Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγα σημερα στη βοντα για να ρωτησω για το htc 8s που εχω παραγγηλει απο την περασμενη πεμπτη και μου λεει η υπαλληλος

"ισως φταιει οτι βρεχει "....οτι και να πεις ειναι λιγο......ελεεινοι.

Tι ακομα δεν στο στειλανε;Εγω το πηρα χθες αν κ ηταν απο Δευτερα στο καταστημα.

Εισαι απο επαρχια;

Το κινητο ειναι αρκετα καλο αλλα εφαγα ακυρο με τη micro SIM,που θελει κ δεν μπορω να το χρησιμοποιησω ακομα σαν κινητο.Τι διαολο τους πειραξε η Sim οπως ηταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και πολλά είναι αν συγκρίνεις τα 129 του OG. Πέρα απ' ο,τι υπερτερεί σε όλα το OG, τι ποιότητα παίρνεις με τέτοια λεφτά; Συγκριτικά ξαναλέω με την προσφορά της vodafone αυτό θα έπρεπε να κοστίζει 40-50 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγαπημενο κινητο των Σακιλ Ονιλ,Αρβιντας Σαμπονις και Γιαο Μινγκ :P

Που να το βαλεις σε τσεπη αυτο το κινητο,αλλα αντε κ το βαλες,πως το βγαζεις σε δημοσιο χωρο. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα στη βοντα για να ρωτησω για το htc 8s που εχω παραγγηλει απο την περασμενη πεμπτη και μου λεει η υπαλληλος

"ισως φταιει οτι βρεχει "....οτι και να πεις ειναι λιγο......ελεεινοι.

 

Περίεργο. Εγώ καταλάθος παρήγγειλα δύο και έφερε δύο εδώ (το λέω με την έννοια του ότι είχαν απόθεμα). Φυσικά και αγόρασα μόνο το ένα και το άλλο έμεινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι ακομα δεν στο στειλανε;Εγω το πηρα χθες αν κ ηταν απο Δευτερα στο καταστημα.

Εισαι απο επαρχια;

Το κινητο ειναι αρκετα καλο αλλα εφαγα ακυρο με τη micro SIM,που θελει κ δεν μπορω να το χρησιμοποιησω ακομα σαν κινητο.Τι διαολο τους πειραξε η Sim οπως ηταν;

δυστυχως ναι,δεν μου το εχουν στειλει ακομα.Απο επαρχια ειμαι(αργος)που δεν ειναι και πολυ μακρια απο αθηνα,συνεπως δεν δικαιολογειτε η τοοσο μεγαλη καθυστερηση.θα περασω μια βολτα και αυριο να δω τι γινεται

Περίεργο. Εγώ καταλάθος παρήγγειλα δύο και έφερε δύο εδώ (το λέω με την έννοια του ότι είχαν απόθεμα). Φυσικά και αγόρασα μόνο το ένα και το άλλο έμεινε.

απο που εισαι?και ποτε το παρηγγειλες?.Παρεπιπτωντος ο λογος που δεν τους εκραξα ειναι,διοτι ειχε καθυστερησει η παραλαβη του κινητου του πατερα μου το πασχα(απο κοσμοτε ομως),αλλα αυριο θα τους αγχωσω λιγο για να δουμε.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Vodafone φαίνεται να έδωσε πολλά κομμάτια και αυτό είναι αλήθεια*. Αν το είχε κάνει απλά λίγο πιο έξυπνα, κανένας σήμερα δεν θα μπορούσε να πει τίποτα (πχ μόνο online παραγγελία, ένα κομμάτι ανά λογαριασμό κλπ). Έτσι θα έπαιρναν πάρα πολλοί άνθρωποι και πραγματικά θα είχε κάνει μια πάρα πολύ καλή προσφορά με μεγάλο αντίκτυπο.

 

Αυτή όμως το άφησε ξέφραγκο αμπέλι. Στην χώρα των λαμόγιων, δεν έβαλε καμία ασφαλιστική δικλείδα. Οπότε εμφανίστηκαν μέχρι και φαινόμενα ο άλλος να έχει αγοράσει 14(!) κινητά και να τα πουλάει για παρεμπόριο (και αυτά είναι τα φανερά γιατί κάποιος ποιο έξυπνος μπορεί να πήρε 50 και να τα βγάζει δύο-δύο με διάφορους λογαριασμούς). Το ψιλιάστηκαν κάποαι στιγμή και οι υπάλληλοι, και "φάγανε" αυτών που είχαν παραγγείλει από κατάστημα.

 

Γιαυτά φωνάζουν οι "αδικημένοι" και όχι για την προσφορά αυτή καθ' αυτή ;)

 

* Και για αυτόν τον λόγο πιστεύω αυτοί που σκοπεύουν να κινηθούν νομικά δεν θα έχουν και πολύ τύχη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxa πες του να βαλει και το αναλογο πουκαμισο ξεκουμπωτο μεχρι κατω και να κολλησει τριχες στα βυζια του ετσι θα τον πιστεψουν σιγουρα στη vodafone μη σου πω θα τον κανουν και διαφημιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχουν 2 κομμάτια HTC 8S κρατημένα στο όνομα μου στο κατάστημα Vodafone Αγίου Αλεξάνδρου 3, Παλαιό Φάληρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...