Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο πρεπει να ετσουξε... ενημερωσε για το τι ειπωθηκε/θα ειπωθει μεταξυ του φιλου σου και της εταιριας... (πεταγομαι να παρω popcorn) 

Σημερα θα μαθω περισσοτερα εφοσον τον παρουν κανενα τηλεφωνο απο τα κεντρικα.

Χθες ομως πηγε απευθειας σε cosmote-wind για να ζητησει προσφορα.

Πο ρε φιλε 86 αριθμους μπαμ.Αυτο ηταν πολυ καλο ταρακουνιμα....

Και ο αλλος 12 σε οικογενειακο πακετο αλλα δεν νομιζω πως συγκρινεται με το 86.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όποιος έχει να δώσει την εποχή της κρίσης λεφτά για 12 συμβόλαια, δε θα έπρεπε να τον απασχολεί ότι έχασε μια προσφορά της τάξης των 170 ευρώ (300 αρχική) για ένα LG γιατί απλά με τα 12 συμβόλαια θα παίρνει ένα Iphone κάθε χρόνο τζάμπα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν και εμένα από τα κεντρικά για μια συσκευή παρόμοιων δυνατοτήτων και φυσικά εννοούσαν το lumia 820. Kαι λέω ρε παιδιά μην κοροιδευόμαστε..δεν είναι παρόμοιων δυνατοτήτων και μου λέει έχετε δίκιο αλλά είναι και αυτό 4g.....Kαι κλείσαμε εκεί....

Παιδιά δεν λέτε και τον κωδικό παραγγελίας... Εάν καλούν βάσει κωδικού να ξέρουμε πότε έρχεται η σειρά μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλ ρε [παιδια μην τους λετε απλα ακυρο..

κραξτε τους και φοβεριστε τους.

εγω τους ειπα τι θελω κινητο ιδιων δυατοτητων ή εκπτωση ισαξια.

και τους ειπα να με καλεσουν εως αυριο ξανα.

αν δεν το κανουν τους ειπα εχω ετοιμα τις φωτοτυπιες και τα χαρτια που χρειαζονται για ινκα και οπου αλλου μπορω.

 

αυτην δεν ηθελε να μου δωσει το ονομα της αλλα τελικα το πηρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει να δώσει την εποχή της κρίσης λεφτά για 12 συμβόλαια, δε θα έπρεπε να τον απασχολεί ότι έχασε μια προσφορά της τάξης των 170 ευρώ (300 αρχική) για ένα LG γιατί απλά με τα 12 συμβόλαια θα παίρνει ένα Iphone κάθε χρόνο τζάμπα.

Και τι να το κάνει ένα κινητό 4 ιντσών; Να κάθεται να λέει οτι έχει Iphone?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφνω οτι τα παιδια με κωδικο παραγγελιας πρεπει να μην δεχθουν το 820...αλλα εγω που εδωσα προκαταβολη σε καταστημα αφου ειχεεξαντληθει το αποθεμα θα βολευτω με το lumnia ...δεν μου φαινετε τοσο ασχημο καλη καμερα δεν κολλαει καλη οθονη οσο για εφαρμογες υπαρχουν και στα wp kai fb kai skype και fifa και asphalt και ολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν και εμένα από τα κεντρικά για μια συσκευή παρόμοιων δυνατοτήτων και φυσικά εννοούσαν το lumia 820. Kαι λέω ρε παιδιά μην κοροιδευόμαστε..δεν είναι παρόμοιων δυνατοτήτων και μου λέει έχετε δίκιο αλλά είναι και αυτό 4g.....Kαι κλείσαμε εκεί....

Α, εγω αιτηθηκα να διαβιβαστουν τα παραπονα μου στα αρμοδια τμηματα (εξυπηρετησης αλλα και στον προϊσταμενο της "Ελενης", γιατι αυτο που κανει το τμημα τους -το οποιο δε μου ελεγαν καν ποιο ειναι εκτος του οτι ΔΕΝ ειναι της εξυπηρετησης ή των πωλησεων-) και υποτιθεται περιμενω νεο τηλεφωνο...

Όποιος έχει να δώσει την εποχή της κρίσης λεφτά για 12 συμβόλαια, δε θα έπρεπε να τον απασχολεί ότι έχασε μια προσφορά της τάξης των 170 ευρώ (300 αρχική) για ένα LG γιατί απλά με τα 12 συμβόλαια θα παίρνει ένα Iphone κάθε χρόνο τζάμπα.

Κι ομως ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ που θα μπορουσε να κανει (και προσωπικα αν οντως το προχωρησε/-ει τον ευχαριστω πολυ) καποιος τετοιος "λεφτας" οπως λες, για ΟΛΟΥΣ εμας και για να στο αντιστρεψω αν σε αυτη την εποχη της κρισης η βονταφον δεν δινει δεκαρα για ακυρωσεις συμβολαιων κατα 100αδες και το παιζει τοσο large ε τοτε δε θα λυπηθω κανεναν απο αυτους αν καποια στιγμη παθουν αυτο που τους αξιζει.

Παιδιά δεν λέτε και τον κωδικό παραγγελίας... Εάν καλούν βάσει κωδικού να ξέρουμε πότε έρχεται η σειρά μας.

Εγω ηδη τον εδωσα 2 φορες, ειμαι απο τους τελευταιους που παρηγγειλαν αν και υπαρχει ατομο που παρελαβε με παραγγελια μετα απο εμενα απο οτι εγραψε εδω (κατι που η κα Ελενη βρηκε απολυτως λογικο ειδικα εφοσον ο αλλος ειχε εξοφλησει λεει με πιστωτικη εξ αρχης).

1194360

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

συμφνω οτι τα παιδια με κωδικο παραγγελιας πρεπει να μην δεχθουν το 820...αλλα εγω που εδωσα προκαταβολη σε καταστημα αφου ειχεεξαντληθει το αποθεμα θα βολευτω με το lumnia ...δεν μου φαινετε τοσο ασχημο καλη καμερα δεν κολλαει καλη οθονη οσο για εφαρμογες υπαρχουν και στα wp kai fb kai skype και fifa και asphalt και ολα...

 

Eίναι πολύ καλό το 820. Όσο για τις δήθεν εφαρμογές των Android οι περισσότερες είναι σκουπίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλ ρε [παιδια μην τους λετε απλα ακυρο..

κραξτε τους και φοβεριστε τους.

εγω τους ειπα τι θελω κινητο ιδιων δυατοτητων ή εκπτωση ισαξια.

και τους ειπα να με καλεσουν εως αυριο ξανα.

αν δεν το κανουν τους ειπα εχω ετοιμα τις φωτοτυπιες και τα χαρτια που χρειαζονται για ινκα και οπου αλλου μπορω.

 

αυτην δεν ηθελε να μου δωσει το ονομα της αλλα τελικα το πηρα.

Δεν μου φταίει ο υπάλληλος που τον βάλανε να πάρει τηλέφωνο.. Έτσι κι αλλιώς είχα αποφασίσει για την καταγγελία....δεν χρειάζεται να τους εκβιάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελια απο κρητη  καταστημα 

 

ακυρο δεν παρελαβαν λεει κανενα απο τα 15 που ειχαν πει

 

ημουν το πρωτο σε παραγγελια απο  το καταστημα

 

πως ξερω οτι δεν καβατζοθηκαν ?

 

αν θελω lumia 820 απο την ερχομενη πεμτη δεν το εχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφνω οτι τα παιδια με κωδικο παραγγελιας πρεπει να μην δεχθουν το 820...αλλα εγω που εδωσα προκαταβολη σε καταστημα αφου ειχεεξαντληθει το αποθεμα θα βολευτω με το lumnia ...δεν μου φαινετε τοσο ασχημο καλη καμερα δεν κολλαει καλη οθονη οσο για εφαρμογες υπαρχουν και στα wp kai fb kai skype και fifa και asphalt και ολα...

Το εχεις στα χερια σου φιλε? Πως σου φαινετε η οθονη παλευετε? Η παπαρες ουτε το 920 να μας εβαζαν για προσφορα δεν μπορουσαν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΜΗΝ παρει ακνενας το 820 !! ολοι να ζητατε ισαξιο και να σας ξαναπαρουν με καλυτερη προταση !!

διαφωνω...ολοι να αποδεχτειτε την αντιπροταση...και οταν σας ειδοποιησουν για παραλαβη

θα πατε και .....................................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει να δώσει την εποχή της κρίσης λεφτά για 12 συμβόλαια, δε θα έπρεπε να τον απασχολεί ότι έχασε μια προσφορά της τάξης των 170 ευρώ (300 αρχική) για ένα LG γιατί απλά με τα 12 συμβόλαια θα παίρνει ένα Iphone κάθε χρόνο τζάμπα.

Τα 12 συμβολαια μπορει να ειναι μεχρι 25 ευρω παγιο ή μπορει να ειναι καρτοσυμβολαια.Δεν ειναι ουτε 50 ουτε 100 ευρω.

170 ευρω ποιο κινητο εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...