Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα και εγω στο καταστημα που επελεξα για παραλαβη και μου ειπε οτι περιμενουν να ερθουν συσκευες και θα με ενημερωσουν. αιντε να δουμε, παντως δε μου εδειξε οτι θα φαμε ακυρο παιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά ξέρει κανείς ποια είναι η εταιρία κούριερ για να τους πάρω τηλέφωνο? Είχα μια κλήση το πρωί από 213016χχχχ  και υποθέτω ότι ήταν από αυτούς αλλά δυστυχώς δεν μπορούσα να απαντήσω εκείνη την ώρα. Τους παίρνω στο τηλέφωνο που με καλέσανε αλλά βγαίνει συνέχεια κατειλημμένο

 

Εdit: Με ξαναπήρανε τελικά. ΟΛΑ ΟΚ

Επεξ/σία από vierinia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραπανω προς αποφυγη παρεξηγησεων μεσα στην πλημμυρα μηνυματων σε αυτο το νημα :)

 

ΔΕΝ ΠΗΡΑ LG, ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ DESIRE X

 

Με ενημερωσαν απο το καταστημα οπου εκανα την κρατηση την Κυριακη το πρωι, γυρω στις 12.00, οτι η αποθηκη επιβεβαιωσε την παραγγελια. Πιθανως την Τεταρτη, αλλιως την Πεμπτη θα εχει φτασει το κινητο στο καταστημα.

 

Ευχαριστω τον TS για το θεμα, βρισκομουν σε αναζητηση κινητου για τη συζυγο και ηρθε κουτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πικρανω πολλους μαζι και εγω 1ο) το τηλεφωνο δεν ειναι διαθεσιμο απο το Σαββατο και ουτε εχει αποθεμα 2ο) θα παραλαβουν οσοι παραγγειλαν μεχρι και το Σαββατο και απο αυτους παλι οχι ολοι. Ενημερωση της βοντα στα καταστηματα. Φυσικα τιποτα δεν ειναι σιγουρο με αυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πικρανω πολλους μαζι και εγω 1ο) το τηλεφωνο δεν ειναι διαθεσιμο απο το Σαββατο και ουτε εχει αποθεμα 2ο) θα παραλαβουν οσοι παραγγειλαν μεχρι και το Σαββατο και απο αυτους παλι οχι ολοι. Ενημερωση της βοντα στα καταστηματα. Φυσικα τιποτα δεν ειναι σιγουρο με αυτους.

 

Αυτό το γνωρίζουμε από εχθές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε να δω τώρα όλους τους Ξανθόπουλους του φόρουμ, που χτες μιλούσαν για καταγγελίες, από τα 3 το μακρύτερο, απογοήτευση κλπ κλπ. και όταν του κάθεται κάτι καλό, πάλι στη κλάψα ο Έλληνας ρε παιδί μου.

άντε, καλές παραλαβές σε όλους. και πουλήστε και κανένα κομμάτι σε εμάς :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πικρανω πολλους μαζι και εγω 1ο) το τηλεφωνο δεν ειναι διαθεσιμο απο το Σαββατο και ουτε εχει αποθεμα 2ο) θα παραλαβουν οσοι παραγγειλαν μεχρι και το Σαββατο και απο αυτους παλι οχι ολοι. Ενημερωση της βοντα στα καταστηματα. Φυσικα τιποτα δεν ειναι σιγουρο με αυτους.

μα μεχρι το σαββατο ηταν διαθεσιμο, κυριακη δεν υπηρχε καν στη σελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει και εγώ παραλαμβάνω αύριο. Παρήγγειλα Σάββατο 16.30 περίπου για παραλαβή στο σπίτι. Ευχαριστώ τον TS και την Vodafone για αυτή την απίστευτη προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι λογικό όσες παραγγελίες είναι για παραλαβή από το κατάστημα να υπάρχει καθυστέρηση μέχρι να ξεκαθαρίσουν πόσες είναι για κάθε κατάστημα. όσες ήταν για απόστολή στο σπίτι είναι πιο έυκολο να δρομολογηθούν γρηγορότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα οσοι επιλέξαμε παραλαβη απο κατάστημα θα ενημερωθούμε

μεσω αυτου οταν θαεχουν διαθεσιμη την συσκευη.

 

Εμενα τουλάχιστον κατα την ολοκληρωση της παραγγελίας εχει μνμ οτι θα ενημρωθω με μειλ οταν η συσκευη θα ειναι στο καταστημα ετοιμη προς παραλαβη 

 

Ασχετο αλλα βλεπω οτι το κινητο εχει μπει σε λιστα για επικείμενη αναβαθμιση σε kit kat :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα οσοι επιλέξαμε παραλαβη απο κατάστημα θα ενημερωθούμε

μεσω αυτου οταν θαεχουν διαθεσιμη την συσκευη.

 

Εμενα τουλάχιστον κατα την ολοκληρωση της παραγγελίας εχει μνμ οτι θα ενημρωθω με μειλ οταν η συσκευη θα ειναι στο καταστημα ετοιμη προς παραλαβη 

Το κακό είναι ότι στην δικιά μου περίπτωση τουλάχιστον έχω μόνο έναν κωδικό συναλλαγής , ο οποίος δεν περνάει στη σελίδα που λένε οι υπόλοιποι τί τους βγάζει

Επίσης έτσι εξυπηρετούνται όσοι έχουν βάλει με κουριερ πριν από αυτούς που έβαλαν σε κατάστημα , με κίνδυνο οι δεύτεροι να μείνουν απέξω ασχέτως αν παρήγγειλαν νωρίτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...