Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ούτε η ίδια η vodafone δεν πουλάει/προωθεί το 820 σα ισάξιο του lg g στα καταστήματα της. αν ήθελε να κάνει μια ορθή αντιπρόταση έπρεπε να δίνει το 920 που το είχε 299ευρώ (ίδια τιμή με το lg g προ προσφοράς) και ανήκει στην ίδια κατηγορία συσκευών. είναι αστείο να παρουσιάζει το 820 αντάξια συσκευή με το ζόρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά εγω εστειλα χθες στο FB για να μου πουν για την εξέλιξη της παραγγελίας μου και σήμερα μου τηλ να μου προτείνουν το 820.. Μου λεει η κοπελα να σας εξηγήσω τα χαρακτηριστικά? Της λεω ΟΧΙ... Καντε ενα γκρουπ να ξεκινήσουμε να μαζευόμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτε η ίδια η vodafone δεν πουλάει/προωθεί το 820 σα ισάξιο του lg g στα καταστήματα της. αν ήθελε να κάνει μια ορθή αντιπρόταση έπρεπε να δίνει το 920 που το είχε 299ευρώ (ίδια τιμή με το lg g προ προσφοράς) και ανήκει στην ίδια κατηγορία συσκευών. είναι αστείο να παρουσιάζει το 820 αντάξια συσκευή με το ζόρι.

αστείοι είναι γενικώς και πιο αστείοι εμείς που ασχολούμαστε μαζί τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι το 920 ειναι ισαξιο? με τιποτα !!

δε μπαίνω σε συγκρίσεις λειτουργικού και χαρακτητιστικών, ποιο είναι καλύτερο ή χειρότερο. απλά είναι 2 συσκευές που βγήκαν ίδια περίοδο, ανήκαν και ανήκουν  και οι  δυο στην ίδια κατηγορία και τις είχε και στην ίδια τιμή η vodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωι του Σαββατου με ενημερωσε ενας φιλος για την προσφορα. Μπαινω στο site της vodafone και ηταν κλειστη η προσφορα με ενα εικονιδιο μονο που ελεγε "Ειδοποιησε με". Το παταω αφηνω το mail μου και με ενημερωνουν στις 16:42:18 οτι υπαρχει διαθεσιμοτητα της συσκευης. Κανω διαδικασια αγορας (μεσω κινητου διοτι βρισκομουν στον δρομο) γυρω στις 16:48 - 16:50 και το μηνυμα που μου ηρθε ηταν η παραγγελια σας καταχωρηθηκε και θα ενημερωθειτε για την πορεια της( η κατι αντοιστοιχο τελος παντων). Την Τριτη το πρωι με παιρνει τηλεφωνο μια κοπελα απο το καταστημα (Ν.Σμυρνης Βενιζελου 144) και μου λεει "η συσκευη σας εχει ερθει, μπορειτε να ερθετε να παραλαβετε". Πηγα και παρελαβα και ολα καλα.

(Σημειωτεον, την Δευτερα το πρωι πηγε φιλος στο συγκεκριμενο καταστημα για να κανει παραγγελια και υπηρχαν 95 παραγγελιες (μαζι και η δικη μου), οποτε δεν εκανε καν τον κοπο.) Για μενα Η προσφορα λειτουργησε τελεια, αλλα διαβαζοντας ολα τα ποστ εδω μεσα ειμαι μαλλον θλιβερη μειοψηφια.

Για το μονο παντως που δεν θα επρεπε να κατηγορηθει η όποια εταιρεια(vodafone στην προκειμενη περιπτωση), ειναι για τον αριθμο των συσκευων που διεθεσε στην αγορα διοτι : Η προσφορα ισχυει μεχρι εξαντλησεων  των αποθεματων ειτε ειναι 300τμχ ειτε 10.000τμχ (300 ηταν!)

Αυτο που θα πρεπει να φτιαξει ειναι  σιγουρα μια καλυτερη data base για τις παραγγελιες της και οχι αυτο  το πραγμα που εχει τωρα!!!!!
Παντως απο πηγες ακουγεται οτι επειδη εγινε μεγαλο μπαμ  με την συγκεκριμενη προσφορα, θα χτυπησουν σε λιγες μερες και αλλες προσφορες και απο την vodafone, αλλα και wind, cosmote...απλα ψαχνονται ακομα για το θεμα των παραγγελιων on line αλλα και για επαρκη αριθμο συσκευων .

Καλημερα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Vodafone είναι λογικό να κατηγορηθεί, ειδικά για τις online παραγγελίες, αφού το προιόν έδειχνε διαθέσιμο, και η παραγγελία ολοκληρώθηκε κανονικά σύμφωνα με το website ενώ τώρα λένε άλλα αντ' άλλων.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις γυρισα απο καταστημα της εταιριας . η απαντηση ηταν οτι δεν παρελαβε κανενα καταστημα οπου δοθηκαν προκαταβολες .παρελαβαν μονο οσοι παρηγγειλαν online.διαλογος ποιο κατω -

-τοτε γιατι πηρατε προκαταβολες ? 

- θα σας την δοσουμε πισω 

- ειναι δυνατον να βγαζετε μια προσφορα χωρις να μπορειτε να εξυπηρετισετε ?

- αυτα ειναι απο πανω δεν ξερω 

- υπαρχη καποιααντιπροσφορα ?

- πληρη αγνοια των υπαλληλων .

συμπερασματα 

1ον εκπαιδευστε τους υπαλληλους σας 

2ον απο οτι φαινετε ειστε πολυεθνικοι μονο εκτος ελλαδος 

συμπερασμα 

3ον κοροιδεψατε τον καταναλωτη 

αυτες η εταιριες δεν καταλαβαινουν απο καταγγελιες γιατι πολυ απλα η ιδιες ειναι το κρατος .

ο μονος τροπος να πονεσουνε ειναι η αμεση δισφημηση παντου με ολα τα μεσα για την κοροιδια που εκαναν στον κοσμο και φυσικα η αμεση αποχωρηση οσο γινεται περισσοτερων πελατων .

ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=377509

 

να γελασουμε λιγο..

Μιας και εμένα δεν μου το εμφανίζει και ας είμαι εγγεγραμμένος , μπορεί κάποιος να μου πει τί λέει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δινω μεχρι 80€ για κινητο που εχετε κερδισει σε διαγωνισμο.

 

Με ενδιαφερουν μονο hi-end μοντελα , HTC One κτλ.

 

Δεν με ενδιαφερει να τα εχετε κερδισει απο το MyPhone αρκει να μην ειστε μαυραγοριτες και ζητατε υπερογκα ποσα για κινητα που δεν πληρωσατε.

 

Υ.Γ. Υποψην ε, πιστευω οτι 80€ κερδος ειναι καλα για κατι που δεν πληρωσατε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ την αντιπρότασή μου, πήρανε στον αδερφό μου και τους έδωσε το τηλέφωνό μου (έχουμε εταιρικά) να μιλήσω.

 

-Καλημέρα σας από vodafone τηλεφωνώ, μίλησα με τον αδερφό σας και μου είπε εσείς είστε υπεύθυνος για τις τηλεφωνικές συνδέσεις.

- Μάλιστα λέω

- Επειδή υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την παραγγελία σας με το lg έχουμε να σας προτείνουμε  το 820, καταλαβαίνω ότι δεν είναι ισάξιο αλλά είναι εξίσου καλό.

- Μισό λέω, έχει σχέση αυτό με το lg ? Aπολύτως καμία, παρακαλώ πολύ να μου προτείνεται μια ισάξια συσκευή  ή να κάνετε μια γενναία έκπτωση σε συσκευή της αρεσκείας μου! Είμαστε χρόνια πελάτες και αν θέλετε να συνεχίσουμε να είμαστε πρέπει να μας εξυπηρετήσετε σωστά!!

- Μάλιστα κύριε θα προωθήσω το αίτημα σας στο αρμόδιο τμήμα!

 

 

Για να δούμε τι θα δούμε....

ΜΗΝ ΔΕΧΕΣΤΕ ΤΟ 820!!!! 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εμενα μια απτα ιδια...το πρωι περασα απτο καταστημα κ μου λενε οτι θα παραλαβω κανονικα μπορει κ το απογευμα κ πριν λιγο μου τηλ.κ μου κανανε προσφορα το 820...οτι να'ναι!!θελουν κραξιμο οπωσδηποτε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δινω μεχρι 80€ για κινητο που εχετε κερδισει σε διαγωνισμο.

 

Με ενδιαφερουν μονο hi-end μοντελα , HTC One κτλ.

 

Δεν με ενδιαφερει να τα εχετε κερδισει απο το MyPhone αρκει να μην ειστε μαυραγοριτες και ζητατε υπερογκα ποσα για κινητα που δεν πληρωσατε.

 

Υ.Γ. Υποψην ε, πιστευω οτι 80€ κερδος ειναι καλα για κατι που δεν πληρωσατε.

 

 

 

ρομπα τον κανατε τον ανθρωπο ρε παιδια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω πέρασα το πρωι απο το καταστημα και μου ειπαν οτι τα περιμένουν σήμερα και θα με πάρουν και πριν καμια ωρα με πήραν τηλεφωνο για την αντιπροσφορα..πραγματικα όμως ..οτι να ναι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...