Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα παντως απο τη vodafone της γειτωνιας μου που εβαλα παραλαβη μου ειπαν οτι σιγουρα θα το παραλαβω. Ο υπαλληλος μαλιστα με ελεγε συνεχεια κωλ........ρδο που προλαβα κι εκεινος οχι!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μάγκες ΜΑΚΑΡΙ να πάρετε όλοι το κινητό και να είστε ευχαριστημένοι, αλλά με στεναχωρεί κάπως που βλέπω τέτοια μίρλα και αγωνία για ένα κινητό! Άλλα προβλήματα δεν έχετε?? Αν δεν το πάρετε, δεν έγινε και τίποτα ρε σεις! Θα έρθει κάτι άλλο, πως κάνετε έτσι...

Φιλικά...!!!
Υ.γ. ... το καταλάβατε πιστεύω πως μου ήρθε και μένα μήνυμα παραλαβής, γι' αυτό και το παίζω ρήτορας!! Χαχαχα!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι γινεται, εχει τοση διαφορα η παραλαβη απο το καταστημα με την παραδοση στο σπιτι;

όσες είναι για παράδοση στο σπίτι λογικά φεύγουν απ ευθείας από το στοκ της vodafone. αν εσύ έχεις παραλαβή από κατάστημα πρέπει να πάει η συσκευή στο κατάστημα που δήλωσες. αυτό είναι υπεύθυνο να σε ειδοποιήσει. σκέψουν πόσα καταστήματα υπάρχουν και τι χαμός γίνεται γενικά στις παραγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μήνυμα σε όσους επέλεξαν παράδωση στο σπίτι το εστείλαν για να τους βρει ο courier.Στους υπόλοιπους λογικά θα μας στείλουν όταν η συσκευή ειναι στο κατάστημα και όχι πιο πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν και εμένα τηλέφωνο για παράδοση αύριο, στο site βλέπω ακόμα εκκρεμεί άρα δεν ειναι αξιόπιστο.

Έκανα παραγγελία στις 16:30 , δεν είχα account, δεν προπλήρωσα και έλαβα email.

Αν δεν το πίασω στα χέρια μου δεν πιστεύω ακόμα τίποτα :)

Μια απο τα ιδια και εγω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν

1ον) να'στε όλοι για τα καλά σας λόγια, αλλά αυτός είναι ο σκοπός του θρεντ και ελπίζω και εγώ κάποια στιγμή να βρω κάτι αντίστοιχο για μένα :P

2ον) έχω παραγγείλει από πρωί Σαββάτου με παράδοση σπίτι και είχα λάβει κανονικά mail αλλά ούτε τηλ ούτε μηνυμα έχω λάβει... Απλά ήθελα να πω να χαλαρώσετε, ειλικρινά πιστεύω πως όποιος πέρασε παραγγελία θα παραλάβει κανονικά!

3ον) περίμενα να με κράξουν περισσότερο για το τυπογραφικό στον τίτλο αλλά μέσα στη φούρια μου δεν το είδα καθολου! Δύσλεξια FTW :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά να κάνω μια ερώτηση...εγώ που έχω παραγγείλει τηλεφωνικά από το μεσημέρι του Σαββάτου , υπάρχει πιθανότητα να παραλάβω η μόνο όσοι πρόλαβαν ηλεκτρονικά είναι οι τυχεροί???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηνυμα στην σελιδα της vodafone..

Και εμενα πριν 2 ωρες κατάστημα μου κρατησε παραγγελια το Lg Optimus G , το εγραψε σε χαρτακι και μου ζητησε προκαταβολή και εδωσα. Κυριοι της Vodafone δωστε μια απαντηση για τα καταστήματα σας που παιρνουν προκαταβολες θα δωθουν κινητα ? Και με ποιο δικαωμα αν δε δωθουν περνετε προκαταβολες ? Εγω δεν ξερω αλλα περιμενω συσκευη. Κι αν δεν επικοινωνήσετε μαζι μου για να δωθει η συσκευη προβαινω σε καταγγελια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως απο τη vodafone της γειτωνιας μου που εβαλα παραλαβη μου ειπαν οτι σιγουρα θα το παραλαβω. Ο υπαλληλος μαλιστα με ελεγε συνεχεια κωλ........ρδο που προλαβα κι εκεινος οχι!!!!!

 

καλα, ο υπαλληλος πως δεν προλαβε; δεν το εμαθε εγκαιρως;

η μας δουλευουν η ειναι ασχετοι μερικοι και ανημερωτοι..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πήγα πριν κανα 10λεπτο στο κατάστημα της περιοχής μου και είχαν μείνει 2 τελευταία κομμάτια απ οτι μου πε,οπότε τα πήρα επιτόπου,παλι καλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πήρα πριν κανα 10λεπτο στο κατάστημα της περιοχής μου και είχαν μείνει 2 τελευταία κομμάτια απ οτι μου πε,οπότε τα πήρα επιτόπου,παλι καλα!

αν εννοείς οτι έκανες τώρα την παραγγελία τηλεφωνικά  ,μάλλον δεν θα πάρεις τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...