Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Vodafone είναι λογικό να κατηγορηθεί, ειδικά για τις online παραγγελίες, αφού το προιόν έδειχνε διαθέσιμο, και η παραγγελία ολοκληρώθηκε κανονικά σύμφωνα με το website ενώ τώρα λένε άλλα αντ' άλλων.

 Οντως φιλε μου ,πρεπει να αλλαξει τα παντα στο συστημα της για να λειτουργησει οπως πρεπει μια σωστη βαση δεδομενων και ιδιως για μια τετοια προσφορα που ειναι η προσφορα της 5ετιας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Δινω μεχρι 80€ για κινητο που εχετε κερδισει σε διαγωνισμο.

 

Με ενδιαφερουν μονο hi-end μοντελα , HTC One κτλ.

 

Δεν με ενδιαφερει να τα εχετε κερδισει απο το MyPhone αρκει να μην ειστε μαυραγοριτες και ζητατε υπερογκα ποσα για κινητα που δεν πληρωσατε.

 

Υ.Γ. Υποψην ε, πιστευω οτι 80€ κερδος ειναι καλα για κατι που δεν πληρωσατε.

 

 

ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ πόσα κιλά "μάγκας" νομίζει ότι είναι?!? Δεν ξέρω γιατί , αλλά με το που το διάβασα μου ήρθε στο μυαλό ο αγαπούλας ο Ψωμιάδης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο myphone.gr βλέπω αναφορές από κάποιους πως πήραν το 925 με 249 229 €

 

αν τους το προτείνετε και επιμείνετε ίσως το δώσουν και σε κάποιους από αυτούς που δεν παρέλαβαν το lg

 

σε αυτή την περίπτωση, ενδιαφέρομαι σοβαρά να το αγοράσω από κάποιον που θα το παραλάβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τι να πώ ρε παιδιά ενώ παρέλαβα το κινητό είναι χαλασμένο και πήγα δύο φορές στο κατάστημα και μου λέει να το κρατήσω λίγο ακόμα μήπως και φτιάξει ότι ναναι. Και στην lg που πήρα μου λένε να το πάω στο κατάστημα. Πέρα από την vodafone βλέπω και την lg ότι από εξυπηρέτηση μηδέν λες και δεν είναι δικιά τους η συσκευή. Φταίω εγώ τώρα να το κρατήσω να περάσει το doa και μετά να τους πω δεν με νοιάζει αν δεν έχετε, εγώ θέλω το κινητό που αγόρασα; Τραγικές καταστάσεις

Εγω παντως τα εχω γραψει αρκετες φορες σε διαφορα φορουμ για το ποσο απανθρωπες εμπειριες ειχα με το σερβις της κυρας (LG) αλλα δυστυχως ή ευτυχως αυτοι που τυχαινει να εξυπηρετουνται οπως τους αρμοζει της κανουν τρομερη διαφημιση..

22) 119444*

 

Με κάλεσαν μόλις για το "φοβερό" Nokia.

 

Ζήτησα να μου στείλουν γραπτώς το έτοιμά τους για το Nokia και πως αν δεν έχουν να μου προτίνουν κάποιο αντάξιο του G ότι εμένω στην ολοκλήρωση της παραγγελείας του G.

Εδω θελω και εγω να πω οτι καλο ειναι να την παρουμε ΓΡΑΠΤΩΣ την αντιπροσφορα αυτη (μη σας πω οτι οταν και ΑΝ με ξαναπαρουν θα ηχογραφησω την κληση). Σιγουρα το να μαζευτουμε 40 ατομα με την ιδια καταγγελια δεν απαιτει και εγγραφη αποδειξη της γκαφο-παρανομιας τους αλλα για να εχουμε ενα ακομα χαρτι (απο τα απειρα) εναντιον τους.

- Μάλιστα κύριε θα προωθήσω το αίτημα σας στο αρμόδιο τμήμα!

 

 

Για να δούμε τι θα δούμε....

ΜΗΝ ΔΕΧΕΣΤΕ ΤΟ 820!!!! 

Ναι απο οτι καταλαβα κι εγω, οι παρανομουντες (ετσι θα τους αποκαλω απο δω και περα) ψαχνουν προτιστως για ασχετους/ατυχους/κορόιδα να δουν τι θα καταφερουν να πλασαρουν, ξεροντας ηδη οτι ειναι δουλεμα/κοροϊδια/παρανομια αυτη η ενεργεια και ΙΣΩΣ εχουν ηδη κανονισει να 'χωρισουν' τα 'χρωστουμενα' σε αυτα που θα 'ξοφλησουν' με το 820 και στα υπολοιπα που θα πανε λιγο παραπερα (και αρκετα παραπισω)... Εγω σε καθε περιπτωση αν δεν εχω σοβαρη αντιμετωπιση εως αυριο πρωι στελνω την καταγγελια και αρχιζω την 'παραθεση πραγματικων γεγονοτων' (αυτο γιατι καποιος ανεφερε λαθος τη λεξη "δυσφημιση") οπου βρω.

στο myphone.gr βλέπω αναφορές από κάποιους πως πήραν το 925 με 249 €

 

αν τους το προτείνετε και επιμείνετε ίσως το δώσουν και σε κάποιους από αυτούς που δεν παρέλαβαν το lg

 

σε αυτή την περίπτωση, ενδιαφέρομαι σοβαρά να το αγοράσω από κάποιον που θα το παραλάβει

Εγω μια που με ενδιεφερε το 925 τους το προτεινα (αν και νομιζω οτι δεν το σημειωσε στο 'μηνυματακι' που περασε προς το τμημα παραπονων) αλλα φυσικα εννοειται μονο στην τιμη του LG. Το 920 ειναι πρακτικα το ιδιο κινητο και κανει 240 ευρω το να πληρωσεις περισσοτερα για το 925 σαν "υπερπροσφορα" ειναι εξισου κοροϊδία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 925 δεν ειναι τετραπύρηνο, δεν έχει 2GB ram. Άλλο λειτουργικό θα μου πείτε, αλλά ακόμα και αυτό μπορεί να το δει κανείς και αρνητικά εκτός απο θετικά.. Αν με καταλαβαίνετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν και εμένα από την Vodafone και μου πρότειναν το 820 στα 129ε(μάλιστα μου είπε οτι η προσφορά είναι μόνο για σήμερα). Εννοείτε ότι δεν το δέχθηκα, μετά λέω κάτσε να πάρω και στο κατάστημα γιατί μου είχαν πει να επικοινωνήσω μαζί τους την Πέμπτη και με την σειρά τους μου πρότειναν το 8s....τι να πω. Δεν νομίζω να γίνεται κάτι τώρα... είμαι από αυτούς που παράγγειλαν με παραλαβή από κατάστημα. 

Σκέφτομαι να κάνω απο εδώ και πέρα μια παραγγελία με courier κάθε εβδομάδα ενα ακριβό κινητό και όταν έρχονται να τους λέω συγγνώμη εξαντλήθηκαν τα λεφτά μου. Περαστικά μας....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα με πήραν πριν λίγο... φαίνεται οτι είχα κωδικό παραγγελίας κανονικά αν και εδώ και 3 μέρες μου έλεγαν οτι δεν βρίσκουν κάτι... φυσικά μου πρότειναν το 820 και πριν προσπαθήσει να μου εξηγήσει τι και πως, είπα στην ευγενέστατη κοπέλα πως δεν ενδιαφέρομαι γιατί το 820 δεν είναι των ίδιων δυνατοτήτων με το Optimus G και δεν είναι android. Ήρεμα κι ωραία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπως ετσι τους το ειπα και εγω.. αν δλδ εχω συμβολαιο και δεν εχω να πληρωσω και σας πω μου τελειωσαν τα λεφτα τι θα μου πειτε..? οκ δεν πειραζει θα σας δωσουμε αλλον τροπο/δοσεις? οχι φυσικα !! κατευθειαν στο νομικο τμημα θα με στειλετε.. εκει την κουφανα την κοπελια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ τα καταστηματα αλλά έλεγαν και αλλά έλεγε το τμήμα εξυπηρετησης πωλητών..μονο απο εδώ φαίνεται..ποσο γραμμένους μας εχουν..δεν νομιζω να μας προτιμούν κάτι άλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εμενα μου ειπε να κοιταξω στην σελιδα τους για τα κινητα που ειναι σε προσφορα αφου δεν μου κανει το 820! Παιδια το λαθος της Βοντα ειναι οτι συνεχιζει να μας κοροϊδεύει.. Εγω περιμενω απο βδομαδας να ξεκινησουν τα τηλ για να μου προτεινουν ενα "συμβολαιο στα μετρα μου" εκει να δεις τι εχει να γινει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ τον TS, παρέλαβα χθες απο κατάστημα, μάλιστα είχα χάσει τον κωδικό παραγγελίας και το ξαναβρήκα απο το κατάστημα που είχα βάλει για παραλαβή.

 

Πριν λίγο όμως με πήραν τηλ απο τα κεντρικά  και μου έκαναν την αντιπροσφορά για το Lumia 820.

Εχουν χάσει την μπάλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...