Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

^ Είναι και moderator τρομάρα του

 

Το εχεις στα χερια σου φιλε? Πως σου φαινετε η οθονη παλευετε? Η παπαρες ουτε το 920 να μας εβαζαν για προσφορα δεν μπορουσαν....

 

Φοβερή οθόνη......για πριν 3 χρόνια

800x480 :X

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW οταν πηγα να παρω τα δικά μου απο ηρακλειο κρητης (Desire X και 8s. ) , η κοπελια καθως ανοιξε το ντουλαπι ειδα 2 κουτακια με το G , οπωτε στηλανε και εδω , το θεμα ειναι ποιοι τα καβατζωσαν.

To κορυφαιο ηταν οταν με ρωτησε ποια ειναι η δικη μου παραγγελια επρεπε να πω και το κουτακι με το G  γαμωτο  :-P , καλα χαρτακι με οναμα δεν ειχαν ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο myphone

 Άρχισαν οι αντιπροτάσεις με το lumia 820 στους πάντες, είτε παρήγγειλαν από κατάστημα είτε ηλεκτρονικά (με κωδικό κανονικά) και δεν παρέλαβαν τη συσκευή. Πήρανε τηλέφωνο πριν λίγο το φίλο μου που είχε παραγγείλει κανονικά/ηλεκτρονικά βεβαίως και δεν δέχτηκε την αντιπρόταση και τους είπε ότι θέλει μόνο αυτό που παρήγγειλε και αν δεν το έχει η βόντα να το προμηθευτεί ξανά. Από τα επιχειρήματα του ήταν ότι σαφώς και δεν είναι ίδιων χαρακτηριστικών οι δύο συσκευές και το κυριότερο που δεν μπόρεσαν να αντικρούσουν ήταν ότι αν αυτός είχε αθετήσει τους όρους κάποιας συμφωνίας ή αγοράς μαζί τους προφανώς και θα πλήρωνε το ανάλογο τίμημα/ποινή, άρα και αυτοί με τη σειρά τους πρέπει να πληρώσουν το ανάλογο τίμημα. Επίσης τους είπε αν δεν ικανοποιηθεί η παραγγελία του άμεσα θα προβεί σε νομικές διαδικασίες και αυτοί του απάντησαν ότι θα ενημερώσουν το ανάλογο τμήμα και θα τον ξαναπάρουν τηλέφωνο. Απ' ότι κατάλαβα μόνο με πίεση και με τη μη αποδοχή των αντιπροτάσεων ίσως γίνει κάτι, αλλιώς πάει και πέρασε και άλλη μία πολυεθνική ασέλγησε εις βάρος των καταναλωτών χωρίς να γίνει τίποτα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kai εγω τα ιδια τους ειπα. πολυ σωστος..

φυσικα και το μεγαλυτερο επιχειρημα που εγω ειπα ειναι αυτο..

 

Από τα επιχειρήματα του ήταν ότι σαφώς και δεν είναι ίδιων χαρακτηριστικών οι δύο συσκευές και το κυριότερο που δεν μπόρεσαν να αντικρούσουν ήταν ότι αν αυτός είχε αθετήσει τους όρους κάποιας συμφωνίας ή αγοράς μαζί τους προφανώς και θα πλήρωνε το ανάλογο τίμημα/ποινή, άρα και αυτοί με τη σειρά τους πρέπει να πληρώσουν το ανάλογο τίμημα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ερωτηση μου απο χτες προς vodafone απεσταλμενη  τεσσερις  φορες κανουν τους κινεζους

 

καλημερα σας θα ηθελα να με ενημερωσεται για το πως διασφαλιζεται οτι τα τηλεφωνα που στειλατε σε καταστηματα πηγαν στους πελατες που εκαναν την παραγγελια

Ευχαριστω

 

απαντηση καμια

 

διοτι πρεπει να πουμε οτι ειναι πολυ σοβαρο να ερθει ενα τηλεφωνο στο ονομα σου στο καταστημα και αυτο να το δωσει αυτος στον κολλητο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχεις στα χερια σου φιλε? Πως σου φαινετε η οθονη παλευετε? Η παπαρες ουτε το 920 να μας εβαζαν για προσφορα δεν μπορουσαν....

 

η οθόνη για τη θεωρητικη μικρη αναλυση της ειναι πολυ καλη. Όμως ο καθενας εχει και διαφορετικες απαιτησεις εμενα η οθονη του δε με ενοχλει εσένα ομως μπορει να μη σου κανει για οποιονδηποτε λογο. Αν εχεις την δυνατοτητα δες το απο κοντα, δεν το εχω δε θα σου πω ψεματα αλλα το εχω περιεργαστει από κοντα πολλές φορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχεις στα χερια σου φιλε? Πως σου φαινετε η οθονη παλευετε? Η παπαρες ουτε το 920 να μας εβαζαν για προσφορα δεν μπορουσαν....οχ

οχι δεν το εχω αλλα με ικανοποιησαν τα ελληνικα hands on που ειδα στο youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τι να πώ ρε παιδιά ενώ παρέλαβα το κινητό είναι χαλασμένο και πήγα δύο φορές στο κατάστημα και μου λέει να το κρατήσω λίγο ακόμα μήπως και φτιάξει ότι ναναι. Και στην lg που πήρα μου λένε να το πάω στο κατάστημα. Πέρα από την vodafone βλέπω και την lg ότι από εξυπηρέτηση μηδέν λες και δεν είναι δικιά τους η συσκευή. Φταίω εγώ τώρα να το κρατήσω να περάσει το doa και μετά να τους πω δεν με νοιάζει αν δεν έχετε, εγώ θέλω το κινητό που αγόρασα; Τραγικές καταστάσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενω να παρουν και εμενα και εννοειται δε δεχομαι κανενα lumia και καμια αλλη πατατα. να τους πουμε οτι εχουμε μαζευτει 20-30 ατομα και θα παμε ομαδικως για καταγγελια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...