω οτι ηταν ξεκαθαρο απ την αρχη οτι προκειτε για λαθος στην τιμη κ ακομα κ 5-10-15 συσκευες να χει δωσει η vodafone(που απ οτι διαβαζω εχει δωσει πολλες παραπανω συν ατομα εκτως ινσομνια) οφειλω να της δωσω ενα μπραβο που το εκανε κ δεν τις ακυρωσε ΟΛΕΣ μαζικα.

 

Εγω δυστηχως δεν προλαβα ουτε να δω την συσκευη στο site.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οποιος ψαχνει το 8s και μενει αθηνα εχω κλεισει ηδη ενα.παμε μαζι και το παιρνει οσο κανει..γιατι μαλλον θα παρω το 820 που εκλεισα σημερα..

και εγω είχω παραγγειλει το 8s αλλα το 820 που προτιμούσα το είχε 200 ευρω ..αλήθεια εβαλαν σήμερα προσφορά για λίγο 820 στα 129 ευρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω το ίδιο θα πάω να εξηγηθώ στο κατάστημα, ανεξατήτως τι λέει h vodafone η κατασταση παραγγελίας κλπ. Παιδιά πηγαίνετε στα μαγαζιά με τον αριθμό παραγγελίας και να επιμείνετε γιατί άνετα τα κρύβουν για να τα ρουφήξουν. (ανέφερε μια τέτοια πιθανή περίπτωση ένα παιδί μερικές σελίδες πίσω) Εμένα μου είχαν πει ότι θα είχαν παραλαβή Τετάρτη στο κατάστημα ενώ πήρα τηλέφωνο σήμερα και δεν είχαν τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω είχω παραγγειλει το 8s αλλα το 820 που προτιμούσα το είχε 200 ευρω ..αλήθεια εβαλαν σήμερα προσφορά για λίγο 820 στα 129 ευρώ?

 

Αλήθεια

 

Και γω το ίδιο θα πάω να εξηγηθώ στο κατάστημα, ανεξατήτως τι λέει h vodafone η κατασταση παραγγελίας κλπ. Παιδιά πηγαίνετε στα μαγαζιά με τον αριθμό παραγγελίας και να επιμείνετε γιατί άνετα τα κρύβουν για να τα ρουφήξουν. (ανέφερε μια τέτοια πιθανή περίπτωση ένα παιδί μερικές σελίδες πίσω) Εμένα μου είχαν πει ότι θα είχαν παραλαβή Τετάρτη στο κατάστημα ενώ πήρα τηλέφωνο σήμερα και δεν είχαν τίποτα. 

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/loadOrderTracking.action?null

Δες εδώ σε τι κατάσταση είναι η παραγγελία σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνη σας βγάζετε τα μάτια σας .... αφήστε τους να τα βλέπουν στις αγγελίες τα κινητά τους να τα χαίρονται ... Ούτε 250 ούτε 180 ούτε τίποτα...   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απιστευτο μου φενεται παντως ακομα κ τωρα οτι εχουν παραλαβει οντως ατομα το g στα 120ε.Νομιζω οτι ηταν ξεκαθαρο απ την αρχη οτι προκειτε για λαθος στην τιμη κ ακομα κ 5-10-15 συσκευες να χει δωσει η vodafone(που απ οτι διαβαζω εχει δωσει πολλες παραπανω συν ατομα εκτως ινσομνια) οφειλω να της δωσω ενα μπραβο που το εκανε κ δεν τις ακυρωσε ΟΛΕΣ μαζικα.

 

Εγω δυστηχως δεν προλαβα ουτε να δω την συσκευη στο site.

Δεν ήταν λάθος τιμή...πόσες φορές θα το πούμε? κι εξάλλου και η ίδια η Vodafone δεν είπε λάθος τιμή....Μάλιστα την προσφορά την βγάλανε 2 φορές. .πρωί κ απόγευμα. Μη δημιουργούμε λάθος εντυπώσεις.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της @τανας το μαγγανι γινετε εκει στην vodafone...

Εχουυμε και νεα εκδοχη για την αντιπρόταση αυτη την φορα στο twitter

 

ερωτηση:

@Vodafone_GR Η αντιπρόταση που λέγεται οτι θα κανει η vodafone σε όσους δεν έδωσε τη συσκευή lg πότε θα γίνει και ποιός θα μας ειδοποιήσει

 

απαντηση:

Καλησπέρα @Evths .Η επικοινωνία θα γίνει από το σημείο που ζήτησες να παραλάβεις.^ΚΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν προσπαθω να δημιουργησω εντυπωσεις,ποτε στην ζωη μου κιολας δεν ημουν πελατης της vodafone για να το κανω.Απλα μου φενεται παραλογο απ ολη την Ευρωπη η Vodafole Eλλαδας  να ειναι η μοναδικη που εχει βγαλει συσκευη που παιζει δυνατα ακομα κ τωρα στην κατηγορια της στο 1/3 της τιμης των σκρουτζομαγαζων.Ακομα κ στα 250 θα ηταν μεγαλη προσφορα,στα 120 δεν μπορω να πιστεψω οτι δεν ηταν λαθος(καταλαβαινεις με πια λογικη το λεω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 το οτι έδωσα 30 λιρες στο αμαζον για sd, θηκη και screen saver και θα παρω τα α@@@ μου δεν με νιαζει και τόσο.Το ότι αναγκάζομαι να διαβάζω και τις μ@@@@ που γράφεις στοιχιζει περισοτερο.

 

αδερφε την sd για κινητο που δεν δεχεται sd την πηρες? Good job. Σε φταιει κανεις που αγορασες πραγματα πριν καν ερθει στο χερι σου. μαλιστα.

 

Μην ισοπεδωνετε τα παντα. η μονη βλακεια τους ειναι η ελλειψη προτεραιοτητας , οχι το οτι δεν ειχαν κανα εκατομμυριο συσκευες για να παρει και ο τελευταιος των μοικανων. Καποια στιγμη πρεπει να λεμε τα πραγματα οπως εχουν, οχι κατα πως μας συμφερει ή αναλογως της θεσης μας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω παλι κατι σχετικα με τισ τιμες που τα πουλανε, πουλησα το 5αρι μου πριν κανενα μηνα, ειδα την προσφορα και πηρα ΕΝΑ ( εχει ερθει το δικο μου, του αδερφου μου δεν εχει ερθει) με την σκεψη να το κρατησω λιγο καιρο ωστε να βρω κανενα μτχ 5s σε καλη τιμη ( για του λογου το αληθες η αγγελια ζητησης http://www.insomnia.gr/classifieds/apple/iphone/205890-%CE%B6%CE%B7%CF%84%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B1%CE%B9-iphone-5s-gold-16gb/ ).

Το lg δεν το εχω ανοιξει ακομα γιατι ειμαι σε σκεψη αν θα το πουλησω η θα το κρατησω.

Αν καποιο παιδι μου βρει το περιεχομενο της αγγελιας μου στα 450 θα του κανω δωρο το lg σφραγισμενο!!!

Για πειτε στην θεση μου ποσο θα το βαζατε αγγελια??? (αν αποφασισω να το δωσω τελικα)

 

 

 

αδερφε την sd για κινητο που δεν δεχεται sd την πηρες? Good job. Σε φταιει κανεις που αγορασες πραγματα πριν καν ερθει στο χερι σου. μαλιστα.

 

Μην ισοπεδωνετε τα παντα. η μονη βλακεια τους ειναι η ελλειψη προτεραιοτητας , οχι το οτι δεν ειχαν κανα εκατομμυριο συσκευες για να παρει και ο τελευταιος των μοικανων. Καποια στιγμη πρεπει να λεμε τα πραγματα οπως εχουν, οχι κατα πως μας συμφερει ή αναλογως της θεσης μας.

Βρε φιλος καταλαβαινεις γιατι φωναζουμε ??

Οχι γιατι δεν ειχε ενα μυριο συσκευες αλλα γιατι ενω πηραμε κωδικο παραγγελιας ( σε αλλους εγινε κανονικα χρεωση στην πιστωτικη καρτα) και πηραμε τα @@@@@ μας!!

Για αυτο τον λογο και για τιποτε αλλο !!!!!!

Που βρισκεις το λαθος, αν δεν ειχαμε προλαβει σιγα μην ασχολουμασταν αλλο .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...