Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ελπιζω να το παρετε ολοι και μετα να λετε τι μακακια εκανα που πηρα ενα κινητο που δεν χωραει στο παντελονι μου! 4.7 ιντσες ειναι αυτες

Για αυτο περιμενω μπας και μου φερουν το 8s εμενα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να το παρετε ολοι και μετα να λετε τι μακακια εκανα που πηρα ενα κινητο που δεν χωραει στο παντελονι μου! 4.7 ιντσες ειναι αυτες

 

εγώ παλι ελπίζω να μη βολέψει κανεναν και να μου το πουλησει στην ιδια τιμη που το πηρε. κανε ονειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι ο ορισμός της trollias! Ότι δηλαδή ο τύπος πήγε στο κατάστημα της γειτονιάς του το μεσημέρι και βρήκε - όχι μία αλλά - 2 ΣΥΣΚΕΥΕΣ!!! Και είχε πάνω του κασέρι τα λεφτά και τις πήρε και τις 2. Δηλαδή έλεος. Τουλάχιστον ας μην πετάμε ραδιοαρβύλες κι εδώ μέσα. Τέτοιες δηλώσεις καλό θα ήταν να συνοδεύονται και από φωτογραφίες με αποδείξεις πληρωμών.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα να μην πηρε.. και εγω πηγα σε καταστημα και βρηκα καμια 20αρια..

αλλα λεω οχι! δεν θα παρω καμια. θα περιμενω να μου στειλουν μηνυμα να παω να παρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με κούρασε απίστευτα το θέμα...κανονικά πρέπει να τηρηθεί σειρά προτεραιότητας...δεν γίνεται να κάνω τηλεφωνική παραγγελία στις 2 και 30 του Σαββάτου και να μην ξέρω αν θα το πάρω και ο καθένας που έκανε όταν εμφανίστηκε ξαφνικά στο e -shop ως δια μαγείας (το απόγευμα) να κάνει παραλαβή...αν υπάρχουνε χ αποθέματα πρέπει να τα πάρουνε οι πρώτοι που έκαναν παραγγελία είτε τηλεφωνικά είτε ηλεκτρονικά...αυτό είναι το σωστό...εύχομαι να μην ικανοποιηθούν οι περισσότεροι από εσάς γιατί η μιζέρια και η βλακεία πάει σύννεφο....όποιος και να το σχολιάσει δεν θα μπώ στον κόπο να του απαντήσω καν...χαίρεται και καλές παραλαβές όσοι είναι οι τυχεροί..(μακάρι να είναι ελάχιστοι)!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καποιο δικιο ο φιλος σε αυτο που λεει(για τη σειρα κ μονο).. Με αυτη τη λογικη βεβαια κ εγω ηθελα να κανω τηλεφωνικη παραγγελια απο τις 11 και τα καταστηματα που καλεσα δε τη δεχονταν, και δε καλεσα σε ενα. Τελικα εχασα και το απογευματινο παραθυρο γιατι ημουν στο δρομο:) Οποτε ολοι εχουμε να πουμε κατι.Το δικαιοτερο θα ηταν να ειχαν δωθει ολα τα κομματια το πρωι. Να ανοιξει το συστημα 9 που ανοιγουν τα καταστηματα ,και οποιος προλαβει πρωτος ειτε μεσω ιντερνετ ειτε μεσω καταστηματος με απευθειας παραγγελια. Οπως το εκαναν οι περισσοτεροι παραπονεμενοι θα βγουμε.. Εγω παντως ευχομαι να παραλαβουν οσο το δυνατο περισσοτεροι ειτε με τηλ παραγγελιες ειτε μεσω ιντερνετ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να το παρετε ολοι και μετα να λετε τι μακακια εκανα που πηρα ενα κινητο που δεν χωραει στο παντελονι μου! 4.7 ιντσες ειναι αυτες

 

Είμαι 100% σίγουρος πως παραπάνω από τους μισούς που το έκαναν παραγγελία, ΔΕΝ το έχουν δει ποτέ από κοντά! Προβλέπω από την άλλη εβδομάδα που θα έχουν παραλάβει όλοι, να γίνει χαμός στις αγγελίες! Το κινητό είναι τούμπανο σε χαρακτηριστικά, είναι ΣΟΥΠΕΡ προσφορά/χάρισμα στα 129 ευρώ, αλλά είναι  και γι' αυτούς που τους αρέσουν τα ...μεγάλα κινητά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 100% σίγουρος πως παραπάνω από τους μισούς που το έκαναν παραγγελία, ΔΕΝ το έχουν δει ποτέ από κοντά! Προβλέπω από την άλλη εβδομάδα που θα έχουν παραλάβει όλοι, να γίνει χαμός στις αγγελίες!

Μακάρι. :devil:

 

Είμαι ψηλός και μου ταιριάζει γάντι. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 100% σίγουρος πως παραπάνω από τους μισούς που το έκαναν παραγγελία, ΔΕΝ το έχουν δει ποτέ από κοντά! Προβλέπω από την άλλη εβδομάδα που θα έχουν παραλάβει όλοι, να γίνει χαμός στις αγγελίες! Το κινητό είναι τούμπανο σε χαρακτηριστικά, είναι ΣΟΥΠΕΡ προσφορά/χάρισμα στα 129 ευρώ, αλλά είναι  και γι' αυτούς που τους αρέσουν τα ...μεγάλα κινητά!

Μου θυμιζει προσφορα alienware περυσι τετοια εποχη απο public.

Παραγγειλανε ποσα ατομα και μεχρι να ερθει στα χερια τους τρεχανε να το ακυρωσουν μιας και δεν ξερανε τι εστι εξωγηινος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το θέμα είναι ότι θα έπαιρνα κι άλλα αν είχε οπότε είχα λεφτά πάνω μου.Επαρχία είναι οπότε δεν είχε πάει και τόσος κόσμος για να εξαντληθούν και οι 5 στοκ συσκευές που είχε το κατάστημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...